mesaje obscene

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ce sanctiuni primeste un jucator pentru un mesaj obscen adresat unui alt jucator?...multumesc anticipat ...:d
 

DeletedUser

Guest
In functie de gravitate, jucatorul poate primi un advertisment in joc sau chiar poate fi banat.
 

DeletedUser

Guest
si cei ce trimit mesaje cu reclame la alte jocuri de acest gen sunt sanctionati, nu ? spammerii ...
 

DeletedUser

Guest
ms de lamurire. nu gaseam regulamentul jocului ;)) dar l`am gasit intr`un final.
am raportat mesajul.
 

DeletedUser1328

Guest
se

stati linistiti, eu am trimis si nu sa intamplat nimic cu el asa ca,...
 

DeletedUser

Guest
Puteti raporta linistiti orice mesaj care considerati ca incalca regulamentul.

Adminii vor verifica si aplica penalizari acolo unde e cazul, chiar daca nu veti fi instiintati de masura luata.
 

DeletedUser

Guest
Am reclamat un jucator deja de 3 ori intr-o saptamana ... ma astept ca maine daca il atac sa primesc iar un mesaj de "incurajare", il reclam iar si iar ... dar pana cand ? De cate ori trebuie sa reclami pe cineva ca sa se faca ceva ?
 

DeletedUser

Guest
Am reclamat un jucator deja de 3 ori intr-o saptamana ... ma astept ca maine daca il atac sa primesc iar un mesaj de "incurajare", il reclam iar si iar ... dar pana cand ? De cate ori trebuie sa reclami pe cineva ca sa se faca ceva ?

O singura data.Daca nu a fost banat inseamna ca nu a incalcat regulamentul.
 

DeletedUser

Guest
O singura data.Daca nu a fost banat inseamna ca nu a incalcat regulamentul.

Deci daca iti iau mor... in p..a, o fac pe maicata in toate felurile posibile, iti bag si iti scot prin toate orificile ..... nu este o incalcare ... atunci as putea sa folosesc un astfel de limbaj atat in joc cat si pe forum, nu ? De ce nu se trece in regulament ca acest joc este o mahala si trebuie sa ne comportam ca atare.
 

DeletedUser

Guest
Deci daca iti iau mor... in p..a, o fac pe maicata in toate felurile posibile, iti bag si iti scot prin toate orificile ..... nu este o incalcare ... atunci as putea sa folosesc un astfel de limbaj atat in joc cat si pe forum, nu ? De ce nu se trece in regulament ca acest joc este o mahala si trebuie sa ne comportam ca atare.

Eu ti-am spus cum se lucreaza si cum se iau deciziile in legatura cu banarea.
 

DeletedUser

Guest
Just.
Ai opțiunea ,,blochează expeditorul'' și astfel ai scăpat de problemă. :)
 

DeletedUser

Guest
@ Just-Elite , probabil că jucătorul acela a fost doar avertizat. Poţi să-i blochezi mesajele sau îi poţi reclama în continuare mesajele până când va fi banat.
 

DeletedUser

Guest
stiu foarte bine de aceea optiune de blocare, dar nu ma intereseaza, este un joc de lupta unii pierd altii castiga, daca nu sti sa pierzi nu ai ce cauta in acest joc. nu dau 2 bani pe injuraturile lui, ma amuza, dar vreau sa stiu cand si in ce mod se ia atitudine din partea adminilor cu astfel de specimene.
 

DeletedUser47

Guest
stiu foarte bine de aceea optiune de blocare, dar nu ma intereseaza, este un joc de lupta unii pierd altii castiga, daca nu sti sa pierzi nu ai ce cauta in acest joc. nu dau 2 bani pe injuraturile lui, ma amuza, dar vreau sa stiu cand si in ce mod se ia atitudine din partea adminilor cu astfel de specimene.

În mod normal la prima abatere se dă un avertisment, pentru ameninţări în viaţa reală ban permanent pe atacabil.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus