Newsletter

DeletedUser17370

Guest
Bai Cornelus, ce îți place să deformezi realitatea. Fix 2 luni am jucat pe hermonassa, sa îți amintesc ca eram în mijlocul hartii pisanduma pe voi toți, Oceania, grepo fake, no Name, italienii (după ce au pus botu la imbarligsturile vostre) sa îți amintesc ca au venit după mine toți greii voștri în afara de David, care ia fost frica?
Să vă amintesc ca nu mi-ați luat absolut nici un oraș deși eram un amărât?
Cand am știut ca nu mai am timp /chef m-am retras, însă nu înainte sa ma asigur ca nu luați 1 oraș de la mine.
Aaa. Sa îți amintesc ca timpul ala cât am jucat am fost nr 1 peste toată gloata?
Pai voi vorbiți de jucat grepolis ma retardaților? Am bătut pl de voi 2 luni, am văzut ca nu aveți absolut nici o treaba cu jocul asta ce rost era sa continui?
Ce mai conteaza ca ai fost bun la inceput...
In final ai devenit fermă lui kbom si ai cedat orasele la wild. Ei nu dadeau 2 bani pe tine .
 

ciclin

Stie Tot
???
Eu?
Ai o problema grava băiatule, pot juca în wild când vrea pl mea, știu sa îmi las uși deschise, pe când tu :))))
 

DeletedUser17370

Guest
???
Eu?
Ai o problema grava băiatule, pot juca în wild când vrea pl mea, știu sa îmi las uși deschise, pe când tu :))))
Aia da ca le ai dat orasele . Ce treaba ai tu ca eu nu imi las usi deschise? Usi in aliante pe un joc virtual ? Nu mersi nu vreau . Toate usile sa apeleze la ciclin si ragnarar
 

RAGNARAR.

Stie Tot
smiley-emoticons-auslachen2.gif
 

ciclin

Stie Tot
Cat am jucat bai, nu cât am stat și m-am uitat, însă de la voi la ce sa ma aștept?
Guci pune un vocal aici sa te audă lumea :))))))))))))))))) :
 

DeletedUser17370

Guest
Cat am jucat bai, nu cât am stat și m-am uitat, însă de la voi la ce sa ma aștept?
Guci pune un vocal aici sa te audă lumea :))))))))))))))))) :
gREPOLIFE arata altceva.....anume ca david658 alias raganrar a fost top 1 peste tot , tu in schimb ai fost in top 24 coaie.......
tU AI FOST doar cateva zile pe loc 1 si de asta nu apari pe grepolife , pe grepolife apare cine rezista pe acelasi loc in clasament un jucator mai multe zile nu doar cateva ca tine coaie
68c4767aa9
 

DeletedUser17370

Guest
Si dc nu pui tu un vocal ? sa auda lumea ce voce de traumatizat ai :))))))) barem eu am vocea subtire dar tu ai o voce de traumatizat , tea traumatizat ragnarar cand ti a furat italienii coaie . ti a dat o an toate gaurile atat ragnarar cat si italienii
gafuai de la cat ti ai luat o desi spuenai ca tu vi langa raganrar ca tu faci ca tu dregi ...... ai facut fix ...p
 

DeletedUser17370

Guest
@ciclin ai vrut si in FRIENDS cu ragnarar si ai fost rejectat . ca tot spuneai ca esti primit oriunde . vreau sa te vad in friends pe mochlos dac esti primit oriunde
hai sa castigi o lume cu temple marioneto
 

ciclin

Stie Tot
Si dc nu pui tu un vocal ? sa auda lumea ce voce de traumatizat ai :))))))) barem eu am vocea subtire dar tu ai o voce de traumatizat , tea traumatizat ragnarar cand ti a furat italienii coaie . ti a dat o an toate gaurile atat ragnarar cat si italienii
gafuai de la cat ti ai luat o desi spuenai ca tu vi langa raganrar ca tu faci ca tu dregi ...... ai facut fix ...p
Pune tu vocal și eu fac ce vreți voi, dar pune un vocal sa te audă lumea puțin soprano :))))
 

DeletedUser17370

Guest
Pune tu vocal și eu fac ce vreți voi, dar pune un vocal sa te audă lumea puțin soprano :))))
Dc nu pui tu primul daca tot vrei vocale de la altii?
Esti pe invers ? O vrei an dos de la mn si @RAGNARAR.
Ia zi
Vezi sa ai lubrifiant sau vaselina pregatita..... sa te ungi bine la subsol
 

DeletedUser17370

Guest
Apropo, am facut fix ce am dorit pe hermonassa, sa nu câștigi tu sau David :))
Gresit. Tu voiai sa nu castig nici eu , nici david dar nici italienii . Italienii castiga ahahahaha

Cum faci sa castige oceania boss ?
 
Sus