Minunile lumii au inceput !

slash26ro

Membru
Am zis ca stau pana la capat ,ei aici va zic o alta treaba,o lume de joc este castigata cand o alianta face 4 minuni ceeia ce deja sa intamplat deci pentru mine lumea de joc este castigata de Warriors forever Bun1cU,bravo lor,io nu am vazut in viata mea un razboi in care dupa ce se termina ma duc sa omor soldati in corturi ca sa ma simt eu castigat.;)
Noi am facut tot posibilul sa castigam,nu a fost sa fie, asta e, acceptam realitatea.
Si daca esti tu atat de ,,incompetent,, sa vi cu abureli de genu asta ,,delete cont, incompetenti, lasitate,etc,,mai pune niste fertilizant peste tine si cultiveaza-te.
Io nu te-am facut incompetent pana azi:)
Io am castigat pe Omicron 80 de prieteni.
E mai mult ca suficient.
Deci Keep Calm si nu mai te crede buricu pamantului.
Din cauza la persoane ca tine si posturi de prost gust a devenit forum-ul extern ORAS FANTOMA
punctual si la subiect :
1. pentru 4/7 se castiga titlul de invingator al lumii si se ofera certificatul de castigator al lumii x...pentru 7/7 se ofera titlul de "stapan al lumii" concretizat prin coronita de la profil (deci mai e ceva de lucru ca de aia au facut astia 7 minuni)
2.de unde ai tras concluzia ca te-am facut incompetent pe tine personal? (raspunsul tau la ceea ce am scris eu acolo este acceptul si demonstratia a ceea ce esti)
3. nu m-am considerat niciodata "buricul pamantului" si daca nu ma cunosti personal incearca sa te abtii de la comentarii fara rost.
4. postul meu nu a fost nici pe departe de prost gust...spre deosebire de al tau si spre deosebire de multe altele ale celor 80 de prieteni ai tai de-a lungul timpului
 

DeletedUser

Guest
........................

KLewEYtAtwtm9ER-u1C5.png
 

Atașamente

  • screenshot_00119.jpg
    screenshot_00119.jpg
    10,1 KB · Vizualizări: 6
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Slash cum poti sa zici ca ai scris la modul general daca ai postat un raspuns la postul meu cu video
Si ai criticat decizia noastra de a nu mai continua jocul pe Omicron
:)
Ca m-am nimerit eu on sa raspund la postul tau,asta e altceva;)
 

slash26ro

Membru
poate va mai trec gandurile negre de "sinucidere" in masa si oftica ca altiii castiga in detrimentul vostru.

of,of....
ideea se adreseaza celor care nu au facut-o inca

Slash cum poti sa zici ca ai scris la modul general daca ai postat un raspuns la postul meu cu video
Si ai criticat decizia noastra de a nu mai continua jocul pe Omicron
:)
Ca m-am nimerit eu on sa raspund la postul tau,asta e altceva;)
decizia voastra inca o mai critic
puteati ramane pana la 7/7
abia atunci se poate considera batalia incheiata
voi ati ales sa plecati doar pentru-ca cineva a luat jumatate dintr-un titlu
plus ca nu are farmec sa stai sa cuceresti fantome
 

DeletedUser

Guest
Din pacate asta a fost decizia noastra
Si au fost mai multe motive care au dus la plecarea de pe Omicron
Stiu ca nu e farmec sa cuceresti fantome:)
Nici sa dai stergere dupa un an de zile si o gramada de bani bagati,nu prea are farmec,sper doar ca cei de la grepolis.ro sa rezolve situatia actuala,si cu nebunia de pe forum-ul extern si cu lumile de joc;)

O zi buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E mai frumos sa stapanesti o lume decat sa o castigi.
1) E mult mai frumoasa distinctia 7/7 decat aia 4/7
2) La 7/7 primesti coronita

daca asta scuza incompetenta ... si te ajuta sa dormi .... fie cum zici tu. Daca nu a-ti fost in stare sa faceti primii 4 minuni ... va multumiti cu ce mai puteti.
 

DeletedUser5815

Guest
Daca nu a-ti fost in stare sa faceti primii 4 minuni ...

din nou, care "ati?" .... carei entitati colective te adresezi?
antepostatorul tau e un jucator solitar pe lumea omicron

daca faci referire la Little, ne asumam (cel putin eu, personal, o fac) doar incompetenta de a nu fi reusit sa eliminam un curent de opinie negativ si preconceput, cu privire la ce inseamna minunile astea si cu ce se mananca ele ... o perioada de timp a trebuit sa ne luptam si in interior cu ideile, pe langa lupta cu timpul.... dar speram ca am trecut peste asta
pe de alta parte, pana la primele 4 noi am pompat singuri, si inca in formatie incompleta, nu avem si n-am avut niciodata vreo academie care sa contribuie cu material de constructie si accelerari .... si in conditiile date, am fost totusi aproape ...

deci, despre ce fel de incompetenta vorbim aici?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9358

Guest
deci, in concluzie, coronita se da cand ai 4 din 7 sau cand ai 7 din 7 minuni? ...scuze de intrebare, dar nush cum e treaba cu astea...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9358

Guest
pfff...pai in cazul asta trebuie sa ai o alianta care sa domine autoritar k sa iei coronita...sau sa ai nervi tari sa joci 2-3 ani pe aceeasi lume :))
 

DeletedUser

Guest
Daca nu te pricepi nush dc mai joci:)
Ca iti faci nervi ca nu stii nik' si te dai cu capu de tastatura degeaba:D
 

DeletedUser8998

Guest
pfff...pai in cazul asta trebuie sa ai o alianta care sa domine autoritar k sa iei coronita...sau sa ai nervi tari sa joci 2-3 ani pe aceeasi lume :))

Pai atunci faceti cereri cu deschideri de lumi noi in fiecare saptamana,poate asa la lumea fdshgvfhsfdd ve-ti ajunge pe locul 1 in prima saptama de joc
 

DeletedUser9358

Guest
Daca nu te pricepi nush dc mai joci:)
Ca iti faci nervi ca nu stii nik' si te dai cu capu de tastatura degeaba:D


Buey tarzane, daca vrei sa stii am jucat aproape un an pe Omicron si nu am pierdut niciun oras desi timp de vreo 4 luni am fost la granita cu Little Piece of Heaven ....asa k nu-ti mai da cu parerea aiurea ....tu nu faci altceva decat sa te iei de toata lumea....

- - - Updated - - -

Pai atunci faceti cereri cu deschideri de lumi noi in fiecare saptamana,poate asa la lumea fdshgvfhsfdd ve-ti ajunge pe locul 1 in prima saptama de joc

sincer, nu inteleg care e problema ta .....eu nu am timp sa joc 3 ani fara pauza ...prima data am jucat pe BETA in 2010, iar a doua oara de abia in 2012 ....daca tu ai timp sa joci incontinu...normal k nu ai nevoie sa se deschida o lume noua....
 

DeletedUser

Guest
Text original mikecrize
Daca nu te pricepi nush dc mai joci
Ca iti faci nervi ca nu stii nik' si te dai cu capu de tastatura degeaba

Buey tarzane, daca vrei sa stii am jucat aproape un an pe Omicron si nu am pierdut niciun oras desi timp de vreo 4 luni am fost la granita cu Little Piece of Heaven ....asa k nu-ti mai da cu parerea aiurea ....tu nu faci altceva decat sa te iei de toata lumea....

deja cand venisei tu acolo in zona , numai avea nimeni chief de lupta...
 

DeletedUser9358

Guest
da, sigur ....tu in 4-5 zile te-ai mutat de langa mine si i-ai lasat orasele lui omega :))) ....iti bagasem nava pe ambele orase ...norocul tau cu omega pt k te-a salvat de fiecare data...
 

DeletedUser9247

Guest
Tristane, nu te mai da cocosi pentru ca stim amandoi cat de "talentat" era tu la inceputul lumii.
 

DeletedUser9358

Guest
mi-ai bagat u vreo nava si nu-mi amintesc? ...m-ai atacat o singura data....si nu ma dadeam cocos aici, pt k stiu k sunt multi mai buni k mine, doar k m-a enervat comentariul lui mikecrize de mai sus care se ia de toata lumea .....mai degraba el se crede zeul p'aici...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus