Membrii ON sau OFF

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut!Aş dori ca, exact ca şi pe forum, să fie anunţat pe lista de membri ai alianţei cine e online sau offline.Uitaţi o poză (e cam nashpa):
frluwg.png
 

DeletedUser

Guest
Mă scuzaţi pentru ştersăturile de pe imagine!Nu aveam timp!
 

DeletedUser

Guest
Cu parere de rau va anunt ca aceasta propunere nu va fi implementata. Este binecunoscut faptul ca unii jucatori folosesc "spionii", o asemena modificare ar usura extrem de mult munca in cazul unui atac planificat asupra unui jucator, stiind cand acesta ar fi online sau offline.
Propunerea aceasta nu va fi aplicata.
 

DeletedUser2467

Guest
Cu parere de rau va anunt ca aceasta propunere nu va fi implementata. Este binecunoscut faptul ca unii jucatori folosesc "spionii", o asemena modificare ar usura extrem de mult munca in cazul unui atac planificat asupra unui jucator, stiind cand acesta ar fi online sau offline.
Propunerea aceasta nu va fi aplicata.

Corect!!!nu sunt de acord cu butonul,folositi messenger/mesaje prin joc/chatul jocului/skype sau etc!
 

DeletedUser

Guest
Cu parere de rau va anunt ca aceasta propunere nu va fi implementata. Este binecunoscut faptul ca unii jucatori folosesc "spionii", o asemena modificare ar usura extrem de mult munca in cazul unui atac planificat asupra unui jucator, stiind cand acesta ar fi online sau offline.
Propunerea aceasta nu va fi aplicata.

Eu mă refeream la membrii din alianţă!
 

DeletedUser3207

Guest
Eu mă refeream la membrii din alianţă!

Si el tot la membrii din alianta se referea.

Unele aliante folosesc spioni in aliantele dusmane sau in aliantele cu care sunt in competitie directa!

Adica:

-un jucator din alianta lor pleaca de la ei in alianta
-intra si pleaca din vreo 5 aliante ca sa i se piarda urma
-intra in alianta ta
-de acolo trimite mesaje celor din prima alianta despre statutul aliantei voastre

Cam asta e cu spionii
 

DeletedUser

Guest
PRO dar aceasta optiune sa fie vizibila doar celor care au drept de conducere.

Din acelasi motiv ca si colegii de mai sus unii folosesc spioni ca sunt inapti sa joace altfel.
Daca puteam sa dam sitter nu aveam problema asta ca identificai imediat spionii dar asa.....n ai ce sa le faci
 

DeletedUser

Guest
ideea e buna,dar hekia are dreptate
aceste "butoane" trebuie sa fie vazute doar de conducere :D
 

DeletedUser

Guest
Nu prea vad o relevanta a acestei propuneri. Pai de acum din joc de strategie, facem retea de socializare? Nu vad ce avantaje ar aduce. Deci de aici concluzia; contra.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus