Newsletter

AndreiCoX.

Membru Nou
cand mi am facut cont nu am bifat sa primesc mesaje de la newletter dar acum m am razgandit, cum fac sa primesc email uri de la newsletter?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Din cate mi amintesc erai ieri in genunchi in fata lui prisoner il rugai sa nu te paraseasca, de unde ai prins atata curaj? Ai mai stat tu in genunchi da din alte motive pe care nu o sa le mentionez
Sa vezi zeu ingenunchiat mai greu dar sa vezi coxat in genunchi in fata mea o sa vezi , tu esti tik tak ;)
 

AndreiCoX.

Membru Nou
Sa vezi zeu ingenunchiat mai greu dar sa vezi coxat in genunchi in fata mea o sa vezi , tu esti tik tak ;)
Ba da tie ti place bine rau in genunchi =))))))))) mai stii ce face prisoner? Si aia care o plecat cu el =))))))
In loc sa zici de noi invata de la tormentor cum sa ti tratezi alianta ca sa nu fuga de lumea de tn da de dracu
Tormentor nu tre sa se puna in genunchi in fata nimanui ca sa si tina membrii aliantei impreuna fratior =)))))))))))))))
Angajeaza si tu drq pe tn sa se ocupe de ei sau te cheama special pe tine? Oricum te pup dulce david ai grija sa o mai zgarii cu dintii data viitoare
 

D3LiGhT

Membru
lasa-l ma ca el e ZEU ce ai...e regele grepolisului pe Romania :)) viseaza sa bata sons,demos si nu face fata unei aliante creeate asa pe loc :))) din 7 aliante au mai ramas 5 iti dau seama cate interne a luat el cu hookah47
 

DeletedUser17370

Guest
ciuca batailor i se mai zice in folclor :)))))
daca afirmi un lucru dc ai luat bataie tu primul pe hermonosa ? ai sfarsit fantoma dupa ce tia dat teapa wild cu fuziunea si tiau mai dat tepe aliante parca si friends tia dat teapa odata e irelevant dar de la wild tiai luato si italienii care teau tradat au ajuns tot alaturi de wild nu iai putut bate hai pe mochlos vs david 1 vs 1
 

ciclin

Stie Tot
Bai Cornelus, ce îți place să deformezi realitatea. Fix 2 luni am jucat pe hermonassa, sa îți amintesc ca eram în mijlocul hartii pisanduma pe voi toți, Oceania, grepo fake, no Name, italienii (după ce au pus botu la imbarligsturile vostre) sa îți amintesc ca au venit după mine toți greii voștri în afara de David, care ia fost frica?
Să vă amintesc ca nu mi-ați luat absolut nici un oraș deși eram un amărât?
Cand am știut ca nu mai am timp /chef m-am retras, însă nu înainte sa ma asigur ca nu luați 1 oraș de la mine.
Aaa. Sa îți amintesc ca timpul ala cât am jucat am fost nr 1 peste toată gloata?
Pai voi vorbiți de jucat grepolis ma retardaților? Am bătut pl de voi 2 luni, am văzut ca nu aveți absolut nici o treaba cu jocul asta ce rost era sa continui?
 
Sus