NE CREDETI PROSTI?

  • Autor subiect DeletedUser16533
  • Data de început

DeletedUser16533

Guest
NU STIU CUM DE NISTE RAHATURI DE OAMENI AU AJUNS SA AIBA ADMIN
CUM DA NE BANATI OAMENI FARA NICIUN MOTIV?
ASTIA DIN WILD AU INJURATURI IN NUME LA ORASE,DOAR AU FOST MODIFICATI DE ECHIPA DE CC,SI TU DAI LA AI NOSTRI BAN ATACABIL ?
SA VEDETI CINE MAI JOACA PE PROSTIA ASTA DE JOC
 

Missis Bella

Membru activ
Solutii:
1. Nu mai injura pe joc . Injura aici . Aici nu nu te pedepseste .
2. Nu mai juca absolut deloc. Fa ceva util sau nu fa nimic.
3. Treci de partea wild si pune numele cele mai aiurea la orase .
 

DeletedUser16533

Guest
1.Nu i-am văzut înjurat
2.e uiti la lume
3.wild sunt niste slabi
 

DeletedUser16533

Guest
Slabi?
Aha..
Adk da,suntem slabi..d-aia baneaza de la noi..la voi sunteti praf,de la voi nu are pe cn
 

DeletedUser15567

Guest
Q IoNuT Q vrei sa se baneze singuri?;)
In wild sunt 7 activi si au mai multe conturi decat ai tu fire de par in cap
lasa mizeria asta de joc si fa ceva util in viata ...daca nu poti iti recomand servarul HELORUS
R.I.P INNOGAMES
 

DeletedUser16759

Guest
Grepolis e RIP cat timp il faceti sa fie rip prin dublu cont, prin boot , prin jigniri , prin fake-uri si prin spioni .
Degeaba nu ati fost banati, ati fost banati ca ati gresit , asumati-va greseala si nu mai spuneti RIP doar pentru ca sunteti banati.

Au fost banati playeri mult mai importanti ca si voi precum VASILJEVIC .... dar el nu a iesit aici pe forum sa se planga, stia ca are banul pe dreptate.
 

NoobFromRo

Stie Tot
Grepolis e RIP cat timp il faceti sa fie rip prin dublu cont, prin boot , prin jigniri , prin fake-uri si prin spioni .
Degeaba nu ati fost banati, ati fost banati ca ati gresit , asumati-va greseala si nu mai spuneti RIP doar pentru ca sunteti banati.

Au fost banati playeri mult mai importanti ca si voi precum VASILJEVIC .... dar el nu a iesit aici pe forum sa se planga, stia ca are banul pe dreptate.
Ia uite cine vorbește de fake-uri și mizerii:))))))
 

HappyWhite

Membru Nou
Mr.SunShine sa,ti iau mortii in pula retardatule
Esti un refyzat
Te crezi mare jucator dar tu nu esti in stare sa faci un forum .infectule
Pe OROPOS ai o tentativa de alianta fara forum intern gunoiule
Nu esti in stare sa trimiti un amarat de mes. in care sa anunti sa bage colegi tai o amarata de santinela
Stategia aliantei cand o faci?
Treci la morti matii in canale si ramai acolo ...nu te mai crede mare jucator si nu mai pronunta numele unor oameni care au facut treaba pe acest joc poate VASILJEVIC nu ii face placere sa ii pronunti numele
Tu si toate jegurile ca tine au adus grepo in situatia asta
Ce nick ai pe Oropos?
 

DeletedUser16533

Guest
Mr.SunShine sa,ti iau mortii in pula retardatule
Esti un refyzat
Te crezi mare jucator dar tu nu esti in stare sa faci un forum .infectule
Pe OROPOS ai o tentativa de alianta fara forum intern gunoiule
Nu esti in stare sa trimiti un amarat de mes. in care sa anunti sa bage colegi tai o amarata de santinela
Stategia aliantei cand o faci?
Treci la morti matii in canale si ramai acolo ...nu te mai crede mare jucator si nu mai pronunta numele unor oameni care au facut treaba pe acest joc poate VASILJEVIC nu ii face placere sa ii pronunti numele
Tu si toate jegurile ca tine au adus grepo in situatia asta
Vezi ca @Mr.SunShine stie cu alianțele.. pe idalium eram aproape de 40% dominație,avea globale cu santinele.. asedii...
 

DeletedUser16785

Guest
1.Nu i-am văzut înjurat
2.e uiti la lume
3.wild sunt niste slabi
Asa de slabi suntem boss , ca tu ai fost mutat din 44 in 54 :)
Inclusiv eu ti am luat oras :) Sau cel putin asa am inteles ca tu esti
IoNNutz AnDDrey .

Apoi vorbesti de multiconturi faceti ma tichete celor ce credeti ca au din Wild Fangs multicont , chiar va rog eu sa faceti tichete .
Si pitucu92 si cu Silfax eu le-am facut tichet , pentru ca vorbeam cu unul prin mesaje si imi raspundea la aceleasi chestii de pe celalalt cont :) .

Cat despre ce este in harta Wild Fangs defileaza momentan , fara pacte fara nimic .
Spui de sageti ? pai voi ma aveti cate una pe fiecare insula din granita :) .Pe une insule sunt cate 2 sageti :)) .
Apoi voi aveti tupeu sa vorbiti despre fake ma ?
Eu sunt langa cei din IAD apai ma temestocle , zeroxyz , celentano numai intre 2-5 ataca si macar de ar ataca serios :) .
Nu va mai plangeti pe aici :) .Cand bagati si voi o nava acum ceva timp credeati ca castigati lumea acum ca aveti cate 3 pagini de asedii cautati motive :) .
Admini , Wild joaca murdar s.a :))))) .CE TUPEU JEGOS AVETI MA .
Waw tin admini cu Wild , de asta si noi avem 2 banati in clipa asta :) .
 

DeletedUser16533

Guest
1.Cum ti-ai dat seama ca ala e contul meu?:) cred ca e o mare diff la nume
2.de spioni nici un cuv..voi aveti peste tot
3.multicont ..Si de la voi sigur au macar 2-3
4.temeostocle.. celentano, zeroxyz..pot ataca pt verificare..tu nu ataci cu cate 300 prastii?
5.de asta fi sigur..eu nu sunt nonstop pe joc ca si voi(wild),cred ca 75-80 % din tot iadul nu e mereu on
6.da,orasul din m44..ce sa caut acolo daca alianță era in 54-53?
 

DeletedUser16785

Guest
una e 'control ' cu 5 prasti la 3 dimineata , si una e atac cu 300 prasti.
 

DeletedUser17018

Guest
Asa de slabi suntem boss , ca tu ai fost mutat din 44 in 54 :)
Inclusiv eu ti am luat oras :) Sau cel putin asa am inteles ca tu esti
IoNNutz AnDDrey .

Apoi vorbesti de multiconturi faceti ma tichete celor ce credeti ca au din Wild Fangs multicont , chiar va rog eu sa faceti tichete .
Si pitucu92 si cu Silfax eu le-am facut tichet , pentru ca vorbeam cu unul prin mesaje si imi raspundea la aceleasi chestii de pe celalalt cont :) .

Cat despre ce este in harta Wild Fangs defileaza momentan , fara pacte fara nimic .
Spui de sageti ? pai voi ma aveti cate una pe fiecare insula din granita :) .Pe une insule sunt cate 2 sageti :)) .
Apoi voi aveti tupeu sa vorbiti despre fake ma ?
Eu sunt langa cei din IAD apai ma temestocle , zeroxyz , celentano numai intre 2-5 ataca si macar de ar ataca serios :) .
Nu va mai plangeti pe aici :) .Cand bagati si voi o nava acum ceva timp credeati ca castigati lumea acum ca aveti cate 3 pagini de asedii cautati motive :) .
Admini , Wild joaca murdar s.a :))))) .CE TUPEU JEGOS AVETI MA .
Waw tin admini cu Wild , de asta si noi avem 2 banati in clipa asta :) .
Domnul 7lab cand voi l-ati bagat pe vladgabriel13 săgeată noi nu aveam nici o sageata încă, când tu si seawolfxxx dadeati fake-uri si vraji negative noi nu dadeam abia dupa am inceput si noi ca sa va raspundem! Asa ca nu vorbi pe nas! Jocul murdar voi l-ati inceput nu noi!! Voi ati inceput sa dati cutremure si fulgere desi la inceput v-ati inteles FARA VRAJI NEGATIVE asa ca repet nu vorbi pe nas!
 
Sus