Medalii

DeletedUser

Guest
imi cer scuze, pe mine inca ma incurca numararea paginilor, nu am observat a 2-a pagina.
 

DeletedUser

Guest
am văzut la cineva medalia asta:
units_lost_without_fight_2.png

cu descrierea:
Mormânt sub ape
Ați pierdut deja 100 de unități fără nicio bătălie!
 

DeletedUser

Guest
Probabil ca si-a rupt unitatile in timp ce farma satele de pe insula
06.png
sau in zidurile inamice
 

DeletedUser

Guest
Probabil ca si-a rupt unitatile in timp ce farma satele de pe insula
06.png
sau in zidurile inamice

Se primeste alt trofeu cand iti mor trupe in satele de tarani,iar cand trupele mor in ziduri se pune ca lupta.Deci cel mai probabil se obtine prin doborarea trupelor inamice cu vraji.
 

DeletedUser

Guest
Si mie mi se pare o explicatie relevanta insa conform descrierii "Aţi pierdut deja 10/100 de unităţi fără nici o bătălie!" se poate acorda si in cazul in care ataci niste sate fantoma?

Spre exempu eu am atacat un astfel de sat si desi nu avea nicio trupa cu care sa ma lupt totusi am pierdut 1 sabier si 1 arcas.
 

DeletedUser

Guest
este una pe care scrie ,,Victima'' si scrie dedesupt...,,null''.... cum primesti aia??? ca am vazut-o la un coleg de alianta, si tocmai i-am trimis mesaj ca de unde a primit-o..........
 

DeletedUser

Guest
Si mie mi se pare o explicatie relevanta insa conform descrierii "Aţi pierdut deja 10/100 de unităţi fără nici o bătălie!" se poate acorda si in cazul in care ataci niste sate fantoma?

Spre exempu eu am atacat un astfel de sat si desi nu avea nicio trupa cu care sa ma lupt totusi am pierdut 1 sabier si 1 arcas.




Rouge asa este cum spun eu, scrie si pe Wiki



cand ai atacat un sat si ti-a murit 1 sabier si 1 arcas a fost din cauza zidului adversarului
 

DeletedUser

Guest
Medaliile nu le văd decât la mine și la colegii de alianță. Așa sunt făcute ele?
Este bine așa, sau ar fi mai bine să fie vizibile la toți?
 

DeletedUser

Guest
Intra in meniul "Setari".Acolo poti modifica vizibilitatea medaliilor.
 

DeletedUser

Guest
Aha, deci cei la care nu văd medaliile au setat să nu fie vizibile medaliile pentru toți. Unii vor să le ascundă, alții vor să se laude cu ele. Am înțeles.
 

DeletedUser

Guest
ce e cu acea medalie numita victima? nici pe Wiki nu scrie nimic...
 

DeletedUser

Guest
eu am primit o medalie : regele punctelor - ati ajuns deja la 2000 de puncte.

imi pare rau dar nu pot face un print screen. am insa o nelamurire:
cum adica am ajuns la 2000 de puncte? eu am 5 orase si 21000 de puncte in total.
 

DeletedUser

Guest
am primit-o si eu, punctele se calculeaza de cand a fost introdus acest sistem cu medalii, la fel si cu jefuirea, etc.
 

DeletedUser

Guest
Da,si eu cu cele doua medalii primite acum,am ajuns la numarul total de 12,doar pentru gamma,daca s-ar da macar cate 100 din fiecare resursa tot as fi mai multumit,asa cu multe metale mi-e cam frica de fulger ;)) Glumeam bineinteles...
 

DeletedUser

Guest
lista cu medaliile de pe wiki este completa sau mai trebuiesc adaugate unele medalii, sunt tare curios cate sunt in total
 
Sus