Nou joc InnoGames

DeletedUser

Guest
M-am uitat la Support-ul InnoGames din Germania si am vazut ca s-a deschis un nou joc care se numeste Dark Age Wars.S-a deschis sau este inca in lucrari?:D
 

DeletedUser

Guest
la alianta ai si tag...... iti pui cladirile cam unde vrei, nu e un model standard........tu, ca rege, poti sa iti schimbi armura, fata sau parul....( acolo ai un fel de avatar al tau, ca rege....) ca resurse ai otel, piatra si lemn.... sunt destul de multe cladiri.....uite o poza.....http://img693.imageshack.us/f/26870053.png/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
El n-a intrebat ce trebuie sa faci in joc,ci daca s-a deschis serverul sau nu.

Krishna,sub acea imagine pe care ai vazut-o trebuie sa fie un link.Intra acolo si verifica.

Jocul apartine unei companii americane(din cate stiu).InnoGames doar a ajutat in crearea acestuia.
 

DeletedUser

Guest
Aha,multumesc Alin pt Informatie.Poti sa inchizi topicu:D.
 

DeletedUser

Guest
Jocul apartine unei companii americane(din cate stiu).InnoGames doar a ajutat in crearea acestuia.

Jocul a fost creat de Pixabit, o companie din California. InnoGames ajută la publicarea jocului în Europa.
 

DeletedUser

Guest
mie mi se pare ca e o mixtura dintre kings age, imperia online si ikariam..... da totusi e fainutz... deabea astept sa apara versiunea in romana........
 

DeletedUser

Guest
mie mi se pare ca e o mixtura dintre kings age, imperia online si ikariam..... da totusi e fainutz... deabea astept sa apara versiunea in romana........

Cam asa este...
Este nasol ca se recruteaza pe grupe de 50 soldati si mai au foarte foarte multe de imbunatatit la el.Cred ca se va mai lucra ceva timp la el...Nu va asteptati sa se deschida anul asta...

Si ca sa revenim la intrebarea initiala la care nu a raspuns nimeni este inca in teste.
 

DeletedUser

Guest
Daca nu e in teste e cel mai prost joc deschis vreodata.... Suportul din game nu merge... Documentatia e pe jumatate.. buguri sunt o gramada... Avantaje platibile o gramada.. Avantaje gratuite (in asemenea masura in care, practic, mai bine s-ar schimba anumiti timpi de constructie/recrutare sa dai mai putine clickuri) o gramada...

Singura chestie atractiva mi s-a parut sistemul de lupta ce e facut din etape... Se pot trimite trupe si dupa ce a inceput lupta.. Se pot retrage trupele.. e destul de interesant.
 

DeletedUser

Guest
Este in teste.Daca nu era in teste era urat rau de tot.
Pacat ca nu se mai fac jocuri ca Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Nici nu se compara cu Grepolis sau Triburile
daca continua sa creeze jocuri d'astea ca Dark Age mai bine inceteaza...eu astept sa apara ceva pe masura jocului Gladiatus sau Grepolis...
 

DeletedUser

Guest
mai exista un joc care sar putea sa fie adaugat de innogames sevenlands exista beta dar sa epuizat toate locurile
 
Sus