O super propunere

  • Autor subiect DeletedUser8703
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8703

Guest
Am si eu o idee tot timpul ne sunt cucerite orasele dar daca am avea un altfel de inceput nou vom fi pe insula unde ne este capitala si daca avem toate satele cucerite ne vom putea construi un sat capitala satul poate fi construit in 2 moduri
1.Daca nu ne-am pierdut orasul tot ne putem construi un sat capitala dar ne trebe 10.000 lemn argint si piatra sau 10 gold
2.Iar daca ne-am pierdut orasul putem construi satul capitala gratis
Sa va explic ce poate face satul va avea o primaria o cazarma in care veti putea recruta pana la 10.000 trupe veti avea depozit academie ferma si dupa ce satul va ajunge la 2.000 puncte veti putea construi si un port in care veti primi 5 trireme gratis.Asta nu e tot cu el puteti couceri orasele de pe insula dar doar cele inactive sau fantoma si cu el veti putea construi un sat pe o insula coloniala doar unul si pe langa toate astea veti putea primi armata de la altii cand cineva ataca satele de tarani voi puteti lua jumatate din trupele care au murit ele vor veni vii in orasul vostru.

va astept propunerile.
 

DeletedUser

Guest
aaa...poate e din cauza ca nu am baut cafeaua azi dimineata dar nu am inteles nimik din ce scrie acolo...
 

DeletedUser

Guest
ce fel e prop este asta ? :)) un fel de imperia, travian amestecate cu grepolis ?
 

DeletedUser

Guest
...dafuq is that?!

...imi vreau cele 2 minute in care m-am chinuit sa iti citesc "opera" inapoi...sunt minute irosite degeaba din viata... :))

...daca vezi ca nu te pricepi...vezi-ti de treaba ta fratica ... degeaba te bagi ca musculita in... asta e un sfat pentru viata tinere ,nu doar pentru forumul grepolis... ;)
 

DeletedUser

Guest
m-a declar invins
Nu am inteles nimic!!!
dar nimic!!
 

DeletedUser

Guest
so...daca am inteles de bine,desi propunerea m-a lasat lat el vrea un oras capitala unde sa primeasca moca 10.000 de trupe si cand mai dezvolta orasul sa ii dea si 5 trireme...cred ca joaca travian ca acolo am inteles ca navele sa fac foarte greu sau nu stiu ::)
Oricum mai vin unii cu propuneri ceea ce e bine...dar nu sunt toate bune
 

DeletedUser2673

Guest
Nu am inteles nimic :p
Daca poti si vrei sa ti-o citim si sa o evaluam, rescrie aceasta propunere....
 

DeletedUser

Guest
Aceasta propunere apartine seriei "ce face plictiseala din om". Nu vrei tu, danny skatt444, sa puna adminii interdictie pe tine? Adica tu sa nu fii niciodata atacat sau cucerit? Cred ca e cel mai lejer asa, sa nu mai stai sa porti de grija oraselor tale...
 

DeletedUser6817

Guest
Ma, ce vam spus eu voua? Daca nu introduceti sirene, unicorni, balauri, printese frumoase si purcei zburatori propunerile nu se aplica!!! :D
 

DeletedUser10265

Guest
poate ma credeti nebun dar totusi ce ar fi dc pe orase populatia ar creste in fiecare 10min 1 populatie si sa fie nelimitata parerea mea !
 

DeletedUser7851

Guest
raspunsul tau este deplasat, poate ar fi bine sa-l revizuiesti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus