Merge infect(lumea My)

DeletedUser

Guest
nu stiu ce sa intampla dar nu merge cand iti e lumea mai draga atunci nu poti sa te loghezi..! dau sa intru pe forum aku merge peste 10 secunde numai merge! ce se intampla??
 

DeletedUser

Guest
Edit:
Din cate am observat acum toate lumile merg perfect !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6612

Guest
lumea My

nu va suparati, dar eu dau vraji la care le trece timpul si nu le pot folosi pentru ca nu se deschid ferestrele. un update la situatie? :)


multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
De ce copiati unii de la altii cuvintele si le reproduceti ca niste maimute?
Ma refer la "infect". Unu inainte s-a trezit din somn, a cazut si a dat cu capul de congelator, apoi s-a ridicat si a pus mana pe calcatorul uitat in priza. Apoi a deschis calculatorul si a inceput sa se agite : "Lumea Lambda merge infect".(Uitase sa dea restart la modem dupa ce s-a uitat la filmul prono cu Jenna Jamesson si conexiunea la net i s-a infundat)

Acum vine altul si da Copy-Paste ca si maimuta ..."merge infect". Alt cuvant nu ai gasit? Sau iti place tie cuvantul asta prea mult?
Inainte sa bagi placa cu infectu, ti-era asa greu sa vezi ca adminii ti-au dat deja un raspuns?

"Capul meu merge infect. Imi place cuvantul infect si-l copiez ca o maimuta"

Propun ban de o saptamana pentru astia care se agita ori de cate ori apare o problema la serverele din Germania si nu verifica inainte sa deschida threaduri de alarmare daca s-a dat un raspuns sau nu de catre ceva admin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pai de ce nu recunosti ? frate azi am incercat sa ma loghez.. si nu mergea cand se-a revenit..(dupa 3-4 ore) nu imi mergea bine..! si nu inteleg dc te ataci asa eu am vb frumos si nici nu am copiat pe nimeni ! si poti sa vb frumos ca avem si noi varsta eu am intrebat pur si simplu ! ce esti asa iritat?
DA CORECT ACUM MERGE PERFECT! DAR EU MA REFEREAM AZI DIMIneata..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1 la mana: Tu ai deschis acest thread la ora 11:51.
Administratorul a explicat care e problema pe alt thread pe aceasta arie undeva la ora 8 dimineata.
Tu trebuia sa cauti frumos pe aria "Probleme server" daca adminii au dat raspuns, nu sa te arunci si sa te alarmezi. Trebuia sa vezi ca erau deschise deja 10 threaduri ce semnalau aceeasi problema. Cum ar fi:

http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?t=4862 Deschis la 08:04 dimineata.
http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?t=4861 Deschis azi la ora 07:39:23 dimineata.

Raspunsul adminului l-ai avut Astăzi, 08:47:13 pe unul din threadurile de mai sus. Trebuia doar sa cauti , ca nu era greu. In niciun caz sa mai deschiz alt thread despre aceeasi problema.

2 la mana. Titlul threadului tau este Merge infect(lumea My). Acum cateva zile altul a deschis threadul Merge infect(lumea Lambda).
Tu ai dat Copy-Paste. Ti s-a parut tie ca daca scrii "infect" o sa se rezolve treaba mai repede.


3 la mana, stimate coleg de forum, am vorbit frumos. Arata-mi unde am folosit cuvinte "urate"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
citez... Ma refer la "infect". Unu inainte s-a trezit din somn, a cazut si a dat cu capul de congelator, apoi s-a ridicat si a pus mana pe calcatorul uitat in priza. Apoi a deschis calculatorul si a inceput sa se agite : "Lumea Lambda merge infect".(Uitase sa dea restart la modem dupa ce s-a uitat la filmul prono cu Jenna Jamesson si conexiunea la net i s-a infundat)
Eu azi mi-am facut contul si nu am vazut niciun topic sa zica probleme lumea my si m-am gandit k poate nu se stie... !
 

DeletedUser

Guest
nu prietene ! nu am vazut.. ! eu de asta mi-am facut cont sa vad dak e ceva probleme de server ca sa mai intamplat odata! si mnah si la 11 si ceva cand mi-am facut atunci am si postat! k dak vedeam nu mai scriam ce si cum... ca nu sunt retardat!
 

DeletedUser

Guest
Data viitoare cand nu iti mai intra , e bine sa verifici intai daca problema s-a mai discutat in ziua respectiva.
 

DeletedUser

Guest
okE! imi cer scuze pentru infect! dar eram nervos! imi pare rau!
 

DeletedUser

Guest
Ok, nu-i poblema, toti suntem uneori cu nervii la pamant.
Ideea e sa incercam sa cautam calmi solutii si sa ne gandim ca si ei adminii incearca sa rezolve problemele noastre.
Daca ii bombardam cu milioane de threaduri in aceeasi zi despre aceeasi problema si ne agitam , nu rezolvam nimic. Au vazut ca a aparut problema, au raspuns in threadul in care a fost semnalata problema, nu e cazul sa ne ratoim la ei in alte si alte threaduri.
 

DeletedUser

Guest
corect ai dreptate! sincer chiar nu am vazut topicurile alea..! in fine .. bine ca sa rezolvat problema si putem sa ne jucam!
 

DeletedUser

Guest
Cand nu merge ceva inseamna ca Dexter si-a bagat ungiile prin altceva ...hahaha
 
Sus