Modificare sistemului Minunilor Lumii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut ! Probabil multi dintre voi sunteti intr.o alianta si cunoasteti sistemul dedicat aliantelor care face referinta la minuniile lumii. Parerea mea este ca este foarte dificil sa ajungi in epoca minuniilor lumii. De exemplu , pe serverul Rho , nici o alianta nu a intrat in aceasta epoca . Sugerez scaderea dificultatii , nu stiu , poate punctele sa se faca mai repede , sau sa se faca un fel de achievement-uri care sa acorde puncte. Voi ce ziceti , sunteti de acord cu propunerea mea ?
 

DeletedUser

Guest
Pai lumea Rho e destul de noua , tu vrei minuni imediat ? Pe my a durat vreo 8 luni parca pana s-a facut punctajul , bine Rho are si alte viteze. Rabdare.
 

DeletedUser

Guest
pe o lume intra toate aliantele in epoca minunilor , din ce stiu eu nu sunt conditii per alianta
iar ca sa inceapa epoca minunilor lumea trebuie putin dezvoltata , avand in vedere numarul mare de resurse trimise trebuie sa si existe cine sa trimita
 

DeletedUser

Guest
Da,dar tineti cont si de viteza de joc foarte ridicata de pe Rho. Mie personal mi se pare umpic prea dificil . De exemplu , am jucat mult si pe serverul Omicron , acolo erau vreo 2-3 parca care aveau suficiente puncte, restul nimic ...
Cristoshelu , toate aliantele in epoca minunilor ? Vrei sa imi spui tu mie ca o alianta cu 2000 de puncte poate intra in epoca minunilor ? Nu sunt conditii pe alianta ? Dar alea 250 mil. de puncte sunt suplimentare ? :l
 

DeletedUser

Guest
alea 250 milioane le insumeaza aliantele de pe lume , ca sa faca o alianta 250 milioane ii trebuie vreo 200 membrii cu ceva peste un milion
 

DeletedUser

Guest
alea 250 milioane le insumeaza aliantele de pe lume , ca sa faca o alianta 250 milioane ii trebuie vreo 200 membrii cu ceva peste un milion

ma scuzi. se pare ca am inteles eu gresit cum sta treaba cu minuniile lumii. se poate inchide topicul :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus