New Life Vs. Argonautii Force

  • Autor subiect DeletedUser6817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Foarte frumos. Felicitari New. Argonautii am observat ca nu sunt capabili sa bage cate 10jucatori o nava la un coleg de-al meu care joaca mediocru =))))
 

DeletedUser

Guest
Auzi la el, eroare de server :))) =)))
Cand am primit mesajul pe privat cu print screen, erau 3 atacuri la secunda, iar inaintea lor o multime de atacuri cu variatie de max 1 minut. (unu dupa altul).
 

DeletedUser

Guest
Da,intr-un minut au fost 15 atacuri la secunda.Sa-ti fac o comanada de ochelari?Miopie sau hipermetropie?
 

DeletedUser

Guest
Da,intr-un minut au fost 15 atacuri la secunda.Sa-ti fac o comanada de ochelari?Miopie sau hipermetropie?

Cata frustrare.
Eu in print screen am vazut asa:
Ultimele 3 atacuri la secunda (de ex: 19:40:40-19:40:41 - erau incluse 3 atacuri). Iar restul erau in intervalul (19:39: xx).
Nu ai bani pentru ce ochelari imi doresc eu... lasa ca iti arat eu cand nu te astepti hipermetropie din aia cu nava. (,,hyperdurerepepaine")
 

DeletedUser

Guest
Cata frustrare.
Eu in print screen am vazut asa:
Ultimele 3 atacuri la secunda (de ex: 19:40:40-19:40:41 - erau incluse 3 atacuri). Iar restul erau in intervalul (19:39: xx).
Nu ai bani pentru ce ochelari imi doresc eu... lasa ca iti arat eu cand nu te astepti hipermetropie din aia cu nava. (,,hyperdurerepepaine")

Aha.tu te refereai la alta cucerire..
 

DeletedUser

Guest
Am dat o ora oarecare. Nu mai stiu cand sa intamplat, dar saptamana asta mai mult ca sigur.
Si + de asta, am observat ca sunt care barfesc din ce vorbim noi pe Omicron, sunt cautat :)))
Prefer sa o las asa...
 

DeletedUser6873

Guest
Daca tot esti o mare personalitate macar zi ce nume ai pe aceasta lume , ori daca nu tineti macar gura!
 

DeletedUser6817

Guest
Ma, lasati "manelistul" aliantei in pace. Rebelule mai baga o dedicatie pentru Mario :))
 

DeletedUser

Guest
ar trebui schimbat numele topicului in New Life vs. IAD 1,2,3,4,5,6,7...n...n+1
 

DeletedUser

Guest
momentan sunt doar 7,asta daca am numarat bine,dar nu se stie niciodata :D ...chiar in acest moment,cand eu stau si scriu pe forum,mai poate aparea una :|
 

DeletedUser6817

Guest
care se mai sacrifica sa mai deschida un topic de genul Heave+New Life vs. I.A.D 1,2,3,4,5,6,7,8,9, etc..?

Sau iar eu trebuie sa incep "haous-ul"? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus