noua piata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
mam gandit ca la piata sa poi vinde trupe pe resurse sau alte trupe cam asa

dau 10 sabieri pe 6 care de lupta
sau
dau 10 sabieri pe x monede lemn sau piatra

va rog pro sa-u contra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mam gandit ca la piata sa poi vinde trupe pe resurse sau alte trupe cam asa

dau 10 sabieri pe 6 care de lupta
sau
dau 10 sabieri pe x monede lemn sau piatra

va rog pro sa-u contra

Si negustorul fenician ce mai face? Sta degeaba pana jucatori termina de facut astfel de schimburi la piata? (Adica niciodata!)! Sau zeii (care au astfel de puteri de dare a trupelor!) ce fac? Fac ca negutatorul? CONTRA! S-ar strica mult jocul! Scuze!
 

DeletedUser5208

Guest
Deci costa enemy a devenit preferatul meu , mi-ai umezit ochii pustiule!:) Bravo!:)

Ai +rep de la mine!
 

DeletedUser

Guest
Si negustorul fenician ce mai face? Sta degeaba pana jucatori termina de facut astfel de schimburi la piata? (Adica niciodata!)! Sau zeii (care au astfel de puteri de dare a trupelor!) ce fac? Fac ca negutatorul? CONTRA! S-ar strica mult jocul! Scuze!

de exemplu daca ai un atac si negutatorul ajunge pese x ore si atacul mai devreme si ai costrita piat poti cumpara trupe care le ofera altii si chestia cu zeu tu teai uitat ca iti ia din populatie la piata faci pe resurse nu iti ia din populatie
 

DeletedUser5815

Guest
orice trupa care iti intra in oras, cu exceptia sprijinului, iti consuma populatie libera ... ca atare, si la piata daca vrei sa cumperi 1 car, iti va manca 4 insi din populatia de la ferma ... nu se accepta extra populatie fata de maximum admis
 

DeletedUser7851

Guest
de exemplu daca ai un atac si negutatorul ajunge pese x ore si atacul mai devreme si ai costrita piat poti cumpara trupe care le ofera altii si chestia cu zeu tu teai uitat ca iti ia din populatie la piata faci pe resurse nu iti ia din populatie

Incearca sa fii mai coerent si sa-ti corectezi mesajul inainte de postare
Eu, sincer nu am inteles ce vrei
 

DeletedUser5208

Guest
Ahhh , now you see where the fun lies ?:D


Asta ii tot repet si eu tanarul , in propria-mi maniera . Ii explicam de asemenea , de ce nu sunt de acord cu propunerile lui..si de ce il tot imping de la spate sa mearga sa le spuna direct celor de la INNO . I-ar prinde mult mai bine si l-ar ajuta mai mult !
 

DeletedUser7478

Guest
de exemplu daca ai un atac si negutatorul ajunge pese x ore si atacul mai devreme si ai costrita piat poti cumpara trupe care le ofera altii si chestia cu zeu tu teai uitat ca iti ia din populatie la piata faci pe resurse nu iti ia din populatie

Distanta dintre punctul A si punctul B e relativa, iar timpul X o necunoscuta, dar ce ne surprinde e ca daca ai "costita" poti cumpara trupe ,care cred ca e un polinom de gradul II,cat despre partea cu zeu ......avem nevoie de un oracol.

"Se stie..."/:)
 

DeletedUser

Guest
Aceasta functie exista partial prin "Negustorul fenician".

Tin sa va reamintesc ca acesta poate fi chemat mai devreme, in caz de nevoie, folosind monede de aur.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus