nu ma pot loga!

  • Autor subiect DeletedUser7151
  • Data de început

DeletedUser7151

Guest
nu mai pot intra in joc si aseara am avut aceiasi problema,am sters cookies si am dat restart la opera dar tot nu merge!:|
 

DeletedUser7151

Guest
acum am reusit sa intru dar nu mi se incarca imaginea1:|
 

DeletedUser

Guest
din opera nici mie nu-mi merge !incearca google chrome sau mozilla firefox :D
 

DeletedUser7295

Guest
Descarca google chrome ...nu-ti va mai da nici o eroare ......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu mai pot intra in joc si aseara am avut aceiasi problema,am sters cookies si am dat restart la opera dar tot nu merge!:|

Ai pentium 1? Ai incercat metoda cu 2pumni in spate la mufe? Pe vremea raposatului ,asa rezolvam problemele cand nu prindeam bulgarii. Ii trageam 2 pumni in spate si un capac .Stii ce imagine clara aveam dupa aceea? Prindeam si sarbii...hahaha
 

DeletedUser3207

Guest
Ai pentium 1? Ai incercat metoda cu 2pumni in spate la mufe? Pe vremea raposatului ,asa rezolvam problemele cand nu prindeam bulgarii. Ii trageam 2 pumni in spate si un capac .Stii ce imagine clara aveam dupa aceea? Prindeam si sarbii...hahaha

Primul meu PC a fost un pentium 1 ... de vreo cateva zeci de megahertzi....se vedeau toate pixelate...aveam si faimosul Win95
 

DeletedUser

Guest
Primul meu PC a fost un pentium 1 ... de vreo cateva zeci de megahertzi....se vedeau toate pixelate...aveam si faimosul Win95

Primul meu calculator a fost unul de buzunar . Cand ma trimitea mama la piata ,il scoteam din buzunar si socoteam sa vad ce bani imi raman si mie . De mic am avut contabilitatea banului si marketingul afacerilor in sange:D
 

DeletedUser3207

Guest
Primul meu calculator a fost unul de buzunar . Cand ma trimitea mama la piata ,il scoteam din buzunar si socoteam sa vad ce bani imi raman si mie . De mic am avut contabilitatea banului si marketingul afacerilor in sange:D

Bine de tine...econom de mic!:D
 

DeletedUser3728

Guest
Am vazut acum cateva zile un reportaji despre primele calculatoare care era cat blocu si avea 60-70Tone.
 

DeletedUser3207

Guest
Cred ca te-a durut cocoasa cand l-ai dus la centrul de colectare al deseurilor si materialelor feroase si neferoase!!! Cat era kilu de cupru pe-atunci? Dar fierul vechi?

Tu trebuie sa stii mai bine negrule ca duci mereu sine de tren furate:)hahaha
 

DeletedUser

Guest
Pai cupru era de 3.000.000 lei pe mm patrat :)

Tu ai cazane multe de arama?!!!
Iti dau aluminiu pe cupru daca il ai transformat in cazan de tuica .Am o livada de portocali in podul casei si mi se strica dracu portocalele ca n-am in ce sa le fac tuica .|..

Tu trebuie sa stii mai bine negrule ca duci mereu sine de tren furate:)hahaha

Eu ma chinui sa fur locomotiva direct .Din cauza ei nu pot desface sina din suruburi .Circula prea des ...hahaha
 
Sus