Lumea Sigma

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
eu am o dilema: oare de ce s-a impantenit un obicei ca cei mai nerabdatori jucatori de a intra pe o noua lume, zboara primii de pe harta?! :-/
 

DeletedUser

Guest
eu am o dilema: oare de ce s-a impantenit un obicei ca cei mai nerabdatori jucatori de a intra pe o noua lume, zboara primii de pe harta?! :-/

asa sunt deschizatorii de drumuri...croiesc o cale printre spini, iar ceilalti au drumul batatorit>)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9445

Guest
cum adica cucerirea nu este posibila pe lumea aceea?
 

DeletedUser7851

Guest
Partea buna :)D): nu mai ajungi la marginea hartii, nimeni nu-ti poate lua orasul/orasele.
 

DeletedUser9445

Guest
da:)o sa joc de plictiseala nici nu va dura o saptamana si dau stergere cont:)
 

DeletedUser

Guest
Mi-e nu mi se pare....Dar mai intai trebuie sa joci ca sa stii daca e naspa.
Si pare sa fie ff palpitant:)....Toti la pace...e ceva:)
 

DeletedUser

Guest
lumea asta ar fi prea tare daca ar fi fara aliante,daca tot fiecare e pt el,iar orasele nu se pot cucerii cu ce te-ar mai putea ajuta alianta.

eu oricum nu o sa intru,nu-mi place...daca unu face pe smecheru nu-l poti trimite la coltul hartii,cei asta:D
 

DeletedUser

Guest
Nu-l poti,dar il poti inebunii cu atacurile pana cedeaza nervos:DB-)
 

DeletedUser

Guest
un asemenea server este si la italieni nu deschis de foarte mult timp.......dar daca stau sa privesc lucrurile dintr-o alta perspectiva numai la 2 saptamani sa deschis o alta lume presupun ca asa o sa fie si la noi........o lume in care cucerirea se face prin revolta deci mai astept pana la data de 1....
 

DeletedUser

Guest
pfuu ce nasoala este acea lume.. cine domnu va intra pe ea ? adika cum poti sa fi atacat dar nu pot fi cucerit... si viteza lumi 1 ? poi este ca si lumea alpha.. stai 5 ore sa se faca o cladire... sunt si eu curios cati jucatori vor fi prezenti pe o astfel de lume..
Cu deschiderea unei astfel de lume.. echipa noastra grepolis-romania le-a cam inchis gura la multii ;)
 

DeletedUser

Guest
BAI OAMENI BUNI:
Daca nu vca place nu intrati dar nu mai criticati munca adminilor ca NU este usor sa deschisi o noua lume si sa ai GRJA de fiecare in parte!
E destul de greu!Voi credeti ca exista un buton pe care apesi si gata?-Ei biine NU EXISTA ASA CEVA!

Asteptati si voi sa se deschida lumea si apoi o criticati daca e cazul dar munca care e depusa pt. deschiderea si intretinerea ei nu e usoara!!
Nu mai spuneti chestii deastea ca o sa fiti uimiti cand o sa vedeti ca o sa intre lume si chear o sa fie mare valva.............SI REVIN LA CHESTIA CU CUCERITU:-voi cititi ce se scrie despre noua lume?(cred ca NU!)---A scris ca in timpul Greciei Antice era un tinut indepartat PASNIC(CUVAND CARE SPUNE TOT!) prin care oarasele se dezvoltau prin colonizare nu prin cucerire et.........Asa ca mai cititi inainte de a posta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus