Noua Medalie

  • Autor subiect DeletedUser3728
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Contra!

dece:

pentru ca este despre contul premium(monedele de aur cumparate),dece nu alta medalie,precum atacul nu se sfarseste,

conditii pentru a avea medalia:ai atacuri de la jucatori in acelasi timp,

pentru evolutie

atacul nu se sfarseste:level 1,esti atacat de 3 ori in acelasi timp


level 2,esti atacat de 6 ori in acelasi timp


level 3,esti atacat de 9 ori in acelasi timp


level 4,esti atacat de 12 ori in acelasi timp

dificultatea medaliei:greu

dece?


esti atacat rareori de mai multe ori in acelasi timp

Rareori eşti atacat de mai multe ori în acelaşi timp zici?
Ce zici de 30-50 de atacuri pe mai multe oraşe, toate să ajungă la aceaşi oră? (asta am păţit eu pe Beta). Sau ce zici de 15-20 de atacuri deodată când ai 5 oraşe? (Kappa).
Sau ce zici de 100+ atacuri, nesincronizate? (a fost caz când un coleg de alianţă a avut). Şi tu zici nivelul 4 când ai 12 atacuri?

Oricum, pe mine nu mă prea interesează medaliile.
 

DeletedUser

Guest
Rareori eşti atacat de mai multe ori în acelaşi timp zici?
Ce zici de 30-50 de atacuri pe mai multe oraşe, toate să ajungă la aceaşi oră? (asta am păţit eu pe Beta). Sau ce zici de 15-20 de atacuri deodată când ai 5 oraşe? (Kappa).
Sau ce zici de 100+ atacuri, nesincronizate? (a fost caz când un coleg de alianţă a avut). Şi tu zici nivelul 4 când ai 12 atacuri?

Oricum, pe mine nu mă prea interesează medaliile.

Se refera la atacurile care sunt in aceeasi secunda.Taci daca nu stii.Mare stou , ce daca ai primit 50 de atacuri intr'o ora ..
Poti primi 100 intr'un minut !!!
 

DeletedUser

Guest
De aceea o vrei tu ?
Pentru ai reusit sa faci ce este acolo =)) ?

E , dă`on colo de medalie .. eu nu zic de mine , eu zic de cei care au muncit intr-adevar la o alianta de pe primul loc ..
Lost Legion
Phoenix
-LEX- sau cine mai e pe delta
JDI + TBL .. de astia zic eu , eu deabea am o alianta de 500k pe lambda , si ma iei pe mne cu medaliile :)) .

deabea am luat si eu alalta ieri o medalie de atacator , si nu merge sa apara la profil ..
OFF: dar merit si eu distinctia :) , pentru ca Argonautii Force ( loc 2 ) au fuzionat cu EDEN ( foşti loc 3 ) . iar eu tot pe loc 1 am ramas :D.
Hurray !!:))

ON : e buna si ideea asta cu atacurile la secunda .. am avut destule din partea lui club13, lilromeo , Jaquin .. etc , dar.. au cazut oamenii :D
 

DeletedUser

Guest
Din cauza ca v'ati contopit voi cu Argonautii .. PHOENIX nu este in stare sa'mi ia 3 orase de pe M75 , sprijinite doar de mine :))
Deci e clara treaba ..
 

DeletedUser

Guest
pe ce sv man ? ca eu nu prea mai joc pe beta , dar mai am cultura sa iau 1-2 orase :)).
aa , tu zici de kappa ? n-am treaba cu serverul ala ( mai bine ma bagam pe el , inainte sa stiu ca , cucerirea dureaza 24h pe lambda .. )
 

DeletedUser

Guest
pe ce sv man ? ca eu nu prea mai joc pe beta , dar mai am cultura sa iau 1-2 orase :)).
aa , tu zici de kappa ? n-am treaba cu serverul ala ( mai bine ma bagam pe el , inainte sa stiu ca , cucerirea dureaza 24h pe lambda .. )

Nu , vorbesc de Beta :p
 

DeletedUser

Guest
ce ziceti de medalia luptatorul zilei
dau si un exemplu
jucatorul x a facut astazi 1200 pct ca atacator si 1000 pct ca aparator (primeste atacatorul zilei )
jucatorul y a facut astazi 1000 pct ca atacator si 1201 pct ca aparator (primeste aparatorul zilei )
jucatorul z a facut astazi 1199 pct ca atacator si 1150 pct ca aparator
(primeste luptatorul zilei )
si se poate ca un anumit jucator sa primeasca si atacator/aparator si luptatorul zilei
astfel aflam si cine a facut cele mai multe pct de batalie in acea zi :pro:
 

DeletedUser

Guest
Se refera la atacurile care sunt in aceeasi secunda.Taci daca nu stii.Mare stou , ce daca ai primit 50 de atacuri intr'o ora ..
Poti primi 100 intr'un minut !!!
Du-te mă?! Da se pot da atacuri în aceaşi secundă? Wow!!!

Mai citeşte o dată mă...
 

DeletedUser

Guest
(res)Buna seara, propun o noua medalie.(res)

"Ajutor de aur"
ajutordivin.png


Nivel

I - 200 Monede de aur.
II - 400 Monede de aur.
III - 600 Monede de aur.
IV - 800 Monede de aur.


Aceasta medalie v-a fi primita de jucatori care au bagat in cont Monede de aur.

Complet impotriva! Cu toate ca toate medaliile se pot ascunde de Player...
 

DeletedUser

Guest
Greşiţi cu contra!

Dacă aţi vrea să spuneţi contra, prima dată analizaţi şi comparaţi avantajele şi dezavantajele.
Dezavantaje:
-numai cei cu bani pot primi această medalie;
-costă, totuşi, bani!
Avantaje:
-o nouă medalie;
-o chestie care ar face jocul ceva mai realistic (că, totuşi, şi în The West există acestă medalie);
-aduce profit la Inno!

Deci sunt mai multe avantaje.Pro!
 

DeletedUser

Guest
Dacă aţi vrea să spuneţi contra, prima dată analizaţi şi comparaţi avantajele şi dezavantajele.
Dezavantaje:
-numai cei cu bani pot primi această medalie;
-costă, totuşi, bani!
Avantaje:
-o nouă medalie;
-o chestie care ar face jocul ceva mai realistic (că, totuşi, şi în The West există acestă medalie);
-aduce profit la Inno!

Deci sunt mai multe avantaje.Pro!

off: exista medalie ptr pepite ???? nam stiut cum ii zice? scz de off topic


on: aaa.... C O N T R A ... motivele de mai sus
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus