Mai există admini?

  • Autor subiect DeletedUser15785
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15785

Guest
Helăăău? Au trecut mai mult de 48h de când am făcut și eu un tichet, iar răspuns oha. Nici macar du-te dracu'
Parcă limita era de 48h, se prelungește? E prea ocupat Stil cu număratul banilor scoși din event?
 

DeletedUser16184

Guest
sunt hackeri care nu-i lasa sa acceseze ticketele:)))
 

saca 24

Stie Tot
Nu,mersi,nu mai ,,activez" pe retelele de socializare :)))
M-am izolat complet de societate :)))
Intrebasem de curiozitate,ca-l stiu ca jucator.
 

ciclin

Stie Tot
Va pupa tata pe toti , stati in case si grepolitati caci traim vremurile din urma , pocaitiva pana nu e prea tarziu.

Azi am reusit si eu sa recuperez dracu parola de la forum , ca imi era tare dor de foruuuuuuuuuuuum.
 

DeletedUser15009

Guest
Va pupa tata pe toti , stati in case si grepolitati caci traim vremurile din urma , pocaitiva pana nu e prea tarziu.

Azi am reusit si eu sa recuperez dracu parola de la forum , ca imi era tare dor de foruuuuuuuuuuuum.
Salut noule admin. Respect
Votam ciclin si president
 

ciclin

Stie Tot
Sa fi binecuvantat fiule , ma bucur sa te revad si aici .Respectul e reciproc.faceti tiket direct cu titlul pentru ciclin si se stie , rezolvam tot :cool:
 

ciclin

Stie Tot
Eu am intemeiat familia Anonymous ...... pe Corinth ...revenim curand , formatie completa.
Caci asa vorbeste Domnul ostirilor: "Inca putina vreme, si voi clatina inca o data cerurile si pamantul, marea si uscatul.
 

DeletedUser15009

Guest
Eu am intemeiat familia Anonymous ...... pe Corinth ...revenim curand , formatie completa.
Caci asa vorbeste Domnul ostirilor: "Inca putina vreme, si voi clatina inca o data cerurile si pamantul, marea si uscatul.
Scrie mi oe whats apo ca nu mai am numarul tau.

0738461340
 

DeletedUser16668

Guest
Salut ciclin vroiam sa știu cum ai devenit admin... Am depus si eu o cerere catre still si nici pana acum nu mi a răspuns...

Daca tot ești admin poti sa imi zici daca esti familiar cu bonusurile pe care playerii le primesc de la inno (cele pentru activitate) si nu le pot folosii din cauza unor constrângeri ale jocului?

Ce masuri ar trebui sa fie luate... Si ca sa imi fie si mie clar, fara a te jicnii sau altceva stii care este rolul unui administrator de joc online? Eu credeam ca este de acela de a "îmbunătății experienta pe care NOI utilizatorii acestui joc o avem... Nu?" "Cum puteți sa faceți chestia asta?"... Well o varianta ar fi sa se raspunda la tikete si daca tot se răspunde poate folosiți mai multe silabe ca vb aia nu scrieți cu sânge

Mersi
 

ciclin

Stie Tot
"well" nu sunt admin, bonusurile aniversare din câte știu eu în momentul când le primești, doar pe un singur server le poți folosi, fapt care e specificat când îți apar, ca tu nu le folosești în timp util e fix problema ta.
Nu vreau sa ISC o cearta, ideea e ca ti-am raspuns la problema ta , analizand raspunsul lui still din poze , si stiind sigur , un prieten a primit recent acelasi bonus , si era nehotarat unde sa il foloseasca , avand 2 servere active , si a ales unul, folosind bonusul acolo, tu dacă ai selectat greșit lumea, în luna martie era la început lumea zachintus deci puteai lejer sa folosești bonusul, e doar părerea mea. Greșeala ta, graba sau cum ai făcut-o, tu ști, asumați greșeala și altă tură... Fi mai atent ;)
 

DeletedUser16668

Guest
Eram in proces de stergere? -- tu ai folosi un bonus pe o lume pe care nu mai joci? --

si prietenul meu crezi ca a aceptat bonusul la final de lume cand deja se terminase lumea?

Nu e logic -- e doar rea vointa si nepasare -- nu e nicio cearta, niciun dubiu -- sunt situatii similare care s-au rezolvat. Daca nu stii fenomenul, se cheama sindromul "spargatorului de borduri care se crede inginer constructor", "te invata el mai bine" atunci cand ii atragi atentia ca greseste o chestie fundamentala :p

Crezi ca ma doare de bonusurile astea ca nu sunt transferate? Eu vreau sa subliniez o idee, pe care oamenii cu mai mult de 10 clase ma astept sa se prinda (aici nu vorbeam de tine still) -- si cat timp o sa am sa "ma joc acest joc" nu o sa ma opresc din aceste mesaje "pe care unii le-ar considera sarcastice, poate chiar cinice" pentru a demostra "sindromul fotografului care se crede country something" si NU FACE NIMIC :p
 

DeletedUser17203

Guest
mie mi le-a mutat de pe o lume pe alta chiar luna trecuta

doar ce vezi in extins, atat

8ea8282f19
 

DeletedUser16668

Guest
Din momentul 0 in care m-am apucat de joc si am interactionat cu acest serviciu de "administratori" comunicarea a fost deficitara (si mereu exista placa "este secret" de zici ca semnam GDPR-ul sau jucam pe o platforma NASA) - si nu am folosit un limbaj agresiv de la inceput... Mi-a luat cam 2 secunde sa ma prind ca din pacate acest sistem de tikete / admini si alte "client services" functioneaza la fel ca toate sistemele (cel putin de stat) din Romania -- eficienta 0 si ca sa rezolvi treaba trebuie sa cunosti pe cineva sau sa pupi niste "funduri" :p asa ca sunt linistit cu rata de "succes" a tiketelor mele doar ca uneori nu prea ma pot abtine sa tac si sa imi vad de treaba mea --- I know "cel mai destept cedeaza" si alte nebunii -- dar poate sunt si alti oameni care sunt intr-o situatie similara si poate poate facem ceva in prinvinta asta.

Eu de exemplu am inceput sa scriu niste mail-uri catre inno games (daca vrei sa faci ceva gen "customer claim" trebuie sa treci prin filtrul still -- pentru ROMANIA - si te blochezi) asa ca am inceput sa le scriu direct in Germania :p -- si poate cei de-acolo vor mai primi mesaje, poate vor face o verificare -- undeva trebuie sa existe o evidenta cate tikete au fost rezolvate, public feedback, public opinion si alte corporate shits :p
 

ciclin

Stie Tot
Omule ....... nu stiu cum sa iti scriu , e ultimul mesaj pe tema asta ......oricum tu o ti pe a ta , ideea stiu care e , nu vreau sa te jignesc sau sa ma intelegi gresit.

cand tu ai acceptat bonusul , fie el si din greseala , lumea respectiva avea 1 luna de cand sa deschis , nu l-ai folosit din varii motive...... daca regulamentul masii in gura scrie ca doar bonusurile ce le primesti in faze terminale ale serverului se pot muta....nu inteleg unde e greseala ..... daca ai fi facut tiket atunci pe moment probabil se rezolva , dar tu vi acum cu niste bazgaieli de copil mic !!!

Sfatul meu e sa inchei discutiile astea fara sens :) o zi buna domnule
 

Rareshhh

Membru activ
Are dreptate aerus în tot ce spune, il susțin necondiționat

P.S.: și mie mi-au fost mutate simțurile din inventarul extins de pe o lume pe alta (deși aveam timp sa le folosesc pe lumea pe care le-am primit)
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus