Monede de aur

  • Autor subiect DeletedUser16154
  • Data de început

DeletedUser16154

Guest
Majoritatea de aici avem probleme cu monedele de aur, de exemplu ne trebuie administratorul pentru a avea 7 locuri de construit, eu una mereu am problema asta cand trebuie sa astept pana la 8 ore ca sa mi se faca un loc. Pana unde am ajuns eu am avut decat 3 misiuni cu monede si numai 25 de monede. Unii nu avem bani sa bagam in joc pentru a cumpara monede. Nu puteti sa bagati mai multe misiuni cu monede ? Sau nu stiu, o modalitate sa avem monede mai ieftin, gen cadouri nu stiu
 

DeletedUser9563

Guest
Nu-i mai pasa nimanui de la Inno de jucatorul simplu care nu vrea (sau nu poate) sa cumpere gold.
 

DeletedUser1411

Guest
E
Majoritatea de aici avem probleme cu monedele de aur, de exemplu ne trebuie administratorul pentru a avea 7 locuri de construit, eu una mereu am problema asta cand trebuie sa astept pana la 8 ore ca sa mi se faca un loc. Pana unde am ajuns eu am avut decat 3 misiuni cu monede si numai 25 de monede. Unii nu avem bani sa bagam in joc pentru a cumpara monede. Nu puteti sa bagati mai multe misiuni cu monede ? Sau nu stiu, o modalitate sa avem monede mai ieftin, gen cadouri nu stiu


Exista secțiunea de Concursuri. Acolo se pot câștiga premii numai in monede.
Premiile sunt destul de consistente :)
 

DeletedUser16213

Guest
Iubita mea ia 1000 monede fara motiv cand intra pe joc , de doua ori o luat si eu care am adus-o nu iau nimic =))
 
Sus