Negustorul Fenician

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
propun ca Negustorul Fenician sa aduca o unitate navala de fiecaredata cand vine in oras el aduce trei unitati la intanplare si doua resurese la schinb si propun sa aduca si o unitate navala :)
 

DeletedUser

Guest
propun ca Negustorul Fenician sa aduca o unitate navala de fiecaredata cand vine in oras el aduce trei unitati la intanplare si doua resurese la schinb si propun sa aduca si o unitate navala :)

//Portiune de post stearsa de Norbit.

Cu toate acestea, am înţeles propunerea ta, dar sunt indiferent la acestă propunere. O navă în plus sau în minus e tot una...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
propun ca Negustorul Fenician sa aduca o unitate navala de fiecaredata cand vine in oras el aduce trei unitati la intanplare si doua resurese la schinb si propun sa aduca si o unitate navala :)

Mai mult ar incurca jucatorul decat sa-l ajute...
 

DeletedUser

Guest
o mica ideee

eu am o propunere...sa se poata face schimb si de trupe la fel ca de resurse adica daca eu vreau sa ii dau unui alt jucator 100 calareti si lui sa ii ia populatia libera necesara celor 100 de calareti adica 400 populatie libera iar eu sa nu mai am nici un fel de control asupra acelor unitati:p si el sa ii poata folosii oricum si in atac si aparare deci sa fie ai lui....

apoi a doua propunere sa poti alege cu mai mare exactitate locul unde sa incepi adica nu doar nord nord-est..... sa poti alege chiar si insula pe care sa joci....

in speranta ca ideile mele vor fi aplicate sau macar citite va multumesc anticipat!!

cu respect dracula6666;)
 

DeletedUser

Guest
Da.
Mulţumesc norbit că mi-ai editat postul.

@dracula6666: Fiecare propunere are un subiect dedicat acesteia, tu tocmai ai invadat un subiect aici. 100 de călăreţi înseamnă 300 populaţie, nu 400 cum ai zis tu. Din asta pot să-mi dau seama ce fel de jucător eşti. Contra la această propunere.
A doua propunere însă...e şi mai proastă.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus