minuni lumea OMICRON

DeletedUser

Guest
ieri la amiaza se ajunsese la 206,4 mil puncte necesare pentru intrarea in epoca minunilor. aseara au scazut la 203 milioane.

CE SE INATMPLA ?????????

cine nu e pregatit pt minuni???B-)
 

DeletedUser10113

Guest
:))) am observat si eu ca suntem furati pe fatza :)))) traim in romania tara 22ror furturiilor posibile....de la voturi ,bani la puncte pe grepolis :))))
 

DeletedUser7851

Guest
Va reamintesc faptul ca problemele legate de joc, eventualele erori, nelamuriri se rezolva prin SISTEMUL DE SUPORT.
Daca sunt acuzatii, reprosuri sau sugestii pe care doresti sa le faci echipei foloseste acelasi sistem suport, fara a uita sa aduci si dovezile.
In general, orice problema are o solutie sau macar o explicatie. Inainte de a arunca cu "pietre" in echipa, te-ai gindit ca, poate sunt jucatori care au renuntat, aliante care s-au desfiintat?
 

DeletedUser

Guest
Eu personal nu am facut nici o acuzatie directa, nici macar indirecta. Daca aveam inspiratia sa fac un print screen ieri, evident ca foloseam sistemul de suport. Nu am decat ceea ce am vazut cu ochii mei care din pacate nu am cum sa transpun ca o dovada palpabila.

Am adresat o intrebare. Cu certitudine exista o explicatie logica. Pe ce am vazut ieri seara pe statistici, nici o alianta nu s-a desfintat si nici nu s-a dat inceput nou de catre vreun jucator. Cel putin asa era aseara in jur de ora 20. Poate nu erau update-urile facute....
Acum e la fel ca aseara....
 

DeletedUser9489

Guest
Daca un jucator important a iesit din o alianta (Top50) si acum a reintrat. E posibil!
 

Mr Jack

Super Moderator
o scurta privire pe clasament este de ajuns sa vezi ca academia new life s-a desfintat si ca o parte din jucatori au ramas fara alianta, dar ca de obicei e mai usor sa facem tot felul de insinuari
 

DeletedUser

Guest
asta nu s-a intamplat azi. Si ma repet, nu a fost nici o "injectie".

Chiar nu mai putem face/zice nimic fara ca voi sa va simtiti atacati?? serios acum. ma refer strict la posturile mele.
 

DeletedUser

Guest
Ovidiu , sa sti ca pe mine mai atacat la corason !
:))))))
 

DeletedUser

Guest
io sunt cel mai cuminte grepolist!
ce sa cauti tu langa mine , pe hata???
 

DeletedUser

Guest
io sunt cel mai cuminte grepolist!
ce sa cauti tu langa mine , pe harta???

:))))))))))))

- - - Updated - - -

am o intrbare :
de ce voi , IAD-isti , va credeti mari si tari ?
imi zice un coleg de al tau ca a fost o greseala ca iam cucerit un oras si ca imi va lua inca 10 pt acel oras , cand colo , iam luat eu inca 4:)
 

DeletedUser

Guest
Cristinel, nu generaliza. Si gex m-a facut troaca de porci ca i-am bagat 2 nave dar asta nu inseamna ca sunt intr-adevarcum a spus el. Frustrarile fiecaruia conteaza prea putin. Ce ai fi vrut sa-ti spuna omul? Multumesc??? Normal ca orgoliul din el latra :)))

update:

ultimele 4 orase le-ai luat de la sfredelus....colegul tau ...nu tin minte sa fi fost in IAD....

ce zici tu cand se intampla????:-/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
frate! dar de unde sti ce orase am luat?
si nu am luat tocmai akm orase de la voi , am luat de mai de mult , cate unu pe rand
 

DeletedUser

Guest
ca doar nu era sa luam resturile de la IAD , nu de alta, da nu aveam atatea locuri
ce urat domne, ce urat ;)
cand am spus resturi nu ma refeream la sensul urat al cuvantului...ma refeream la intelesul de ramas....intelegi ce vreau sa zic, dar asa iti plac tie injectiile:D
 
Sus