LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

DanyGBR

Membru activ
Unde rasa ma tii m-am consider "smecher", tu esti m ai prost ca celalalt:))
In momentul in care spui “Tu cine rasa ma-tii esti sa imi spui ce sa fac?” tu ce intelegi din treaba asta…dar scuza-ma, am uitat ca ai creierul prins in pioneze=}}}}}}
Esti un caz rar…instabil emoțional si psihic, pana si ultimul neuron se lupta sa trăiască.
 
In momentul in care spui “Tu cine rasa ma-tii esti sa imi spui ce sa fac?” tu ce intelegi din treaba asta…dar scuza-ma, am uitat ca ai creierul prins in pioneze=}}}}}}
Esti un caz rar…instabil emoțional si psihic, pana si ultimul neuron se lupta sa trăiască.
Pai coaie,tu imi spui mie ce sa fac?Lucrez pentru tine sau pentru ce?=))
 

twistdark1

Stie Tot
Vorba ta "cine mortii ma ti esti tu sa mi spui ce sa fac"

Vara asta am luat si eu vacanta , dar nu ca tine care ai facut o si pe ma fa ciuperca de ai bagat o pe server . Termin eu facultatea , termin licenta , nu te impacienta , la anu o sa fiu medic , dar tu o sa ramai acelasi terminat care cerseste gold lui london
 
Vorba ta "cine mortii ma ti esti tu sa mi spui ce sa fac"

Vara asta am luat si eu vacanta , dar nu ca tine care ai facut o si pe ma fa ciuperca de ai bagat o pe server . Termin eu facultatea , termin licenta , nu te impacienta , la anu o sa fiu medic , dar tu o sa ramai acelasi terminat care cerseste gold lui london
Cand plm ti am spus ce sa faci:)),doar te am intrebat:)).Nu pare ca ai luat o vacanta daca tot pe jocul ai fost:)),eu stiu ca licenta trb sa o ai in iulie/iulie daca nu gresesc 1696329575284.png
 

colinw

Membru activ
ba sunte.ti slabi si gata apucativa de alceva :)))pariuri sportive sau pocanele ca la aia sunte.ti buni:))
 
Da ba Sergiule tot eu sunt un om de cacat, mai sunat cand eram in UK sa ti explic treaba cu CB-ul.Desii ti am zis cum se face ,ti am mai spus un lucru "dar vezi ca mai devreme sau mai tarziu primesti ban si sa nu o folosesti", si tot eu sunt un om de cacat;)).Cat despre intrat pe server puteai oricand sa intri cu noi la fel cum a plecat Andi si Abel si nu ii poti considera tradatori avand in vedere ca au plecat la inceput de server,dar tu ai preferat sa ramai cu tovarasul @twistdark1 care pe Nesebar nu a respectat conditiile de pact si pe langa asta imi mai da si termene,la fel si cu @CaponeM adica ce plm sa joci cu lesinatul asta cand nu are nici o treaba cu organizarea,twist ce a incercat sa faca cv..dar el...pl.P.Sa nu mai zic ca ai inceput sa ai arogantee cu mn pe wapp s.a.m.d.Mna..te ai crezut in Miami Beach 2 si tot eu is un "inginer de cacat".

Sunt lucruri pe care n o sa le poti intelege niciodata, creierul tau de inginer nu poate sa perceapa multe lucruri ce se intampla in viata reala, el e axat mai mult pe joc.

Un exemplu, tu daca imi erai mie prieten nu imi faceai niciodata ticket, dar tu esti un om fara scrupule calci pe cadavre. Eu unul niciodata nu ti as fii facut ticket orice faceai, pentru ca eu te am considerat prieten pentru ca nu am jucat de un server impreuna. Ne stim de cativa ani.

Si faza cu miami beach ti se aplica tie stii bine :))))
De 3 zile stai pe forum si te caci pe tine pe aici ca ce ai facut tu, ca cine esti tu da tu nu vezi ca ne doare in pula efectiv;))))))

Am spus singurul regret al meu care este, tu deja incepi sa dai taguri la femei si sa vorbesti cu pula mea dar ce asteptari sa am eu de la tine wtf, esti un taran ce stai intr un sat cu 5 locuitori tu cu ma ta tactu si 2 nepoti lasa ti de sorta.
Eu daca fac arogante cu tine eu imi permit pentru ca tu nu ai cum sa imi dai tu mie stop la ceva ca sa ne intelegem.
Sa fiu sincer si spun public nu ma asteptam sa imi faci ticket din moment ce ne stim de atatia ani, si nu ma lua cu de astea ca am facut figuri si arogante cu tine ca nu esti vreun cineva pe jocul asta sau vreun pui de smecher in viata reala.

Stii bine cand faceam chage back impreuna, si ti ai umplut efectiv contul cu gold stateai cate 3 zile sa iti transferi ca ultimul rupt ca tu unul nici macar aia 25 de lei nu ii aveai, sau ii aveai da esti un zgarcit de ala ce mananci 5 zile acelasi fel de mancare.

Acum chiar poti sa mi zici ca m am luat de tine , cu mine oricum ai terminat orice relatie...
Si daca vreodata o sa ai surprize pe acasa de la cineva vreodata sa nu fii surprins ca nu ai de ce...

Numai bine sanatate la toata lumea
 
Sus