Mai multi zei

DeletedUser

Guest
Zeii olimpului nu erau doar 4...erau mai multi:rolleyes:
mult mai multi:)
dar..ar trebui sa punem cel putin 10...
adica...zeii actuali+ hefaistos(ar vea avantajul de construire a armelor[cazar ama]
...viteza la construirea cladirilor,si se mai pot gasi:rolleyes:)
ares...ar ajuta in lupta..oferind putere unitatilor...
afrodita...ar avea avantajul de slabire a puterii atacatoare si altele.
hades ar avea avantajul de a trage sub pamant oamenii liberi unui oras ..si altele..
demetra: ar spori productia de oameni liberi(ferma pentru ca se ocupa cu agricultura)
artemis-zeita luminii lunii si a vanatorii: ar putea avea avantajul de a primi mai multe resurse la jefuire si altele..
apolo-zeul luminii soarelui....poate avea avantajul de a spori puterea si dispozitia trupelor


daca gasiti si alte avantaje spuneti-le si le voi posta si pe acelea
 

DeletedUser

Guest
Ai ajuns in stadiul in care sa fi vazut cum este cu fiecare zeu in parte ? Nu prea cred ...
Ajungi acolo si apoi sa propui adaugarea mai multor zei.

Apropo , mai este un topic deschis pe tema asta .
 

DeletedUser

Guest
Ai ajuns in stadiul in care sa fi vazut cum este cu fiecare zeu in parte ? Nu prea cred ...
Ajungi acolo si apoi sa propui adaugarea mai multor zei.

Apropo , mai este un topic deschis pe tema asta .

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: interesant:
:Ai ajuns in stadiul in care sa fi vazut cum arata Dumnezeu?nu prea cred...:
totusi este interpretat in multe feluri..
 

DeletedUser

Guest
:rolleyes::rolleyes::rolleyes: interesant:
:Ai ajuns in stadiul in care sa fi vazut cum arata Dumnezeu?nu prea cred...:
totusi este interpretat in multe feluri..

Nu cred ca ai experimentat tot ce iti poate oferi jocul.De aceea,nu cred ca e indicat sa faci astfel de propuneri.
 

DeletedUser

Guest
@ Alin. , parese ca s-a plictisit de joc si incepe cu propuneri ...
parerea mea este ca nu ar trebui sa se faca astfel de propuneri pana ce nu ai jucat cel putin un an acest joc.
Pe de alta parte , jocul e deja foarte complex , deci nu vad de ce sa ne complicam.
 

DeletedUser

Guest
mdea..

tipic romanesc: face omu o propunere si ii sariti in cap,,,
rog un admin..sa inchida theard-ul -.-'
 

DeletedUser47

Guest
Aceasă propunere nu s-a mai făcut o dată ci de cel puţin 3 ori, dacă foloseai şi tu funcţia de căutare a forumului nu mai era nevoie să deschizi un nou thread iar lumea "nu-ţi mai sărea în cap".
 

DeletedUser

Guest
Aceasă propunere nu s-a mai făcut o dată ci de cel puţin 3 ori, dacă foloseai şi tu funcţia de căutare a forumului nu mai era nevoie să deschizi un nou thread iar lumea "nu-ţi mai sărea în cap".

am pus ceva mai complex..
 
Sus