Lumea Zeilor aka S I N O P E

RAGNARAR.

Stie Tot
Ultimele vorbe pe 2021 pe forumul acesta :

2022 WE ARE COMING BACK !!!

restul va fi istorie , sa ma sugeti pana atunci fanii mei !!!! :)
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Te-ai dus si cu memoria rau ba.. rau de tot.. Lasa asa.. Ramai pe idea ta, poate o sa castigi si o lume candva
Pai coronitele de la profilul meu contrazic ce spui , mai du te dracu de cacat .))) nici n ai tupeu sa intrii cu nicku de pe joc la ce cacat oi fi , te ascunzi in spatele unui nick pana si pe forumu asta de cacat ...
 

NoobFromRo

Stie Tot
lol27.gif
lol.gif
laugh.gif


devii penibil mah, pleaca de aici pana esti bine
 

FantomaExtern

Membru Nou
Pai coronitele de la profilul meu contrazic ce spui , mai du te dracu de cacat .))) nici n ai tupeu sa intrii cu nicku de pe joc la ce cacat oi fi , te ascunzi in spatele unui nick pana si pe forumu asta de cacat ...
Pe forumu asta de cacat tu esti cel mai mare smardoi coaie-miu.. Macar eu joc lumile pana la capat =))))))))
Si de ce sa vin cu nicku real? Stai chill coaie ca-mi place la tine in familie.. dupa nu ma mai primesti si nu stiu zau cum mai castig coronita.. :p

Ah si daca tot te lauzi cu coronitele castigate din an in Paste, hai sa-ti vorbesc si eu in termeni d-astia de cacat ca vad ca te impaci bine cu ei.
Doar noi eram peste ma-ta fecioras, ca in rest erai sub noi in clasament...
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pe forumu asta de cacat tu esti cel mai mare smardoi coaie-miu.. Macar eu joc lumile pana la capat =))))))))
Si de ce sa vin cu nicku real? Stai chill coaie ca-mi place la tine in familie.. dupa nu ma mai primesti si nu stiu zau cum mai castig coronita.. :p

Ah si daca tot te lauzi cu coronitele castigate din an in Paste, hai sa-ti vorbesc si eu in termeni d-astia de cacat ca vad ca te impaci bine cu ei.
Doar noi eram peste ma-ta fecioras, ca in rest erai sub noi in clasament...

gucci alt cont e clar ...
 

FantomaExtern

Membru Nou
gucci alt cont e clar ...
daca nu-s gucci imi lingi coaiele? =)))

Asculta oleaca, tu pe jocul asta esti cam expirat.. Din spate vin aia care stiu sa joace mai bine, care au mai mult timp liber.. Aia au fost si in Demos si te-au scos de pe lume. Mananci cacat de aia care-s mai buni ca tine, latrii cand pierzi, iar daca printr-o minune, sau un joc mai de cacat decat cel practicat pe Sinope, CASTIGI, te lauzi timp de 2-3 ani ca ai castigat.. da-ti doua palme sa-ti revii si baga-te pe altceva ti-am mai zis odata.. Vezi ca te las fara argumente dintr-un raspuns in altul.. De ce mai incerci? =)))
 
Sus