Moderatori vs Jucatori

DeletedUser6634

Guest
Cat face ba radical din radacina patrata?

ON:
44
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pt ca moderatorii sunt prin Hawaii, am sa scad eu in locu lor...si am sa o fac sanatos...deci -30 pt moderatori 92-30=...42...scor final 42 (sunt profesor de matematica, asta asa ca idee...) hahahahahaha

Rubinstein, chestia asta cu numaratul este cea mai mare tampenie dupa parerea mea . Prostia asta e pe primul loc, urmat de fazan-ul ala fara inchidere de pe triburi (am senzatia ca si aici se practica) .Pe locul 3 este alt joc tampit care nu-mi vine acum in minte :D stiu ca imi facusem eu candva un top al celor mai mari prostii de pe joc. Asta e ordinea. Cu toate astea ,jocul asta Fazan l-as putea dezvolta putin si chiar ar fi funky. Sa jucam FAZAN pe animale care nu exista . Ar trebui reinventata teoria darwinista ..... HAHAHAHA. Chiar, cum ar fi sa ne jucam FAZAN pe animale care nu exista .Si sa inceapa cu literele alfabetului?! Adica prima oara sa inventam animale cu A ?!!!!!! Chiar o sa deschid un topic de-asta ,regula e simpla: tot ce tine de sectorul zootehnic ,sa inceapa cu A si sa aibe o scurta descriere .....pwahahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Cand eram in facultate ,la toate examenele eu citeam noaptea dinainte examenului la munca , o data sau de 2 ori si mai citeam inca o data dimineata cand plecam de la munca direct la examen ,in metrou . Si uite cum am absolvit eu ,fara stres si fara tocit. Doar pe memoria vizuala .A 2 a zi ,daca ma puneai sa dau acelasi examen din ziua trecuta ,il picam :D
 

DeletedUser91

Guest
Cred ca e cazul sa o luam de la capat .. ca s-au incurcat baietii ...
Statistic .. e 1 la 1 .. pentru jucatori ? :))

50
 
Sus