New Life Vs. Argonautii Force

  • Autor subiect DeletedUser6817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
..........................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
......................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai esteban si lazar nu mai folositi acelasi cont, incercati sa jucati singuri si cam cinstit ... daca nu puteti , lasativa de jocu asta e greu ce naiba , vad ca va chinuie crunt :))))
Daca prostia ar durea , va-ti tavalii de durere fac pariu :D
 

DeletedUser

Guest
.........................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8816

Guest
......................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai daca erai jucator , eu am iesit din alianta si am fost singur contra 70 jucatori , toti dacii si nici macar tupeu nu ai avut sa ataci :)) imi dau seama ce jucator bun , te uitai la ei cum se scunda tot de fiecare data :)) sunt cu 2 clase peste tine mai intelectualule sa nu te jignesc. Si dupa ce ati vazut ca nu ati reusit ati fugit toti pe unde ati apucat :)) 70 sv1 si toti voi fugiti mi-ar fi rusine sa comentez .
 

DeletedUser8816

Guest
...............................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai 70sv1 e tot ce pot spune :))0 orase luate , nici macar nu a intrat vre-o nava :))+0)) doamne .
 

DeletedUser8816

Guest
..........................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
.........................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ca tu stai si te uiti spune tot despre ce jucator esti , inseamna ca nu erai in stare sa ma iei de asta nu te-ai bagat logic .
Lasati-va de joc ca nu e de voi , e greu sincer acu .
Am zis eu ca mam luptat cu toti , voi miati declarat razboi , si am vazut ce jucatori tari sunteti ... radeam la fiecare atac :))
 

DeletedUser8816

Guest
..........................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stiu ca va oftic :) cred ca aveti un complex .
Esteban roagate acolo sa va scoata banu , baga acolo nu mai intram dinalea , milogeala :)) te astept , cred ca te termin .
Dupa ce abia jucati si vai de viata voastra va bagati in seama , mai ti minte cand te milogeai la mine sa atac si eu pe acolo ? sunteti praf .
 

DeletedUser

Guest
...................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8816

Guest
.............................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
the king gata cu injuraturile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1.Daca eu sunt las ,ca ies din alianta si ma lupt cu 70 :))) ai dreptate , lasu sta la caldura ma nu se bate cu toti si mai si castiga...
2.Eu am cerut drepturi la misto mai pustile , daca aveam drept in academie cu 10 jucatori :)) eram smecker sa sti , ma ajuta aia de 500 , sa sti ma .
3. La atacatori sunt in primi 50 , deci am atacat sa iau orasele nu mam milogit la alianta ca si tine cu globale .
 

DeletedUser6817

Guest
Alcsandra trimitei in vacanta pe acesti indivizi (inafara de King) si stergele postarile.

Au intrecut masura..a ajuns argo pana la injuraturi..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus