Lumea Zeilor aka S I N O P E

Salladyn

Membru Nou
Cine mort..... mas.... e Gucci din cauza caruia marea familie Friends m-a executat cu lasitate, exclus si atacat de toata alianta, halal colegi.....si mai scrie si un dobitoc gata gucci cu sinope.........

marea familie friends = tradare
 

Salladyn

Membru Nou
am dat delete ...in asemenea grup de oameni nu multumesc! sper sa castige cel mai bun si ne vedem pe alte lumi si va veti convinge!!! Veni Vidi Delete
 

DeletedUser16543

Guest
Aha
Sigur ca singur vorbeste gucci
Tu de ce ai răspuns dacă vorbește singur ?
Ca este prost autorul postării fiind thedarksnake. Corect ?
Intrebare de 10 puncte : unde e @Facsafiebine1 care se lauda ca david nu pierde orașe ? Tot să si o ia în dos ?

In afara de a fi un gunoi de om si de a te plimba intre aliante nu faci nimic. Nimeni nu te suporta mai mult decat atunci cand se pot folosi de tine, dar nu am ce sa iti cer.

Si ti-am raspuns doar pentru ca mananci prea mult ciuperci aiurea, mi-e sa nu te ia durerea de stomac.
 

DeletedUser16543

Guest
imagine-2021-11-02-234218.png


Si tu zici de david ca e petarda? Dar de jucatorii de genu ce sa mai zic?
 

DeletedUser16543

Guest
Cand am jucat eu astfel ma rog? Comentezi sa te afli in treaba, eu nu am schimbat o vorba cu demosarii sau wild, deci?
 

DeletedUser16543

Guest
Daca mi-ai da cate 1 gold pentru fiecare injuratura data lui david cand face porcarii de genu, mi-as activa premium pe 3 lumi de aici incolo, asta o poate confirma multa lume. Insa tu, animal despaducheat nu ai cum sa procesezi atata informatie.
 

DeletedUser16543

Guest
ok, ok, uita-et la ce ora a dat global si intreaba-l pe aleira ce a facut acum 1-2 zile ? a dat global in wild pt atacuri pe un asediu de al vostru.

VIne intrebarea, de ce procedati in acest fel ? si pe urma aruncati vina pe ceilalti... ceilalti procedeaza cum procedati si voi.

Cine?
 

DeletedUser16543

Guest
Cere invitatie in demos si sa vedem daca te primeste , daca spui ca tu esti rege al jocului si esti primit .

iti spun eu ca nu te va primi, esti unul dintre oamenii lui david

ma anunti cand esti in demos si iti dau 1 like ca tu si david vreti like-uri.

Nu am nevoie de invite la ei, eu spre deosebire de tine nu schimb atata aliantele, apoi zic ca sunt gunoaie cei pe care ii apelam inainte cu frate.
 

DeletedUser16543

Guest
Ce voi face? Va trebuii sa ramai si sa ma urmaresti =))

In rest, nu imi mai explica mie, ai intrat ti-ai luat-o de la petarda de david, deci esti o pocnitoare mai mare chiar si decat el =))
 
Sus