Mai asteptam mult?

  • Autor subiect DeletedUser13736
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7210

Guest
Dar apoi ce cauta pe forum sa urle ca vor lume noua si cand apare? daca aleg scoala sau familia in detrimentul jocului... bla bla bla povesti spuse pruncilor...

- - - Actualizat - - -



eu inca joc dar tu nu sti asta :)

Noob eu doar glumeam cu odmm:)) eu nici nu am de gand sa mai joc in anul asta:)
 

DeletedUser7210

Guest
daca nu vrei s-o faci, nu inseamna ca ai dreptul sa dai in cap celor care aleg asta
nici sa-i ironizezi, nici sa incerci sa pari superior... e un joc, dar ca in orice joc, e nevoie de pasiune

ps: tocmai acum 5 minute am avut o discutie asemanatoare si mi-am declarat un fel de motto: B-)
"eu dau atat pentru joc... daca tu dai macar jumatate decat dau eu, atunci ne asociem, daca nu, la revedere"

Nu le dau in cap:p doar ii aduc cu picioarele pe pamant ca a devenit un fel de moda asta:D "vezi tu eu stau pana la final tu nu rezisti atat":)) mi se pare penibil:)

- - - Actualizat - - -

Eu nu vorbeam de tine in primul meu post faceam referire la altii dar te bagi in seama ca musca in lapte ca doar asa esti tu PRO!

Ai adus in discutie familia si scoala:) doar eu am postat asta:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai tocmai ca te-ai bagat in seama la afirmatia care am facut-o eu si apoi ai zis de faza cu familia si scoala ca deaia ai dat reply la replica mea. Eu nu am postat sa vezi tu si ca ma refer la tine, ma refer la ceilalti care fac asa ca is multi..
 

DeletedUser14188

Guest
Nu le dau in cap:p doar ii aduc cu picioarele pe pamant ca a devenit un fel de moda asta:D "vezi tu eu stau pana la final tu nu rezisti atat":)) mi se pare penibil:)
nu e nici o moda.... pur si simplu e un fapt: daca renunti in primele luni, n-ai niciun drept sa-i iei peste picior pe cei care continua
eu asta vad ca faci mereu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
ba da, stiu foarte bine, nu ma crede tampita... dar ai dezertat dintr-un loc cand probabil ti-a fost sifonat orgoliul,... e treaba ta de ce
ideea e ca ai sters-o cand ar fi trebuit sa fii acolo si sa mergi mai departe

Imi aduc aminte de el:D si-a dat inceput nou dupa ce i-am prins "cateva" usoare:D
 

DeletedUser7210

Guest
Razi tu razi dar nu e rasul tau:)) dupa ce te-am usurat de armata le-am spus celor din bolsevicii sa-ti bage nave;) cand ai venit acasa si ai vazut tot contul varza ti-ai dat inceput nou:)

- - - Actualizat - - -

nu e nici o moda.... pur si simplu e un fapt: daca renunti in primele luni, n-ai niciun drept sa-i iei peste picior pe cei care continua
eu asta vad ca faci mereu

Exagerezi draga mea,nu am nimic cu cei care stau pana la final:) eu am ce am doar cu cei care gasesc asta un motiv de lauda:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14188

Guest
poate incerci sa renunti la maimutoi daca vrei sa te iau in serios intr-o discutie de genul asta
 

DeletedUser

Guest
Razi tu razi dar nu e rasul tau:)) dupa ce te-am usurat de armata le-am spus celor din bolsevicii sa-ti bage nave;) cand ai venit acasa si ai vazut tot contul varza ti-ai dat inceput nou:)

- - - Actualizat - - -



Deci eu cand am avut atacuri de la voi am primit mesaj pe telefon de la Aimee intra pe cont ca esti atacat si abia dupa cateva zile am intrat si am dat inceput nou ca nu am mai vrut sa continuui punct. Sa nu mai zic ca contu o fost in vacanta am iesit din vacanta si nici nu am mai intrat. Asa ca daca m-ai golit de usoare si orase pe un jucator inactiv mare jucator ai ajuns.
 

DeletedUser7210

Guest
ba da, stiu foarte bine, nu ma crede tampita... dar ai dezertat dintr-un loc cand probabil ti-a fost sifonat orgoliul,... e treaba ta de ce
ideea e ca ai sters-o cand ar fi trebuit sa fii acolo si sa mergi mai departe

Noob,a confirmat si tania indirect...am o memorie destul de buna,ti-ai dat inceput nou in aceiasi zi:)
 

DeletedUser14188

Guest
dragos te pierzi in explicatii
daca voiai sa joci, te redresai ... dar nu, orgoliul tau era sifonat (si nu, nu are legatura cu cristi), ai fost in vacanta, bla, bla, bla

ideea ramane: cine vrea sa joace responsabil, o face pana la final
cine vrea sa arda gazul o perioada din plictiseala, face mai mult sau mai putin ca voi....

si nici macar asta n-ar fi o problema daca erati jucatori de mana a saptea... dar stiti bine ce lasati in urma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
dragos te pierzi in explicatii
daca voiai sa joci, te redresai ... dar nu, orgoliul tau era sifonat, ai fost in vacanta, bla, bla, bla

ideea ramane: cine vrea sa joace responsabil, o face pana la final
cine vrea sa arda gazul o perioada din plictiseala, face mai mult sau mai putin ca voi....

si nici macar asta n-ar fi o problema daca erati jucatori de mana a saptea... dar stiti bine ce lasati in urma

Gresesti,din cate stiu eu e doar un joc:) nu e un loc de munca sau o casatorie sa fi legat pana la final...joci atat timp cat iti face placere pt mine devine plictisitor:) ti-am spus pe zeta am invatat doua lucruri sa nu faci minuni si sa nu joci mai mult de 5 luni:)
 

DeletedUser

Guest
ok desteptule no comment sa vede cat de destept esti zice tot serverul asta
lasa-ma sa spun eu cat de destept este...stii ce guri de pe server vorbesc? gurile patate de frustrare si nesterse cu un dos de palma...
bre ce are sa te dezumfli ca te-ai umflat instant ca un balon, repet, am sa fiu atent asa din umbra ce o sa faca vedetele care acum au cactusi la fund, si nu pot dormi noaptea ca nu se deschide lumea noua...
PS: deja mi se rupe si fac alergie le cocon cand aud faza cu jucatori inactivi, bre voda, sa inteleg ca un jucator inactiv trebuie tolerat?
jocu nu inseamna numai strategie, inseamna in primu rand activitate, premium etc...daca nu esti activ e clar esti jucator slab, sa nu imi zici ca esti jucator bun ca stii strategie...daca nu esti activ ma mictionez pe strategia ta...REPET activitatea e cea mai esentiala pe jocu asta, inainte de premium si tot cardu de nu mai stiu eu ce. Toata lumea stie, daca nu esti on, iti intra nava, sau ma rog, mortu in casa, de aia astia au bagat si aplicatiile pt Androide si Smartphoneuri.Asa ca nu mai contesta tu unii jucatori ca au facut si ca au dres, ca ne suparam, si in loc sa trecem deri mari ilustri eruditi, ajungem craisori la Caracal!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus