Lumea Zeilor aka S I N O P E

Buna seara, mi am facut si eu aparitia pentur prima data pe aici pentru a lamuri pe cativa de aici,

mai ales pe astia din allstar care cred ca din cauza lor am dat stergere :)))
nu sunteti asa importanti sa nu uitam ca in ultimu timp aveti jumate de alianta in vacanta pana si lideri, si cea lalta jumate pierde orase pe banda rulanta, 100 de cuceriri pe zi, 0 asedi, si aia care jucau in allstar, trupa din wild abia asteptau s ai primeasca in demos sa mai aibe o sansa sa bata wild-ul ca in allstar nu prea le a mers.

in legatura cu stergerea in masa, nu cred ca noi ca si alianta avem de demonstrat ceva nimanui, avem 4 lumi castigate consecutiv, stiu ce jucatori avem, nu trebuie sa aratam nimic, dar daca pentru uni, a castiga un sv, o coronita, este mai presus decat cuvantul si onoarea, pai le-am dat lumea sa o castige si sa se stearga cu coronita la fund, daca atat si o doreau de au pus mai presus castigarea lumi decat cuvantul. asta bine inteles este vorba despre marea familie Demos Kratos, care cred ca era ultima alianta de pe sv romaanesc, in care eu unu puteam sa am incredere. desi si si-au dovedit ca nu au cuvant.

toate celelalte lucruri si toti ce-i care v or sa isi i a meritu ca din vina lor wild a sters sunt doar basme.

pentru ca noi nu am sters cand ne mergea greu! noi am sters cand ne mergea chiar bine, aveam inca pact cu demos, si bubuiam allstar de erau 3 sferturi in vacanta, si restu carne de tun.
asa ca nu va mai laudati, degaba ca nu ati batut nimic, wild-ul vi a dat coronita cadou de craciun, poate asa va da-ti seama ce fel de oameni sunteti, si in lumile vitoare daca mai jucati sa va fie invatatura de mine, sa nu aveti incredere in cuvantul altilor.


Spor si respect tuturor, pana la urma urmei e un joc, pentru mine a fost ultima lume. va dorect numai bine
 

NoobFromRo

Stie Tot
Nu a sustinut nimeni din All Stars ca a batut wildul :)) v-ati batut singuri prin atitudinea pe care ati avut-o pe lumea asta

in momentul in care dai fake uri la inamici pe motiv ca "asa a votat majoritatea jucatorilor din granita ca ar trebui sa ne faca sa renuntam" si te lauzi ca am avut jucatori in vacanta si asedii , esti mai penibil chiar si decat bila
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Eu am incercat sa fac pactu all stars wild friends nu am avut cu cine , daca nu ati ascultat , ati dat toti lumea la cacatu ala de capone care sterge podele prin italia , felicitari sunteti cei mai cei .))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Ati aflat acum si dc am bagat vacanta , stiam ce o sa faca demosu aveam sursele mele in fine n am avut cu cn , felicitari cacatii din demos .)))
 

twistdark1

Stie Tot
N-ati avut oua nici macar sa incercati sa va bateti cu noi si demos in acelasi timp , asta e treaba .

Pe langa asta , inainte sa faceti voi ceea ce va pricepeti (fake-uri , spioni scandalagii , globale la inamici , vrajeli , fuziuni etc) , parca eram in razboi si cu voi si cu demos si scorul era de 80 si ceva la 20 :) . Nu zic eu neaparat ca ne-am omorat noi cu demos-ul , nici pe departe , dar v-au ajutat mult mai mult decat ne-au ajutat friends pe noi , ca si comparatie .

In ultimul rand , daca nu eram noi si erau doar demos-ul , ati fi incercat sa jucati , probabil , nu sa dati stergere din prima . Daca tu sustii ca nu ati renuntat , in primul rand datorita noua , inseamna ca chiar ai probleme :) .

RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT , ZICALA LUMII .

Zi buna si ne mai auzim pe alte lumi .
 

twistdark1

Stie Tot
PS : Daca dati fake uri pe toata alianta si luati orase cand dezactivam alarma iar unii baga vacanta , nu inseamna absolut nimic .
 
Ultima editare:
Sus