Nu e corect pentru utilizatori ...!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Azi dimineata cand am intrat cica ca sa nu-l supar pe Zeus tre sa cumpar aur prin sms pana pe 1 ianuarie altfel nustu ce-mi face...nu e corect pentru ca te obliga sa le dai bani la premium prin sms...la celelalte jocuri pe care le joc este premium dar daca nu cumperi nu ma sanctioneaza...:mad:
 

DeletedUser

Guest
Azi dimineata cand am intrat cica ca sa nu-l supar pe Zeus tre sa cumpar aur prin sms pana pe 1 ianuarie altfel nustu ce-mi face...nu e corect pentru ca te obliga sa le dai bani la premium prin sms...la celelalte jocuri pe care le joc este premium dar daca nu cumperi nu ma sanctioneaza...:mad:

Ati inteles gresit,era o metafora ca Zeus se va supara etc.Era DOAR pentru aspect! ;)
 

DeletedUser

Guest
Azi dimineata cand am intrat cica ca sa nu-l supar pe Zeus tre sa cumpar aur prin sms pana pe 1 ianuarie altfel nustu ce-mi face...nu e corect pentru ca te obliga sa le dai bani la premium prin sms...la celelalte jocuri pe care le joc este premium dar daca nu cumperi nu ma sanctioneaza...:mad:

1. Incepand de azi pana la intai Ianuarie, daca cumparati aur , pentru aceasi suma de bani veti primi de doua ori mai multe monede. Daca intrati la Premium>Cumparare o sa vedeti ca scrie " Bonus de Crăciun: 100% mai mult aur pe durata sărbătorilor.! Încă 10 zile ".

2. Asa cum a spus si Krishna mai sus, totul este cu sens metaforic. Jucatorii care nu cumpara in acest interval nu vor primi nici o sanctiune, dar din 2 Ianuarie se va reveni la pretul normal.
 

DeletedUser3728

Guest
Da s-ar imbogati
Ar fii misto daca castici un orasi colonizar pentru un sms
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus