Macedonia castigatoarea lumii Alpha

DeletedUser

Guest
Ah! ce vrajeala... De parca ma interesa minuniile alea!.... Sunteti constructorii lumii ALFA si ciuca batailor....

Personal de aprox. 2 ani de cand joc cu Macedonia in granita nu au reusit niciodata sa-mi bage barca in vreun sat.... (de colonizat sate nici nu poate fi vorba)

Deci cam asta e valoarea jucatorilor din Macedonia (cel putin a celor de langa mine) ! :))
 

DeletedUser

Guest
Toata lumea stie ca atunci cand pierzi nu-ti raman decat vorbele!!Succesul este deranjant pentru invinsi.
 

DeletedUser

Guest
Toata lumea stie ca atunci cand pierzi nu-ti raman decat vorbele!!Succesul este deranjant pentru invinsi.

Ti se pare ca ne-a interesat vreo clipa minuniile alea? Eventual numai pe voi ca va tratati jucatorii ca pe niste sclavi pe plantatie .... preferand sa pierderi sate in favoarea minuniilor....

Chiar eram foarte disperat ca nu mai atacati deloc asa ca v-am blocat vreo 2 minuni ca sa fac ceva cultura :)))

Vai de capul vostru de constructori!
 

DeletedUser

Guest
Ah! ce vrajeala... De parca ma interesa minuniile alea!.... Sunteti constructorii lumii ALFA si ciuca batailor....

Personal de aprox. 2 ani de cand joc cu Macedonia in granita nu au reusit niciodata sa-mi bage barca in vreun sat.... (de colonizat sate nici nu poate fi vorba)

Deci cam asta e valoarea jucatorilor din Macedonia (cel putin a celor de langa mine) ! :))

poi ma periculosule ? de la cine ai luat tu orase ?
de la toti inactivi nostri mai uitate si vezi ca ai luat orase numa de la smoll si inactivi din mac ... asa si eu ma pun si cuceresc toti inactivi vostri si fac burta mare :))) pacat ca nu am cultura la cate orase pot sa va iau :D
 

DeletedUser

Guest
Care inactivi bre?

drach (uite-l pe forum: piei drace'!), aviv0000 (mi-a mancat peri albi in trecut,amicul gabielei (si asta e incactiv?), Bogey (cica asta e mare sef) etc...

Dar mai bine uita-te aici:

http://ro.grepostats.com/world/ro1/player/6665/colonizations?page=0

poi cand ai luat tu orase de la ei .. erau si alti jucatori ... dar majoritatea de la care ai luat or fost inactivi .. :))
si ce mai conteaza cum suntem constructori sau nu ramanem in istoria grepolisului ca fiind castigatori lumii alpha ... uite si dovada

20120120-r0n8-65kb.jpg
[/quote]
nu ca mar interesa prea mult dar daca va deranjeaza pe voi ma intereseaza pe mine :D
 

DeletedUser

Guest
Atunci cand vorbeste disperarea se intampla sa mai faca si greseli de ortografie.Mult succes la scoala.
Puteti sa treceti si pe cea la care va invata caracterul,buna cuvinta si regulile de buna purtare.Apoi puteti sa-i rugati pe jucatorii din Macedonia sa va invete sa jucati Grepolis.Ati avea ce invata.
 

DeletedUser3124

Guest
Ah! ce vrajeala... De parca ma interesa minuniile alea!.... Sunteti constructorii lumii ALFA si ciuca batailor....

Personal de aprox. 2 ani de cand joc cu Macedonia in granita nu au reusit niciodata sa-mi bage barca in vreun sat.... (de colonizat sate nici nu poate fi vorba)

Deci cam asta e valoarea jucatorilor din Macedonia (cel putin a celor de langa mine) ! :))
N-am reusit ma..pentru ca vecinii tai erau de fapt oamenii vostri. Nu dau nume.

Te rog sa imi dai si mie un autograf aici. Mersi
diplomar.png
 

DeletedUser3124

Guest
Ce ? Un titlu respectiv "stapan al marilor" ? Jocul asta se incheie cand exista o singura alianta pe harta...!


Tu ai alianta? ca de fapt treci de colo colo, esti un fel de hoinar, dar suna prea frumos termenu acesta :)
 

DeletedUser

Guest
Push,Danix,lasa-ti va rog oamenii in pace,nu-i mai chinuiti,in cele din urma o sa-si doreasca sa vina alaturi de invingatori
 

DeletedUser3124

Guest
Push,Danix,lasa-ti va rog oamenii in pace,nu-i mai chinuiti,in cele din urma o sa-si doreasca sa vina alaturi de invingatori

nuuuu...stiti tu cum este cu strugurii acri:))

"Cica"..."domle' pe noi nu ne intereseaza minunile.." de asta au forjat la ele in disperare:))


sebi..esti repetent, n-ai laut bacu :)) Noi l-am luat, avem si diploma :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Lumea nu se inchide odata cu finalizarea a 4/7 minuni. Cu toate acestea prima alianta ce termina 4/7 minuni e considerata ca fiind castigatoare (intr-un fel) si are asigurat locul in lumea lumea eroilor (cand va fi cazul). De asemenea, ea beneficiaza si de anumite avantaje pe respectiva lume, ca urmare a acestei reusite.

Felicitari aliantei Macedonia si din partea echipei de administrare!
 

DeletedUser

Guest
Locul in lumea eroilor il am si eu asigurat fara sa construiesc vreo minune....Asa ca ati luati teapa! :))
 

DeletedUser

Guest
Da, doar că ei vor avea ceva avantaje acolo. Lasă orgoliul de cocoș, nu demonstrezi nimic cu asta.
 
Sus