lumea theta

  • Autor subiect DeletedUser3650
  • Data de început

DeletedUser3650

Guest
Lag lumea Theta

Buna seara !

Pe lumea Theta cand vreau sa ma Loghez sau 3 minute cea ce pe celelalte lumi nu se intampla si abea peste 3 minute imi arata Polisul !
Bun asta e acceptabil dar apoi cand vreau sa dau sa se construiasca sau sa intru pe forumul Aliantei mi se blocheaza din 2 in 2 minute si in cand se blocheaza stau 5 minute VA ROG MULT SA REZOLVATI ACEASTA PROBLEMA !

Imi spune ,,A apărut o eroare internă. Încercaţi din nou mai târziu. ''
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Şi la mine merge greu.

Probabil este un val masiv de conexiuni simultane.

Sunt sigur că este doar temporar :)

LE: Pe lângă asta, adminii noştri se încăpăţânează să dea drumul numai la lumi de viteza 3, uneori de parcă n-ar înţelege conceptul de joc de strategie. Dar viteza e în sîngele nostru românesc, de-aia avem copacii plini de fructe: BMW, Mercedes, Logan.
 

DeletedUser4201

Guest
si aici problema da eu nu pierd asa multe cum pierde kalu daca nu poate intra. din ce am vazut la farmarea aia... chiar tre sa fi nervos ca nu poti juca :)
 

DeletedUser

Guest
nu reusesc sa intru in lumea theta
pot sa loghez pe alpha si beta!!
nu stiu de ce??
 

DeletedUser

Guest
Eu azi nu am putut intra deloc pe lumea Theta.. Ce naiba e asta..:mad:??
E chiar penibil. Iti dai seama ca pierd multe chesti.
 

DeletedUser2743

Guest
se mai intampla.stai linisti cand se blocheaza nu merge la nimeni
 

DeletedUser

Guest
ce se intampla cu lumea THETA ? de ce nu se poate intra in joc? oficialii nu dau nici un raspuns?????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu acum am putut intra dar intradevar pana acum nu am putut intra
 

DeletedUser

Guest
blocare la descidera unei pagini

a meres perfect jocul dar de 1 zi deschide o pagina in 2 sau 3 min se poate rezolva ? multumesc
 

DeletedUser

Guest
Aceleasi probleme repetate de logare pe Theta. Sau "inghetzarea" jocului cu disparitzia miscarilor trupelor.
 

DeletedUser4219

Guest
aiurea...

Ce se intampla cu Theta??? Ma loghez ff greu, dau comenzi ff greu, totul e in slow-motion!!! :(
 

DeletedUser4486

Guest
Si eu am probleme de o zi ( indiferent ce browser folosesc) cu incarcarea paginilor, in special harta, trupe, forum..Ce se intampla? Celelate lumi merg perfect
 

DeletedUser

Guest
Acum mă pot conecta, dar am o durată de aproximativ 30 de secunde de la click la încărcare.
Vă rog să remediaţi cât mai urgent, întrucât am Negustorul activat, şi nu-mi pot cheltui resursele şi nu pot juca corect.
 

DeletedUser

Guest
probleme logare theta

de ieri tot incerc sa ma loghez pe lumea theta si imi da eroare de conexiune...de ce?? pe celelalte lumi pot sa ma loghez fara probleme numai pe theta nu :mad:
 

DeletedUser

Guest
Faceti ceva oameni buni ca va jucati cu nervii oamenilor...se misca infect lumea theta...
 

DeletedUser

Guest
Nu numai ca se misca infect. Eu unul nici nu ma pot loga.
Asta e bataie de joc sincer. Stiu ca sunt foarte multi jucatori pe server, dar asta nu e o scuza. Restul lumilor merg fara nici o problema. Va jucati cu nervii jucatorilor.. Treaba voastra..:D
 
Sus