Lumea Zeilor aka S I N O P E

cat e gluma e panarama, dar sons aka aia care chiar sunt sons, nu laturile de pe rhammus, aia sunt prima alianta de pe ro, wild fangs e o latura si demos e un cacat, cius
 

Turbowash

Membru activ
@RAGNARAR. mult succes davidutu sper sa ții 2 săptămânii .. sa nu o mai dai cu dalea urate .
@mans ai distrus alianță omului .. Rușine Dinu PATRICIU :mad:o_O
 

Atașamente

  • 02E510B7-BD87-44E5-A4FF-93CB1042FBC5.jpeg
    02E510B7-BD87-44E5-A4FF-93CB1042FBC5.jpeg
    113 KB · Vizualizări: 62

RAGNARAR.

Stie Tot
Stai ca in mesaj nu am zis nimic de mans sau cnv , am zis pur si simplu ca oamenii de atunci au distrus tot , nu am dat nume deci nu o mai da in altele cu mine .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pe gela recunosc ca am pierdut prosteste impreuna cu varmiu prin copilarismele si banurile noastre dar aia nu a fost alianta mea ci a lu vali sandu AOG , pe Olynthus nu am condus eu ci cioara , kiki , zerath si restu , aia nu era friends , pe pandosia am intrat cativa la misto sa ne pierdem timpu pana terminam Mochlos , nu la fel a facut si wildu cu pandosia si rhamus dar nu a mai zis nimeni ca a pierdut wild pentru ca intrasera cativa la misto si pt gold , cand o sa vezi pe o lume de grepolis echipa completa FRIENDS atunci da sa ti permiti sa zici ca a pierdut FRIENDS vreo lume , FRIENDS are 6 lumi castigate la rand , daca pe lumea aceasta vei vedea echipa completa FRIENDS poti vorbii pana atunci taci strumfule din gura .
 
Sus