Lumea Speed

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun deschiderea unei noi lumi grepolis!
Membrii alianta: 10
Timp de construire in general: 30 min
Orase maxim: 100
Timp de cucerire: 2 ore
Mortal: activ
Bonus de noapte: activ


Este doar un lucru ....
Pot intra doar 100 de jucatori gratis... ceilalti trebuie sa plateasca cu cont premium!

Cu respect,
(D)tiger00
 

DeletedUser3207

Guest
Propun deschiderea unei noi lumi grepolis! - Asa si?
Membrii alianta: 10 -Daca doar 10...atunci nu ne mai complicam cu aliante si facem o lume fara

Timp de construire in general: 30 min - nu exisata "Timp de constructie in general
Orase maxim: 100 - ....
Timp de cucerire: 2 ore -asta merge:D
Mortal: activ - ....
Bonus de noapte: activ - ....


Este doar un lucru ....
Pot intra doar 100 de jucatori gratis... ceilalti trebuie sa plateasca cu cont premium! -asta le-a incoronat pe toate!

+ ideea s-a mai propus.....NEXT!
 

DeletedUser

Guest
:))))))))))asta a fost tare!si pe langa asta parca omega urmeaza in alfabet :)
 

DeletedUser6873

Guest
Am vazut ca din ce in ce mai multi vin cu propuneri pe care le vad la alte jocuri online! Despre propunerea ta, pot spune ca vine din jocul "Triburile" "Lumea Speed", banuiesc ca acolo nu apuci sa intri sau ai facut aceasta propunere in lipsa de ocupatie!

Eu sunt contra total, nu trebuie ca un joc sa-l copieze pe celalalt, chiar daca ambele apartin de INNO!Daca s-ar intampla asta care ar mai fi farmecul?
 

DeletedUser7794

Guest
asa este sunt si eu logat pe triburile dar oricum grepolis si triburile sunt asemanatoare care ar fi problema daca ar mai avea un lucru in plus in comun?
:heh::heh::heh::heh:
 

DeletedUser

Guest
Votez PRO SPEED .Numai sa-l vad pe sisu cat de tare e :D
 

DeletedUser

Guest
o lume "speed" ar fi frumoasa, dar cu unele din propunerile tale nu sunt de acord:|
 

DeletedUser

Guest
PRO dar cu unele obiectii! 10 membri a aliantei e prea putin! Sa se puna ca pe lumele normale membri nu asa putin iar ar trebui sa aiba toti jucatori acces gratuit nu cu plata! In rest PRO!
B-);):D:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser5208

Guest
:) Draga costa , iar ai aparut !:) Spre fericirea si amuzamentul meu , iti multumesc pentru faptul ca-mi luminezi zilele!


Si acum la lucruri serioase : Lumea speed ar fi interesant de jucat...si cu satele de tarani pe noul isstem de farm la 1 minut sau 2minute .
M-as bucura si as arunca fericit cu monezi in stanga si'n dreapta ca sa ma loghez pe asa o bunatate de lume ..Setarile pot fi diverisificate de la lume la lume ...nu stiu in schimb daca cei de la Inno permit crearea unei astfel de "lume" .

cat despre gratuit ? pai tanarul meu maestru in ale propunerilor si comentariilor mirobolante . Eu tin sa te anunt ca ce ar castiga atunci cei de la Inno daca ar da "moca" intrarea tuturor .

Sunt de acord cu punctele de intrare si cu lumea speed.
 

DeletedUser3972

Guest
@iTonique:cei de la inno vor castiga bani,de pe urma contului premium,activat in joc.parerea mea,este ca intrarea trebuie sa fie libera.

P.S:si eu sunt de acord cu o lume mai rapida,dar unele propuneri ale lui tiger00 sunt chiar aberante.
 

DeletedUser

Guest
totsi daca ar fi o asemenea lume ar fi plictisiutor mam jucat pe triburile speed in cateva ore gata aia de nobili aicea faci navele de colonizare fara numar si 10 orase intro zi

eu mas plictisi

chestia cu alianta totusi imi place chiar as vrea o lume fara alianta
 

DeletedUser7478

Guest
Propun deschiderea unei noi lumi grepolis!
Membrii alianta: 10
Timp de construire in general: 30 min
Orase maxim: 100
Timp de cucerire: 2 ore
Mortal: activ
Bonus de noapte: activ


Este doar un lucru ....
Pot intra doar 100 de jucatori gratis... ceilalti trebuie sa plateasca cu cont premium!

Cu respect,
(D)tiger00

De domeniul filmelor cu prosti , SF-ul paleste in fata acestei idei,tu propui o lume horror...defapt
 

DeletedUser

Guest
Nu mai bine punem viteza 666 ? macar sa fim si noi in randul lumii ..

o lume speed pentru mine inseamna si cu viteza 3-4 , la ce setari are in cap Stil !
 

DeletedUser

Guest
Inno poate castiga din cont premium,omul e foarte sgarcit!Inno Games are multe jocuri poate fi si aici speed;)!
 

DeletedUser

Guest
Salut.... Nu este rea propunerea , dar sugestiile referitoare la setarile lumii sunt inacceptabile.
Parerea mea ar fi urmatoarea.
Lumea Speed

Viteza lumii: 5
Viteza unităţilor: 5
Vitază negoţ: 4
Bonus de noapte: Activ (de la 00:00 până la 06:00)
Grafică de noapte: Activă
Protecţia de începător: 5 zile
Pace: Inactivă
Mod de vacanţă: Activ
Moral: da
Limita de membrii în alianţă: 75
Sistem de cucerire: Nou(fara revolta)
Durata cuceririi/asediului:4-6 ore -depinde de moderatori-admini cat


Si cam atat .... logare (creare cont gratis) si fiti siguri ca se va juca cu , conturi premium ca nu faci avere economisind 20-50 ron..
daca pui sa platesti la incepuit cand creezi contul nu o sa aiba multi sau nu o sa faca multi cont pe lumea Speed... mai bine lasi moca si cu noile setari ale lumii este imposibil ca nimeni sa nu cumpere premium .....
Salutari
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
e buna ideea dar la ce lume descri tu protectia ar trebui sa fie de 72 ore
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus