nuepanica

  • Autor subiect DeletedUser7507
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7507

Guest
Va rog sa'mi explicati ce se intampla cu contul meu.
 

DeletedUser7507

Guest
Busika

Eu mă jur că nu am nicio legătură cu cele întâmplate. Ţi-aş spune dacă aş ştii ceva. Nu neg că poate cineva de la mine are legătură cu asta, însă eu sincer nu ştiu nimic. Crede-mă că în toate alianţele este la fel.
De ce crezi că m-am lăsat de Eta? Tot de la chestii de-astea, măgării cărora nu le văd rostul într-un altfel de joc.
Ca să-ţi dovedesc, intră pe grepostats şi intră pe lumea NY. Vezi acolo alianţa Clanul Lupilor Albi. Ăia suntem noi, adevăraţii Deathrow-işti. Unii suntem cu acelaşi nume, alţii au intrat cu nick-uri diferite din motive proprii. Suntem puţini, dar suntem cei mai de încredere colegi de pe Eta. O mare greşeală la noi (eram în vacanţă) a fost fuziunea cu NWA.
Acum aş putea rămâne şi pe Eta, a fost implementat şi acolo sistemul 2.0 şi aş avea şanse să ajung în lumea eroilor. Însă nu mă încălzeşte cu nimic asta, prefer să o iau de la început cu nişte colegi de încredere şi pentru care garantez.
Asta te sfătuiesc şi pe tine să faci, să te retragi pe o lume alături de persoane cu care-ai colaborat şi în care ai încredere. Să ştii că este mult mai relaxant să joci în astfel de condiţii.
......................................................................................................
Sunt sfatuit sa ma retrag pe o alta lume ' multumesc Busika
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7507

Guest
Trebuie sa fac 100 de tichete sa'mi raspunda cineva ?
De ce imi tineti contul blocat si nu raspundeti ?
 

Nihilius

Membru activ
Veti primi un raspuns prin sistemul de suport, toti primesc. Si dumneavoastra ati primit raspuns, faptul ca nu ati acceptat decizia luata de staff este altceva.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus