Nu mai pot face invitatii!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna ziua , va rog sa ma lamuriti ce se intampla , nu mai pot face invitatii, nu am 200 de membrii in alianta si totusi nu mai pot invita alti membrii... De ce?
Va multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca pare o intrebare stupida, dar totusi: Esti sigur ca ai drepturile necesare?

Daca da, atunci esti sigur ca membrii invitati impreuna cu invitatiile date nu depasesc cumva de 200?
 

DeletedUser

Guest
Cu tot respectul, dar daca din 100 de invitatii raspund 5, la ce imi folosesc cele 100?, in sensul ca pentru ce sa mi se calculeze ca membrii daca nu activeaza la mine in alianta .Nu mi se pare corect. Pe langa faptul ca aceasta masura de limitare mi se pare un pic exagerata, nu vad sensul jocului daca nu ai posibilitatea sa te extinzi cat vrei... limitele induc plictis.
Va multumesc pentru amabilitate dar cred ca nu este corect.Respect.
 

DeletedUser

Guest
Ce rost are sa ai 190 ( ca sa nu fie 200 ) membri in alianta si sa ai posibilitatea sa mai dai inca 1000 invitatii daca numai 10 pot fi acceptate ?

Fara limite e defapt plictisitor ... se creeaza altfel aliante mamut.
Macar asa se impart aliantele mari in aliante mici si raman vreo 2-3 aliante mici dupa un timp , in loc de 10.
 

DeletedUser

Guest
S-ar putea sa aveti dreptate stimate domn,o alianta mica e mai usor de stapanit.Va multumesc pentru raspunsuri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus