Macedonia castigatoarea lumii Alpha

DeletedUser

Guest
felicitari castigatorilor

felicitari castigatorilor. eu nu joc decat pe epsilon si acolo minunile sau terminat demult dar ma bucur sa vad ca inca o lume a incheiat socotelile :)
 

DeletedUser

Guest
Inca nu doru ,doar 4/7...pana la 7/7X10 ..mai e mult si foarte greu!
Insa sincere felicitari!!
 

DeletedUser

Guest
bubulica ai dreptate dar din moment ce ei au 4 altii nu mai pot face decat 3. deci sunt castigatori nu?evident ca acum e mai greu ca apare plafonarea . abia acum e o provocare sa le faca pe celelate 3.stiu cum e ca noi le am facut de aia zic
 

DeletedUser

Guest
acuma nu mai sunteti cei mai tari???:p



poi nu conteaza cate mai avem acuma putem sa vii le dam voua pe toate .. diploma o avem noi si noi vom ramane ca castigatori asa ca daca vreti si imi dati ceva galbeni va dau eu o minune :))))))
sau poate vrei sati dau si tie vreo diploma nea virus ? :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ti-as spune eu ce fac cu diploma aia a vostra dar din pacate nu se poate spune pe post :)

In alta ordine de idei, e posibil sa ramaneti cu diploma aia si sa nu mai fiti pe harta.... (dintr-un anume motiv sau un altul)
 

DeletedUser

Guest
bubulica ai dreptate dar din moment ce ei au 4 altii nu mai pot face decat 3. deci sunt castigatori nu?evident ca acum e mai greu ca apare plafonarea . abia acum e o provocare sa le faca pe celelate 3.stiu cum e ca noi le am facut de aia zic
e doru ....mai trebuiesc si aparate pe deasuprea,caci altfel le pierzi!! eu stiu cum e,mai mult baieti ,daca ati inceput 7 si ati pierdut 1 sa stiti ca e de rau ,alta in svhimb nu ve-ti mai putea face!!!
deci nu veti mai putea ridica niciodata 7 daca nu o recuperati pe aia!
 

DeletedUser

Guest
Ti-as spune eu ce fac cu diploma aia a vostra dar din pacate nu se poate spune pe post :)

In alta ordine de idei, e posibil sa ramaneti cu diploma aia si sa nu mai fiti pe harta.... (dintr-un anume motiv sau un altul)

hai nu fii pufiii sebisor mama ... nu mai fii suparat ca cea mai mare boala e supararea (vezi sa nu faci vrun infart ceva ca te avem pe constiinta ) ... ca sa disparem de pe harta ... vb din poezii poi tu crezi ca asa se dispare de pe harta ? cine ne scoate tu si cu mai cati ? :pP
neati furat si jucatori .. nu mai stiti care cum sa asigurati conturile ... si ne dati afara si de pe harta acuma :))) doar cand nu o sa mai am chef de joc ... o sa ma scoata cineva de pe harta in rest ,,,, mai incearca .
si gata cu vorbaria ca te fac si vedeta ..
este un joc asa ca ne vedem acolo nu crezi ca-i mai interesant decat sa iti ascult poeziile tale ? :))
:p
 

DeletedUser

Guest
e doru ....mai trebuiesc si aparate pe deasuprea,caci altfel le pierzi!! eu stiu cum e,mai mult baieti ,daca ati inceput 7 si ati pierdut 1 sa stiti ca e de rau ,alta in svhimb nu ve-ti mai putea face!!!
deci nu veti mai putea ridica niciodata 7 daca nu o recuperati pe aia!

hai ca ma intind la vorba :)) dar sati raspund si tie ca este lipsit de respect ca sa nu raspunzi la o intrebare nedumerire etc .
am vrut sa demonstram ca putem face minunile 4 primi si am facuto am castigat lumea ( conform jocului ) pe cealalta parte este mult de jucat .
dar sa nu imi spuna mie sebilica ca nu avem merit (daca nu eram asa buni de ce am facuto noi si nu voi ?) ... acuma o sa spuna ca nu or vruto si ca ei nus constructori si etc ..
nu ati putut sa o faceti voi daca o putea face altcineva ar fii facuto .
sa nu mai vb ca so distrus si o alianta din pricina minunilor deci au destula inportanta .. ( dupa ce noi astia constructori leam blokat 2 minuni la nivelul 9 si au desfintazt alianta ) asa ca nu o mai dati in istori ca nu ati vruto ca si acuma se construieste pe lumea alpha la greu :))
deci prin urmare la nivelul minunilor ( avem si diplome .. tio arat sa moara bibi daca vrei sebilica lasi e-mail si tio trimit .. daca vrei o si modifici tu cum vrei ) SUNTEM PRIMI CARE AU TERMINAT 4 MINUNI .. DECI SUNTEM CEI MAI BUNI ( cel putin in privinta minunilor )
mam cam intins scuze .. dar tiam facut o scurta expunere :D
noapte buna !!
 

DeletedUser3972

Guest
Indiferent ce motive ati aduce,MACEDONIA merita toate laudele.Grepolis se joaca pe minuni,iar ei au construit 4(inaintea tuturor) si merita titlul de stapani ai marilor.
Felicitari!
 

DeletedUser

Guest
e doru ....mai trebuiesc si aparate pe deasuprea,caci altfel le pierzi!! eu stiu cum e,mai mult baieti ,daca ati inceput 7 si ati pierdut 1 sa stiti ca e de rau ,alta in svhimb nu ve-ti mai putea face!!!
deci nu veti mai putea ridica niciodata 7 daca nu o recuperati pe aia!
pai iti spun eu cum. dau revolta la un oras de pe insula cu minunea aceea si il iau. asa am blocat si aliensilor pe vremea cand existau o minune. .instant minunea se face level 9.sau un nivel inferior. in acel moment eu deja am resursele adunate pentru level 10 si dau drumul la constructie. hai bubu, ca stim f bine. pe epsilon sau realizat prima data 4 apoi 7 minuni. asa am blocat si aliensilor pe vremea cand existau o minune.
 

DeletedUser

Guest
e foarte adevarat Doru:D,eu am vrut sa-i pun in garda ,caci nu sunt jucate cartile,nici pe departe...;)..cu ceva detalii ce s-ar putea intampla.....:-Oca nu se doreste rdicarea celorlalte si ca sa vrut sa se demonstreze ceva acolo ...nu e treaba mea,nici nu joc pe aceasta lume!!
 

DeletedUser

Guest
felicitari macedonia..
dar pe Beta s-au facut primele minuni , si nu si-au facut topic.. dupa pe epsilon , iar acum voi ..
sunteti pe locul 3 .. si sunteti la 4/7 , nu la 7/7 ..
 

DeletedUser

Guest
Minov, tu compari beta cu alpha? Alpha în primul rând are speed 1, ceea ce contează foarte mult. În al doilea, nu s-a prea construit, au fost războaie peste războaie, pe beta câteva fuziuni și gata.
 

DeletedUser6067

Guest
Mai Macedonia Nu este Castigatoarea Lumi ci Castigatori Marilor,
Alianta care vor termina7/7 minuni aceia va fi castigatoare ei au terminat 4/7 dar acu nu le mai au decat 1:D
 

DeletedUser6739

Guest
eu am jucat ceva pe alpha,nu am fost mare cuceritor,dar parerea mea este ca macedonia a reusit sa faca minunnile deoarece nu era la fel de inplicata ca lost legion de ceva freme disparuta in razboaie,va depasisera cu mult la puncte,dar die le puneau mai multe probleme,ca frendly people de altfel,deci au fost inprejurarile care v-au ajutat alti ar fi castigat daca ar fi avut marea libera in spate+die erau mai puternici ca amadoi,dar nu au facut bine politica sau ne le-a pasat caci aveau razboi cu 3 aliante din top 6 iar cu inca 1 pact,faptul ca minunile au fost inplementate pe alpha au fost brusc si aproape neanuntat,schimband complet ceeace trebuia fiecare alianta sa faca,pote die,sau lost legion,poate chiar hpoe ar fi castigat daca nu era facut schimbarea asta.
 
Sus