Minunile lumii Lambda

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

DeletedUser4445

Guest
nu stiu de ce dar cred ca echilibrum va castigaa.........pacat de elite promitea mult
 

DeletedUser

Guest
minunile se fac si se darama! cat o sa joc, promit ca deathrow o sa aiba macar pt o zi toate 7 minunile!

Felicitari pentru intentia laudabila dar un titlu odata castigat de o alianta ramane al aliantei care l-a castigat. Se poate intreba daca unii nu ma cred. Minunile sunt doar un scop de a atinge o tinta respectiv castigarea unuia sau a ambelor titluri.

A avea minunile pentru o zi nu cred ca mai incalzeste pe cineva dupa ce titlul a fost deja adjudecat de alta alianta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cred ca de azi noapte e deja 3-3


Ramane sa vedem acum cine termina a 4 a inainte
deocamdata scorul e de 3-3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O sa revin cu postarea initiala, nu vroiam sa ma laud insa efortul deosebit facut de colegii mei si noptile pierdute merita sa las ceea ce trecusem intial precum si pozele cu finalizarea constructiilor la far si colos, regret doar ca nu mai am mesajul primit in joc cand s-a finalizat mormantul

28.03.2012 04:18

Minunea Lumii, Mormântul regelui Mausol al II-lea din Halicarnas, a fost terminată. Locuitorii imperiului sărbătoresc terminarea acesteia prin festivităţi zgomotoase. Zeii privesc de asemenea această realizare cu multă mândrie! Dar păziţi-vă de duşmani, aceştia născocesc planuri ca să o distrugă!


1.04.2012 la ora 01:42
Minunea Lumii, Farul de pe insula Pharos din Alexandria, a fost terminată. Locuitorii imperiului sărbătoresc terminarea acesteia prin festivităţi zgomotoase. Zeii privesc de asemenea această realizare cu multă mândrie! Dar păziţi-vă de duşmani, aceştia născocesc planuri ca să o distrugă!

/http://www.plici.ro/?v=finalizare.jpg

01.04.2012 02:54

Minunea Lumii, Colosul din Rhodos, a fost terminată. Locuitorii imperiului sărbătoresc terminarea acesteia prin festivităţi zgomotoase. Zeii privesc de asemenea această realizare cu multă mândrie! Dar păziţi-vă de duşmani, aceştia născocesc planuri ca să o distrugă!

http://www.plici.ro/?v=finali-1333265388.jpg
 

DeletedUser5815

Guest
si scor final: 4-3

Equilibrium I
wonder_finished.png


Felicitari EQUILIBRIUM:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
finali-1333305809.jpg


aceasta e a 4 a minune finalizata de alianta Equilibrium
Fata de alte lucruri spuse de colegii mei poate eu voi parea mai saraca in sentimente insa asa cum spunea si tavi1506 alianta mai frumoasa si mai unita ca aici pe lambda nu am intalnit.
Pacat ca au fost prea putine locuri in alianta si nu toti cei care au meritat vor primi diploma de castigator de la INNO, insa meritul este al tuturor membrilor din EQ I cat si al celor din EQ II, pentru noi sunt castigatori toti pentru ca au demonstrat puterea unei echipe unite
E greu sa cantaresti la urma cat suflet a pus fiecare, cate nopti nedormite au fost, cat stress a suportat fiecare din voi insa important este ca Equilibrium a castigat titlul de Invingatori ai lumii lambda pentru 4 minuni construite.

Inca odata va multumesc ca mi-ati permis sa va fiu colega si sa joc alaturi de voi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Multumim si le multumesc inca odata colegilor mei pentru ca mi-au permis sa joc alaturi ei. A fost o onoare si o bucurie jocul alaturi de asemenea oamnei.
 

DeletedUser

Guest
Se va pune punct si lumii Lambda, cele 7 minuni vor fi realizate de Grepoo AllStars si Equilibrium sub numele de Legends of Lambda, asa am considerat corect si echitabil pentru ca ambele aliante au muncit la fel de mult pentru minuni. Speram sa nu se supere internet pentru ca macar pentru 1 zi bzc nu va avea minunile ;)
 
Sus