NE CREDETI PROSTI?

  • Autor subiect DeletedUser16533
  • Data de început

DeletedUser17018

Guest
una e 'control ' cu 5 prasti la 3 dimineata , si una e atac cu 300 prasti.
Cu 300 de prastii la controlat si temestocle pe claudio ma de ia spart terestru si apoi direct nava! In momentul cand dai controale atac sa cureti orasul apoi atac cu nava deja suna alarma de prea multe ori si se trezeste si omul si nu e frumos sa trezesti lumea din somn e mult mai frumos cand se trezeste dimineața si gaseste surpriza
 

DeletedUser16785

Guest
Domnul 7lab cand voi l-ati bagat pe vladgabriel13 săgeată noi nu aveam nici o sageata încă, când tu si seawolfxxx dadeati fake-uri si vraji negative noi nu dadeam abia dupa am inceput si noi ca sa va raspundem! Asa ca nu vorbi pe nas! Jocul murdar voi l-ati inceput nu noi!! Voi ati inceput sa dati cutremure si fulgere desi la inceput v-ati inteles FARA VRAJI NEGATIVE asa ca repet nu vorbi pe nas!
Pai si dc am inceput noi sa dam veaji negative pe x de la voi ? Ca sigur ala a facut ceva .
Seawolfxxx nu dadea fake uri nici cand primea daramite sa dea fake uri asa aiurea .
Din contra voi l ati facut pe om sa se retraga din cauza jocului vostru murdar .
Aceasi chestie ati incercat o si cu mine .
Dar eu rezist stresului . Inca am circulara data de piticu92 cu atacuri fake uri vraji negative pe 7bal sa il facem sa renunte ,ti minte ? si eu de abia ajunsesem in zona :))) si tot eu am inceput :)))) .
Haide bre despre ce vorbim .
Am vazut ce controale imi dati mie din 10in 10 minute cu cateva trupe :))) cred ca imi dispar trupele alea asa prin miracol si incasez si eu nava . E tati e greu . Dar puteti da la fel in continuare nu ma deranjeaza .
Voi noaptea dati fake uri eu la 7-8 dimineata va curat si aia e .
I am facut o promisiune lui piticul92 ca numai orase de la Iad o sa iau cat joc pe Lindos . Ei ma tin de cuvant .
Spor la joc .
 

DeletedUser16759

Guest
Vezi ca @Mr.SunShine stie cu alianțele.. pe idalium eram aproape de 40% dominație,avea globale cu santinele.. asedii...
Salut si multumesc pentru cuvintele frumoase de "lauda",ce nickname ai avut pe Idalium ?bine meritul nu este doar al meu,era pe acolo si Cristi{seadog},adycreta,saarky
 

DeletedUser17018

Guest
Pai si dc am inceput noi sa dam veaji negative pe x de la voi ? Ca sigur ala a facut ceva .
Seawolfxxx nu dadea fake uri nici cand primea daramite sa dea fake uri asa aiurea .
Din contra voi l ati facut pe om sa se retraga din cauza jocului vostru murdar .
Aceasi chestie ati incercat o si cu mine .
Dar eu rezist stresului . Inca am circulara data de piticu92 cu atacuri fake uri vraji negative pe 7bal sa il facem sa renunte ,ti minte ? si eu de abia ajunsesem in zona :))) si tot eu am inceput :)))) .
Haide bre despre ce vorbim .
Am vazut ce controale imi dati mie din 10in 10 minute cu cateva trupe :))) cred ca imi dispar trupele alea asa prin miracol si incasez si eu nava . E tati e greu . Dar puteti da la fel in continuare nu ma deranjeaza .
Voi noaptea dati fake uri eu la 7-8 dimineata va curat si aia e .
I am facut o promisiune lui piticul92 ca numai orase de la Iad o sa iau cat joc pe Lindos . Ei ma tin de cuvant .
Spor la joc .
Sa iti zic un secret! Pentru mine aceasta lume Lindos e prima lume pe care joc, pe lumea Lindos am inceput sa joc pt prima data Grepolis!!!!
Ca tu esti mai nu stiu cum? Vom vedea! Pina la urma fiecare are un punct slab!!! Si seawolfxxx se credea mare si tare ca si tine si din o suta si ceva de orase mai are 2 . Asa ca iar iti zic nu vorbi pe nas!
 

DeletedUser17018

Guest
Sa iti zic un secret! Pentru mine aceasta lume Lindos e prima lume pe care joc, pe lumea Lindos am inceput sa joc pt prima data Grepolis!!!!
Ca tu esti mai nu stiu cum? Vom vedea! Pina la urma fiecare are un punct slab!!! Si seawolfxxx se credea mare si tare ca si tine si din o suta si ceva de orase mai are 2 . Asa ca iar iti zic nu vorbi pe nas!
Si ca sa nu mai zic ca si tu ai trimis msg ca din cauza unuia de la noi vei da vraji negative si fake-uri si ai inceput sa imi dai si mie care eu nu iti dădusem niciodata. Si atunci te intreb eu pe tine: eu nu trebuia sa iti raspund?????
 

DeletedUser16785

Guest
Tati . Cand la voi sunt niste sageti retardate care doar asta fac stau blindati si dau fake uri normal ca ma pune in situatia de a da si eu la aia ce stau si tin granita .
Apoi nu ma compara cu Seawolfxxx , el nu avea timp de stat pe joc . In schimb eu cu cat ma frecati mai mult cu fake uri , atacuri , negative cu atat mai mult voi sta oe joc .
Ti minte acum o saptamana ma ameniti ca in 2 saptamani ma bagi in vacanta sau imi dau stergere .
Tati eu rezist inca nu sa gasit jucatorul ala sa ma bage in vacanta sau sa ma scoata de pe joc .
Dar voi incercati nu ma deranjeaza .
Voi cu fake urile pe la 1-5 eu va curat la 7-8 .
 

DeletedUser6507

Guest
Tati . Cand la voi sunt niste sageti retardate care doar asta fac stau blindati si dau fake uri normal ca ma pune in situatia de a da si eu la aia ce stau si tin granita .
Apoi nu ma compara cu Seawolfxxx , el nu avea timp de stat pe joc . In schimb eu cu cat ma frecati mai mult cu fake uri , atacuri , negative cu atat mai mult voi sta oe joc .
Ti minte acum o saptamana ma ameniti ca in 2 saptamani ma bagi in vacanta sau imi dau stergere .
Tati eu rezist inca nu sa gasit jucatorul ala sa ma bage in vacanta sau sa ma scoata de pe joc .
Dar voi incercati nu ma deranjeaza .
Voi cu fake urile pe la 1-5 eu va curat la 7-8 .
pai cum nu tati?in Ianuarie cand am dat eu ai intrat in vacanta,pe lindos a dat nu stiu cine ti-ai luat iara vacanta;))
 

DeletedUser17018

Guest
Tati . Cand la voi sunt niste sageti retardate care doar asta fac stau blindati si dau fake uri normal ca ma pune in situatia de a da si eu la aia ce stau si tin granita .
Apoi nu ma compara cu Seawolfxxx , el nu avea timp de stat pe joc . In schimb eu cu cat ma frecati mai mult cu fake uri , atacuri , negative cu atat mai mult voi sta oe joc .
Ti minte acum o saptamana ma ameniti ca in 2 saptamani ma bagi in vacanta sau imi dau stergere .
Tati eu rezist inca nu sa gasit jucatorul ala sa ma bage in vacanta sau sa ma scoata de pe joc .
Dar voi incercati nu ma deranjeaza .
Voi cu fake urile pe la 1-5 eu va curat la 7-8 .
 

DeletedUser17018

Guest
Eu am impresia ca singurul retardat de pe lumea Lindos ai ramas tu! A mai fost si colegul tău seawolfxxx da a fost demoralizat
Normal ca tu rezisti cand ai permanent pe orase de la toata alianta!!!
Asi putea sa iti arat capturi de ecran ca sa vezi asa ce parere au multi care joaca in Wild fangs pe Lindos, sa vezi ce parere au aia ce iti baga permanent despre tine cs si lider dar asta ar insemna sa fac rau anumitor jucatori si nu vrea! Fara permanentul de la colegi ai fi fix un PÎRLIT sa nu uiti! Tu ai 108 orase ca te-ai ridicat pe spatele colegilor tai de alianta, eu am 44 orase pe spatele meu! Tu cu 108 orase ai permanent de la colegi eu cu 44 orase nu am o birema de la colegi si am permanent si la alti colegi! Asa ca ciocu mic si joc de glezne! E normal sa te ridici cand ai permanent pe orase de la colegi iar trupele tale le folosesti 100% si e normal sa mergi mai greu cand ai trupele imprastiate! Deci nu vorbi pe nas 7lab
 

DeletedUser17018

Guest
Alexuts21, laucop sagetile voastre nu stau blindate ma??? Ca sub 1000 de bireme nu au nici unul din ei pe orase!!!
Vezi faci tu ce faci si vorbesti pe nas!!!
 

DeletedUser17018

Guest
Tati . Cand la voi sunt niste sageti retardate care doar asta fac stau blindati si dau fake uri normal ca ma pune in situatia de a da si eu la aia ce stau si tin granita .
Apoi nu ma compara cu Seawolfxxx , el nu avea timp de stat pe joc . In schimb eu cu cat ma frecati mai mult cu fake uri , atacuri , negative cu atat mai mult voi sta oe joc .
Ti minte acum o saptamana ma ameniti ca in 2 saptamani ma bagi in vacanta sau imi dau stergere .
Tati eu rezist inca nu sa gasit jucatorul ala sa ma bage in vacanta sau sa ma scoata de pe joc .
Dar voi incercati nu ma deranjeaza .
Voi cu fake urile pe la 1-5 eu va curat la 7-8 .
Stai linistit ca daca facem cate 2 pe noapte prin rotatie si toata lumea ziua iti garantez eu ca fugi iar in vacanta!!!!!
 

DeletedUser16785

Guest
Bai lake , ma fermo .
80% din sprijin , e sprijinul meu . Restul da din cadrul aliantei de la 4-5 defenderi .
La 108 orase fiind 70% minim pe deff imi permit sa stau cu 1k bireme sau 5k deff pe oras .
M am ridicat pe spatele aliantei ?
M-am ridicat pe spatele tau ma , pe spatele vostru toate punctele alea de la luptatori sunt facute cu 0 simturi bagate .
Pe zona aia suntem maxim 10 jucatori din Wild si v am scos jocul din cap la toti , ajungeti sa va mutati toti in 53 .
V am facut spectatori la nava aseara pe piticu92 , inca si schimbase numele la oras : keep dreaming ... ar fi trebuit sa pun si eu la oras Dream become true .
La fel si pe tine ma ti am luat orasul tu fiind on ma , nici nu stiai ce se intampla :)))) .
Si asa cum sunt eu parlit nu stiu cum plm se face ca pe orice lume joc sunt in top 3 . Cauta-ma in hall of fame , vezi de cate ori ma gasesti .
Veniti la mine sa va dau lecti de jucat grepolis :)))

Cat despre scobitoarea cealalta viseaza in continuare ca din cauza voastra intru eu vacanta cand o activez
 

DeletedUser16533

Guest
Bai lake , ma fermo .
80% din sprijin , e sprijinul meu . Restul da din cadrul aliantei de la 4-5 defenderi .
La 108 orase fiind 70% minim pe deff imi permit sa stau cu 1k bireme sau 5k deff pe oras .
M am ridicat pe spatele aliantei ?
M-am ridicat pe spatele tau ma , pe spatele vostru toate punctele alea de la luptatori sunt facute cu 0 simturi bagate .
Pe zona aia suntem maxim 10 jucatori din Wild si v am scos jocul din cap la toti , ajungeti sa va mutati toti in 53 .
V am facut spectatori la nava aseara pe piticu92 , inca si schimbase numele la oras : keep dreaming ... ar fi trebuit sa pun si eu la oras Dream become true .
La fel si pe tine ma ti am luat orasul tu fiind on ma , nici nu stiai ce se intampla :)))) .
Si asa cum sunt eu parlit nu stiu cum plm se face ca pe orice lume joc sunt in top 3 . Cauta-ma in hall of fame , vezi de cate ori ma gasesti .
Veniti la mine sa va dau lecti de jucat grepolis :)))

Cat despre scobitoarea cealalta viseaza in continuare ca din cauza voastra intru eu vacanta cand o activez

Dacă ești asa bun de ce stai cu permanent?
Eu mi-am băgat permanent de pe orașele mele ca nu su t 24/24 ,dar tu? Ca tu esti non stop
Între iad si wild e o diff,noi nu suntem obsedați de joc ca si voi
 

DeletedUser16785

Guest
Din cauza fake urilor ce le primesc de la Zeroxyz , temestocle , Celentano din cauza asta .
Fake urile alea intre 00-5 dimineata .
 

DeletedUser17018

Guest
Bai lake , ma fermo .
80% din sprijin , e sprijinul meu . Restul da din cadrul aliantei de la 4-5 defenderi .
La 108 orase fiind 70% minim pe deff imi permit sa stau cu 1k bireme sau 5k deff pe oras .
M am ridicat pe spatele aliantei ?
M-am ridicat pe spatele tau ma , pe spatele vostru toate punctele alea de la luptatori sunt facute cu 0 simturi bagate .
Pe zona aia suntem maxim 10 jucatori din Wild si v am scos jocul din cap la toti , ajungeti sa va mutati toti in 53 .
V am facut spectatori la nava aseara pe piticu92 , inca si schimbase numele la oras : keep dreaming ... ar fi trebuit sa pun si eu la oras Dream become true .
La fel si pe tine ma ti am luat orasul tu fiind on ma , nici nu stiai ce se intampla :)))) .
Si asa cum sunt eu parlit nu stiu cum plm se face ca pe orice lume joc sunt in top 3 . Cauta-ma in hall of fame , vezi de cate ori ma gasesti .
Veniti la mine sa va dau lecti de jucat grepolis :)))

Cat despre scobitoarea cealalta viseaza in continuare ca din cauza voastra intru eu vacanta cand o activez
Ma lache flaușatul!
Taci ca iar vorbesti pe nas!
Colegii tai de alianta povestesc pe alte lumi cum ceri permanent la toata lumea!!! Degeaba te umfli tu in pene ca esti cocos ca esti doar un pui de avicola pirlit si jegos!
Cand ai avut inmormantare in familie la noi in IAD s-a dat global sa nu se faca nici un fel de actiune asupra ta si stiu 100% sigur ca nici unul din IAD nu te-a atacat si nu ti-a dat macar o vraja negativa iar tu Pîrlitule nici bine nu te-ai intors de la inmormantare ca ai si inceput cu mizerii, vraji negative si fake-uri si atacuri, ca sa demonstrezi cat poti sa fii de JEGOS!!!
Asa ca taci dracu din gura si nu te mai tot umfla pe-aici ca se gaseste vreo unu si te inteapa cu un ac si pocnesti naibii ca un balon!
 

DeletedUser16785

Guest
Care colegi ma care :) iar visezi cu ochi deschisi .
Si cand am avut deces in familie , mai multe fake.uri am avut .
Si cand mi sa activat vacanta , am fost sunat non stop de niste retardati cu numar privat noapte de noapte . ca nici nu puteam sa tin telefonul decat pe silent .
Ce dreaq vorbesti acolo .
Inteapa ma tu cu un ac sa pocnesc ca un balon , bombardierule .
Inafara de fake uri la 4 dimineata nu ai ma ce sa imi arati tu mie :)
Esti ferma mea nr.1 de puncte .
Hai o zi faina .
 

DeletedUser17018

Guest
Care colegi ma care :) iar visezi cu ochi deschisi .
Si cand am avut deces in familie , mai multe fake.uri am avut .
Si cand mi sa activat vacanta , am fost sunat non stop de niste retardati cu numar privat noapte de noapte . ca nici nu puteam sa tin telefonul decat pe silent .
Ce dreaq vorbesti acolo .
Inteapa ma tu cu un ac sa pocnesc ca un balon , bombardierule .
Inafara de fake uri la 4 dimineata nu ai ma ce sa imi arati tu mie :)
Esti ferma mea nr.1 de puncte .
Hai o zi faina .
Eu nu intep pe nimeni dar vreo unu care stie mai multe despre tine o va face fii sigur! Se gaseste el vreo unul!
 

DeletedUser17018

Guest
Care colegi ma care :) iar visezi cu ochi deschisi .
Si cand am avut deces in familie , mai multe fake.uri am avut .
Si cand mi sa activat vacanta , am fost sunat non stop de niste retardati cu numar privat noapte de noapte . ca nici nu puteam sa tin telefonul decat pe silent .
Ce dreaq vorbesti acolo .
Inteapa ma tu cu un ac sa pocnesc ca un balon , bombardierule .
Inafara de fake uri la 4 dimineata nu ai ma ce sa imi arati tu mie :)
Esti ferma mea nr.1 de puncte .
Hai o zi faina .
A uitasem. Zi faina si tie!!!
 
Sus