Lumea Zeilor aka S I N O P E

DeletedUser17370

Guest
Plm, mie imi da cu virgula.
Sa fiti sanatosi, sa jucati frumos grepo, etc etc.. bla bla bla...
David și jucațul frumos

Hai ca ai spus o.. david nici intr o mie de ani nu va juca ffrumos....

Wild da...demos da...all stars Și ei cred ca da
 

DeletedUser17370

Guest
tu da, stiu ca esti, ai pierdut olynthus si ai spus ca era alianta lui @zeraath ai pierdut pandosia si ai spus ca era alianta lui @mans , mai dute-n plm
pe ambele lumi era alianta ta si pe urma ai iesit pe usa din dos schimband numele la alianta

la fel si cu lumile castigate, te lauzi ca e 6 la rand cand doar mochlos ai castigat

deci repet, care are probleme grave de sanatate ? in mod special la mansarda, nu functioneaza creierul acelei persoane.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Gucci regret ziua in care te am cunoscut !

gucci tu nu ai pl nuo poti folosii din cauza problemelor tale de sanatate ca faci dializa nu ti merg rinichii frate e ok !!!
 

DeletedUser17370

Guest
Gucci regret ziua in care te am cunoscut !

gucci tu nu ai pl nuo poti folosii din cauza problemelor tale de sanatate ca faci dializa nu ti merg rinichii frate e ok !!!
te cred ca nu poti folosi pl.... nu ne mai spune si noua ca nu te compatimeste chiar nimeni, crede-ma....

uite, o sa vin si cu ss-uri daca pe acele servere care le-ai pus la profilul aliantei, apare si numele de david658... daca nu apare, inseamna ca , chiar faci dializa, chiar si probleme de sanatate si iti meriti soarta, asta este pedeapsa pt tot ceea ce ai facut

du-te la dializa mai repede, mars
 

DeletedUser17370

Guest
nici nu ma chinui sa ti mai raspund :))
pai nu te mai chinui ca stii ca sunt aici de fiecare data gata sa te contrazic la minciunile pe care le spui

te cred, e din cauza faptului ca dializa ti-a afectat si singurul cat si ultimul neuron care era in functiune.... acum nu mai esti apt de a gandi...
 

DeletedUser17370

Guest
Nu ti mai raspund la ce scrii pentru ca cei care frecventeaza forumu asta iti cunosc vocea si cum vorbesti si ce boli ai deci cuvantu tau e egal cu 0 :))))))))
pt cei care frecventeaza forumul asta, da, te cunoaste perfect de bine ca esti cel mai retardat jucator :)))))))

cum bai sa refuzi sa iti iei pastilele si inca sa scrii pe aici ? du-te si asculta-l pe tactu si ia-ti pastilele, tactu iti vrea binele.... poate ai o sansa sa scapi de problemele pe care le ai daca il asculti pe tactu
 

DeletedUser17370

Guest
tocmai ieri ce vorbeam cu el si imi spunea ca refuzi sa iti iei pastilele si nici nu te poate forta datorita situatiei in care esti... el este divortat... tu esti singurul lui copil pe care il are si tine la tine, de asta nu te forteaza sa iti iei pastilele... ai inteles cum sta treaba?

totusi , nu face bine ca te lasa... neluandu-ti pastilele nu vei mai avea mult de trait... la fel cum ai murit pe olynthus, pandosia, hermonosa , gela, etc , asa vei muri si pe sinope
 

DeletedUser17370

Guest
Tu da, stiu ca pui poze fake :) cand am vrut sa ne vedem, mi-ai ignorat mesajele....

uite, joi dimineata daca vrei ne vedem, pe la 8-9 daca e ok... ce spui ? sau iar te vei da lovit ? iti voi da tot la fel locatia live... sa vedem daca ai tupeul sa iesi din casa....iti spun de pe acum ca n uveia vea tupeul.....

parca spuneai mai sus ceva...
" nici nu ma chinui sa ti mai raspund "

vezi ca , chiar ai probleme la creieras datorita dializei ?
 

DeletedUser17370

Guest
ia sa vedem ce scuze mai inventezi ca nu poti joi dimineata... stiu ca la asta esti bun.... tu stai in casa intre 4 pereti coaie

nici dreptul nu cred ca il faci, ai spus la misto ca esti la drept :)))))) daca esti la drept, imi arati joi dimi cand ne vedem. ok ? sper sa iesi,,,, sa nu te dai lovit
 
Sus