Lumea Speed!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ar fi minunat daca ar aparea cu viteza de 400-5k ... dar sa vedem!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ar fi minunat daca ar aparea cu viteza de 400-5000k ... dar sa vedem!:D

Ce ai omule ? De unde asa viteza ?

Vitezele maxime sunt in jur de 300 pe Triburile. De unde aici 400 000 - 5 000 000 ?
Vrei sa se inscrie un jucator si sa cada server-ul imediat?
 

DeletedUser

Guest
Ce ai omule ? De unde asa viteza ?

Vitezele maxime sunt in jur de 300 pe Triburile. De unde aici 400 000 - 5 000 000 ?
Vrei sa se inscrie un jucator si sa cada server-ul imediat?
nam spus kk kk egal milioane k mi doamne invata sa vb. calumea adica 400-5000



a si u vb. de triburile s-au de grepolis ai noroc ;) ca sunt tot de innogames ca primeai bann
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Este mult prea devreme pt. speed.S-ar putea ca nici macar sa nu existe asa ceva pe Grepolis.Cand vei vedea Speed pe .de,atunci sa te astepti sa apara si la noi.Si sa stii ca ai voie sa faci comparatie intre Triburile si Grepolis.Acelasi lucru l-ai facut si tu.
 

DeletedUser

Guest
Avem voie sa facem comparatie cu orice joc in general , atata timp cat nu spunem ca acela este mai bun :D
Multi au pomenit de alte jocuri si nu au primit ban.

@ doxinator , viteza maxima a unui Speed pe Triburile este 400 , deci nu ai de unde 5 000 sau 5 000 000 .
 

DeletedUser

Guest
Avem voie sa facem comparatie cu orice joc in general , atata timp cat nu spunem ca acela este mai bun :D
Multi au pomenit de alte jocuri si nu au primit ban.

@ doxinator , viteza maxima a unui Speed pe Triburile este 400 , deci nu ai de unde 5 000 sau 5 000 000 .
mie nu prea imi pasa de triburile daca va place atat ce mai cautati aici?
 

DeletedUser47

Guest
nam spus kk kk egal milioane k mi doamne invata sa vb. calumea adica 400-5000



a si u vb. de triburile s-au de grepolis ai noroc ;) ca sunt tot de innogames ca primeai bann

Prietene... în ce limbă vorbeşti tu? Scuzămă dar nu am înţeles nimic din ce cuvinte ai scris tu acolo, nişte litere aruncate de dragu de a scrie pe forum sau? Nu mai lovi în halu ăsta limba română sub centură că nu e frumos.

În primul rând viteza pe cate ai scriso tu este total absurdă, nu numai din cauza faptului că o asemenea viteză ar face sv să meargă, s-au mai degrabă să nu mai meargă, dar ar fi şi o absurditate să joci cu o asemenea viteză ar însemna că dacă ai minele la nivelul 0 producţia ta să fie 500000 pe secundă sau ceva în genu. Şi te rog din nou încearcă să scrii cât mai româneşte... Şi încă ceva de ce să primească shadow ban? Că nu am prins ideea, mai citeşte regulile forumului, sunt interzise postările de linkuri de recrutare pentru alte jocuri nu şi discuţiile despre alte jocuri online.


Iar dacă tot aţi adus vorba de triburile, vorbesc la modul global, ce-a mai mare viteză pe care am văzuto a fost de 600 pe sv german.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Momentan o asemenea propunere este nerealista, din aceasta cauza voi inchide acest topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus