Morcovel

  • Autor subiect DeletedUser8248
  • Data de început

DeletedUser8248

Guest
uite cine e fricos,ca ziceau ca sta banderas blindat
0CXbFVw.png
 

DeletedUser8248

Guest
nu e nici o birema a noastra,au fost retrase toate
arata un print sa vedem care are dreptate :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3964

Guest
poi pentru tine trebuie sa las satu gol si sa rog alianta ta sa nu bage deff,ca sa poti cuceri.
altfel,ai vazut ce iese...pica nave pe drum(probabil a baut ceva),alta nava se infinge in defful tau si al colegilor...o adevarata actiune,a fost schema mitzocotzo.
 

DeletedUser

Guest
Respect tuturor.

Respect versace, respect tavi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Domnule alinoo7 sau Dragă alinoo7, ce vrei sa spui aratand ca tavi sta blindat ? ca e fricosul fricoșilor ? Nu, nu este adevarat, sta cu deff pe oras pentru sa nu-i bagati balena . B-)

In schimb banderas face pact cu n aliante pentru a isi pazi spatele :D vai da de voi amaratilor
Si pe urma la final rupe pactele gasind motive banale, RUSINE BANDERAS ! el face pacte doar pentru a isi apara spatele .
ce domne ? stie el banderas ce-i aia pact, ce-i aia omenie ? nu stie nici in al 9 cer, il intereseaza doar ca spatele lui sa-i fie aparat
Eu unul nu inteleg cum reuseste Banderas asta sa prosteasca atatia dobitoci ca sa-i apere fundul ?!Nu inteleg cum reuseste sa gaseasca prosti de-astia cu duiumul?!! Daca este asa, bravo lui si cinste dobitocilor.Oricum eu nu cred ca are asta atata talent de prostire .Adica sa prosteasca o harta intreaga!!! Prosteste 2-3 lideri de aliante anemice, dar pe harta sunt destule aliante cat de cat periculoase :D



Uite, ceva in genul astuia poate sa prosteasca Banderica....hahahaha

http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?3911-Cum-trimit-un-mesaj-global
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13949

Guest
Mereu a reusit sa gaseasca dobitoci care sa-l ajute cu sprijin.
Va dau print in 5 min.

Y6uc4hx.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Ardeleanul laudat de Banderas in interviu, se simte o urma de sarcasm si invidie in raspunsul lui, nu era tot pe atunci si pe forumul aliantei un repros ca jumatate din biremele de pe o cucerire a lui Banderas sunt ale lui (900 mai exact) ?
 

DeletedUser5815

Guest
...........................................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13949

Guest
Asa va aratati frustrarea ca nu sunteti voi in locul lui :))?

De ce am fi frustrati ? Ca are unu' o alianta intreaga care il ajuta cu sprijin si el doar ataca ?
Pana si... tu poti face punctele lui ca atacator cu o intreaga alianta in spate + Academii...
 

DeletedUser

Guest
Mereu a reusit sa gaseasca dobitoci care sa-l ajute cu sprijin.
Va dau print in 5 min.

Y6uc4hx.png

Daca este adevarat ca Banderas este blindat de altii, atunci ca jucator este o nulitate absoluta . Si nu inteleg de ce mama dreacu luati interviuri la nulitati absolute? Un singur lucru este de admirat la banderas asta : Prosteste dobitoci sa-l sprijine :D
 

DeletedUser5815

Guest
..........................................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Asa va aratati frustrarea ca nu sunteti voi in locul lui :))?

Nu cred ca se simte cineva frustrat pentru tovarasul tau cel viteaz . Ia spune tu marite mafiot? A reusit banderas asta sa pacaleasca dobitoci asa cum spun gurile rele ca sa il sprijine si apoi le-a dat cu sutu in dos? Eu propun retragerea interviului cu acest crai . Nu este meritul lui ca este asa viteaz. Sau propun un duel ca sa-si dovedeasca vitejia .Cine vrea sa fie partener la duel cu banderas? Sau ma ofer singur sa-i rup capul ca la sarpe? Arbitrii vor fi adminii .De fapt doar adminii pot dovedi ca banderas este sprijinit de altii si se da rotund pe aici. El singur nu poate realiza prea mult. Sunt multi altii care sunt cu mult deasupra lui banderas.Retrage-ti interviul cu lasul asta fricos .....hahahaha
 

DeletedUser2039

Guest
Lasati interviul acolo unde este, Masculul vorbeste in necunostinta de cauza.
 

DeletedUser

Guest
De ce am fi frustrati ? Ca are unu' o alianta intreaga care il ajuta cu sprijin si el doar ataca ?
Pana si... tu poti face punctele lui ca atacator cu o intreaga alianta in spate + Academii...

Lasa ca Banderas a ramas acum fara mustar .Pleaca la Caracal la discliplinar . Am dat ordin sa-l arda puscariasii in dos cu mustar .Ca sa-l usture :D

- - - Actualizat - - -

Lasati interviul acolo unde este, Masculul vorbeste in necunostinta de cauza.

Nu mai este interviul :D L-au sters astia inainte .Cred ca si-au dat seama despre valoarea nulitatilor....hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Lasa ca Banderas a ramas acum fara mustar .Pleaca la Caracal la discliplinar . Am dat ordin sa-l arda puscariasii in dos cu mustar .Ca sa-l usture :D

mascululule mancati-as talentele de lebada mica..cu ce nick joci ,? sau arzi externul doar?
 
Sus