Marea vânătoare a ouălor de Paşte în antichitate Campanie distractivă de Paşte

  • Autor subiect kerrigan blade
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Cineva din conducere ne poate da mai multe detalii despre campania de Paste??? O sa fie in genul campaniei de Craciun, cu cadourile???
 

DeletedUser3728

Guest
Cred ca trebuia sa bagi niste coordonate de genul x=455 si y=415 si atunci sa fie un cos cu oua de paste in el ce pluteste pe mare. (la fel ca luna cadourilor).
 

DeletedUser

Guest
"In perioada 23-25/04/2011" deci de abia peste 2 zile vei putea cauta oualele

ctrl U
ctrl F

scrii eggs sau easter eggs si ar trebuii sa gasesti toate oualele :D

DAca nu merge asa atunci asteptam pe cineva sa ne lumineze cu privire la aceste cadouri
 

DeletedUser

Guest
Hekia, stiam treaba cu codul sursa al paginii.Eu asteptam de la conducere sa-mi confirme ca e in genul cadourilor de Craciun.Restul ma descurc;)
 

DeletedUser

Guest
Salut Dragoș.

Probabil că așa va fi, cu deosebirea că nu cred că va mai fi așa simplu. Cel puțin în locul nemților m-aș gândi la o cale să ascund coșul cu ouă mai bine, o criptare în codul sursă ceva :)
 

DeletedUser

Guest
Salut Silviu.
Să sperăm că nu le trec asemenea idei prin cap nemţilor.;)
 

DeletedUser

Guest
aceasta vanatoare de cosuri cu oua va fi implementat si in versinea 2.0???????
 

DeletedUser

Guest
Aveti aici coordonatele pentru toate ouale,sper ca stiti sa le extrageti!

MapEasterEggs.init({"egg_1":{"x":469,"y":835,"island_id":20,"collected":false},"egg_2":{"x":412,"y":513,"island_id":20,"collected":false},"egg_3":{"x":235,"y":354,"island_id":20,"collected":false},"egg_4":{"x":836,"y":253,"island_id":20,"collected":false},"egg_5":{"x":252,"y":187,"island_id":18,"collected":false},"egg_6":{"x":493,"y":852,"island_id":20,"collected":false},"egg_7":{"x":122,"y":973,"island_id":19,"collected":false},"egg_8":{"x":246,"y":922,"island_id":17,"collected":false},"egg_9":{"x":339,"y":338,"island_id":19,"collected":false},"egg_10":{"x":720,"y":243,"island_id":21,"collected":false},"egg_11":{"x":733,"y":585,"island_id":19,"collected":false},"egg_12":{"x":88,"y":461,"island_id":20,"collected":false},"egg_13":{"x":676,"y":221,"island_id":19,"collected":false},"egg_14":{"x":816,"y":192,"island_id":19,"collected":false},"egg_15":{"x":677,"y":740,"island_id":18,"collected":false},"egg_16":{"x":456,"y":80,"island_id":19,"collected":false},"egg_17":{"x":30,"y":134,"island_id":19,"collected":false},"egg_18":{"x":225,"y":348,"island_id":20,"collected":false},"egg_19":{"x":593,"y":239,"island_id":21,"collected":false},"egg_20":{"x":232,"y":30,"island_id":19,"collected":false}});
});
 

DeletedUser

Guest
Explicatie ?

Sa intre cineva sa ne lamureasca si pe noi cum e treaba cu oulele astea :) ..... cum le gasim si noi ..... fiindca multii nu stiu ..... Ms anticipat !! Sarbatori Fericite !!
 

Nihilius

Membru activ
Vei primi niste cadouri, asta contin ouale de Pasti. Iar de gasit.. ei bine eu am ,,trisat" sa zic asa, codul sursa a fost primul loc unde am cautat.

Odata gasit un nou vei primi un indiciu unde sa il cauti pe celalalt.
Cam asa arata un ou si un exemplu de ce puteti gasi in el:
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu cu ce ne ajuta asta ca ai trisat tu ..... explicane si noua ... sau cel putin mie cum sa gasesc si eu oua ......
 

DeletedUser

Guest
Intr-unul dintre cadouri este administratorul...stie cineva cat timp e gratis ?:heh:, eu la-m avut activat inainte sa iau cadoul si nu mai tin minte cand la-m activat...
 

DeletedUser

Guest
dami si mie coordonatele ca m-am tot uitat dar nu am dat de nici unul :)
 

DeletedUser

Guest
Salut Dragoș.

Probabil că așa va fi, cu deosebirea că nu cred că va mai fi așa simplu. Cel puțin în locul nemților m-aș gândi la o cale să ascund coșul cu ouă mai bine, o criptare în codul sursă ceva :)

Pe principiul sa fie fara numar si pesistem dc sa le ascunda in codul sursa/>?
 

DeletedUser

Guest
Le-am gasit pe toate sunt 20 in total iar ultimul e cel mai prost ou :p


P.S. Daca vreti coordonate contactati-ma pe lumea Beta.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus