Lumea Zeilor aka S I N O P E

Mr.mucigasul

Membru activ
noi sa bagam nave si voi sa dati cu zburatore in blindaj

smiley-emoticons-panik4.gif
 

twistdark1

Stie Tot
Ce treaba sa aiba friends in marea 44? Au trimis cei care au vrut ... Daca voi nu dati nave pe noi , noi ce facem cu usoarele? Va dati seama ca atacam asedii la intamplare pe harta ...
 

RAGNARAR.

Stie Tot
FRIENDS este cea mai puternica alianta de pe asediu din punct de vedere istoric cu 7 lumi castigate la rand , in momentul de fata ar fii Sons cea mai buna alianta de pe asediu dupa aceea pe acest server noi am fii + all stars , familia FRIENDS a avut ceva probleme legate de administrare din cauza ca Zeul la demos si wild a fost banat temporar , dar mai sunt cateva ore tik tak .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Daca va uitati pe statistici FRIENDS a ajutat all stars azi din pacate , cum am spus mai devreme au fost niste probleme de organizare ca altfel trimitem sprijinul nostru total de 250k deff terestru sa va futem in gura cu tot cu miticele voastre ;)
 

DeletedUser17024

Guest
FRIENDS este cea mai puternica alianta de pe asediu din punct de vedere istoric cu 7 lumi castigate la rand , in momentul de fata ar fii Sons cea mai buna alianta de pe asediu dupa aceea pe acest server noi am fii + all stars , familia FRIENDS a avut ceva probleme legate de administrare din cauza ca Zeul la demos si wild a fost banat temporar , dar mai sunt cateva ore tik tak .

pai ori tu ori all stars pe acest server, nu merg doua
hai recunoaste, fara rusine, e friends peste all star?
 

DeletedUser17024

Guest
Si prima care ar fi ? Friends sau all stars?
eu zic ca friends va fi prima si stars vor deveni FRIENDS STARS , e un nume potrivit, nu ? poti discuta cu ei despre asta
am dreptate ca friends va triumfa ?

Vor fi :
~ FRIENDS
~ FRIENDS II
~ FRIENDS III
iar all stara ca si cademie a ta
~ FRIENDS STARS
~ FRIENDS VIP
~ FRIENDS TOP

impreuna formand o familie.

care e mai bolnav
david sau gucci?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Ultima editare:
Sus