Mesagerie forum

  • Autor subiect Contele de Rutherford
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Voi fi scurt.

Mie, ca probabil si multor alte persoane, cele 50 de mesaje maxime (primite si trimise) din mesageria forumului mi se par putine. Nu se poate modifica capacitatea, sa zicem la 100? Nici 150-200 n-ar strica. (stiu ca se poate, ideea e daca sunteti de acord).
 

DeletedUser

Guest
Cei mai mulţi utilizatori online au fost 1.882, la data de 01/31/11 la 20:10:47.
Contele de Rutherford, Alandala+, alecssa, cavalleras, DarkAngel 4ever, demian adelina, guzuchim, Lucemferre, Norbit, ramoss, ramyra25tm, Stil

Va multumesc pentru promptitudinea de care ati dat dovada. Intodeauna o placere sa discut cu membrii echipei de conducere a acestui forum.
 

DeletedUser

Guest
propunerile se citesc si se transmit..nu intotdeauna se comenteaza...dar daca e cu like-uri si commenturi..ok...
like111.png
 

DeletedUser

Guest
tati, eu n-am vazut propunerea ta, chiar daca eram online. :)
Oricum, monologurile sunt cele mai stralucitoare posturi, dau posibilitatea unui user sa se afirme categoric in fata celorlalti :p

Sustin propunerea ta, si am sa o dau mai departe sefului (daca nu cumva a facut deja alandala acest lucru), doar el poate lua in vreun fel atitudine in privinta asta.. :)
 

DeletedUser

Guest
tati, eu n-am vazut propunerea ta, chiar daca eram online. :)
Oricum, monologurile sunt cele mai stralucitoare posturi, dau posibilitatea unui user sa se afirme categoric in fata celorlalti :p

Sustin propunerea ta, si am sa o dau mai departe sefului (daca nu cumva a facut deja alandala acest lucru), doar el poate lua in vreun fel atitudine in privinta asta.. :)

Foarte bine bre.Ca eu stau cu mesageria la maxim din cauza lenii . Mi-e lene sa sterg din mesaje :D
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa multumesc atat celor din echipa Grepo care mi-au sustinut ideea, cat si celor care au fost contra (daca au existat).

Cele 100 de mesaje disponibile sunt mai ok acum decat 50.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus