Nu suntem blonde nici maimute si totusi luam ban-ane!!

  • Autor subiect Ban-ane date si furate
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Incercati noul sapun . O sa apara si in varianta FOR MEN. Se va numi: CUCUL HAPPY....hahahaha
PieS: Sa vad ce destept ma poate bana pentru chestia asta!!!!?!

160a5i0.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13862

Guest
Iti arat eu respect...cand Coriaxis te face moldovean si ca ce pl lui te bagi sa iei nu stiu ce orase si pe un ton asa de parca ar conduce el lumea, cand unii te acuza ca esti spion si ca ai pupat sefii in fund, cand esti amenintat prin mesaje ..cand number one pe lumea asta (domnu fantomel) ar trebui sa fie un model pentru toti si sa aiba o conduita cat de cat acceptabila si el injura ca turbatul pe skype cand nu ii convine ceva ..atunci nu nu mai ai nici un strop de respect pentru astfel de oameni. Daca nu stii situatia nu te baga.



mama radullllleeeeee.. sa mor daca nu te ai intors la piatra si cremene.. asa frustrare mah tata? ... tot nu ai trecut peste.?

inca te mai gasesc in coltu rusinii plangand?

- - - Actualizat - - -

salut voinicu rubb..B-)
 

DeletedUser

Guest
eu nu am fost...încă...banat,dar sigur va urma,pentru că așa își rezolvă unii problemele din "familie"...și iată de ce: pentru jigniri repetate ale jucătorului toby98 am sesizat suportul,care suport mi-a mulțumit frumos pentru sesizare și apoi mi-a închis tichetul!!! Bineînțeles am cerut lămuriri...iar acum le aștept
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser13911

Guest
Calugare,stai lin ca nu te baneaza nimeni..pe barba mea;)
PS; Nu mai astepta lamuririle,e inutil.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus