Lumea Zeilor aka S I N O P E

DeletedUser17370

Guest
2021_10_21_06.15.54.jpg@RAGNARAR. Nu uita ca astăzi e Joi.
Ne vedem la 7-8. Da ? Iti dau locația cand ajung in bucurești, la aeroport. Am avion la 11, avem timp să ne vedem....

Sa imi spui unde ne vedem dializatule
 

DeletedUser17370

Guest
Sper că de data asta iesi din casa... dacă nici de data asta nu iesi deși ai promis.... înseamnă că pe lângă dializa, esti și retardat mental.
 

DeletedUser17370

Guest
Gata. Hai david zi unde vrei sa ne vedem.
Jur ca iar nu îți faci apariția aici să zici fiindca știi că ai promis la mișto. Fugi la dializa

2021_10_21_07.14.08.jpg
 
Pe aceasta cale vreau sa le mulțumesc celor din wild fangs și demos pentru toate usoarele lăsate în oraș, ieri a fost prima zi și am făcut 1k din ciupeala, azi am făcut 2k, merci
 

Facsafiebine1

Membru activ
Băieți Demos/wild eu zic sa va dați ștergere de pe acum, dacă pe event nu ați fost in stare sa spargeți o nava atunci nu știu ce sa mai zic…
Cand va puneți cu Iunie v-o luați peste mutra :*

Cu respect v-am pupat și tineti o tot așa.
 

Anubis.K

Stie Tot
smiley-emoticons-popcorn-essen.gif
 

DeletedUser17370

Guest
Muie @RAGNARAR.
Tot închis în casă... tot închis în casă
Astăzi iar a fost la dializa. El marti , joi lipsește ca e la dializa.
Sâmbătă sare dializa...

Sincer vorbind.... îmi pare rau de situatia lui david. Îl compatimesc
 

DeletedUser17370

Guest
Pentru prostii mai explic o data=))))))))) usoarele mele au fost ferite la bogdan.dark ca fusesem atacat :) el l-a atacat pe bogdan si a prins acolo trupe =))))))))) inafara de 2 spionaje alt raport n-are pe mine=)))) cand o sa prinzi tu trupe,el sau altu din friends la mine pe orase?=)))) aseara incercai sa dai cu 20 de usoare=)))))mare player=)))
Zi david şi trage apa.
Ce ti bați capul cu el... david și ai lui o gașcă de fricoşi care sta pe grepolis și la final pierde. Cum va pierde și lumea Sinope.

A facut @NoobFromRo pact cu david așa la sanke, la mișto... dar fii și sigur că dacă va castiga... nu va oferi loc lui david în prima tură... poate nici în următoarele sau chiar deloc :)))))

David aici se crede pe mochlos dar și asta e pierdută la fel ca hermonosa.....apolonia....olynthus.....Pandosia....gela....ialysos....gonnos și ce lumi o mai fi pierdut el creând alianță
 

DeletedUser17370

Guest
@RAGNARAR. Cum a fost astăzi la dializa ? Toate bune ? Ai combinat vre o babă?

Ai văzut prostule cum te am prins ca faci dializa ??? Nu ai putut să spui unde ne vedem pt ca la 10 trebuia să pleci la dializa.

Te-n plm de sclav..... Iti garantez ca pierzi Sinope. Nu uita vorbele mele... Cum te am făcut să pierzi atât olynthus cat si Pandosia, așa te fac să pierzi și lumea aceasta. Tu nu meriți să câștigi vre o lume.

Și voi continua să îți aduc lumi pierdute pana te dau ai tăi afară și te cucerește intern ori își fac ei alianta lor fara tine .


În loc să joci și tu un joc mai easy care să nu te solicite... tu joci grepo și esti rupt în gura la dializa și dormi în dializa. Te n plm
 
Sus