LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38
Nu s sigur daca aici era,cel mai probabil primeai atunci cand confirmi email ul,sau cand faceai plata,nu mai stiu sigur,dar stiu ca era pe un email si specifica acest lucru.Dar stiu ca am citit,si nu au ce sa iti faca,ca tu cumperi gold intr-o sapt te doare n pl dupa aia.Nu au ce sa iti fac in viata reala.Ei incearca sa te faca sa platesi ca sa iti deblocheze contul,tu daca nu vrei sa ti-l deblochezi nu esti obligat sa faci nici o plata pt deblocare.
 

Demos06

Stie Tot
Nu are ce sa iti faca:)),pentru ca,chiar in regulamentul lor scrie ca maxim 2 saptamani poti sa folosesti acel cont,practic poti sa bagi bani si sa tii retragi sau sa iti ceri bani inapoi "acele 2 saptamani sunt de acomodare",nu mai stiu exact unde am citit,dar nu au ce sa iti faca,poti sa faci cacatul asta la infinit,cat timp au regula aia acolo cu "2 saptamani proba".
Să înțelegem ca încurajezi chargeback-ul?=))
 

Lord Smaug

Stie Tot

§ 10 Durata contractului și rezilierea​

  1. 10.3 Contractul premium poate fi reziliat în mod regulamentar de ambele părți cu un preaviz de trei (3) luni. Pentru rezilierea regulamentară nu este necesară indicarea motivelor.

§ 8 Contractul de licență premium​

  1. 8.2 Serviciile premium includ mai ales, dar fără a se limita la aceasta, furnizarea de valută virtuală (de ex. puncte premium, monede de aur), utilizarea de avantaje de joc sub formă de bunuri virtuale („obiecte”).
 

§ 10 Durata contractului și rezilierea​

  1. 10.3 Contractul premium poate fi reziliat în mod regulamentar de ambele părți cu un preaviz de trei (3) luni. Pentru rezilierea regulamentară nu este necesară indicarea motivelor.

§ 8 Contractul de licență premium​

  1. 8.2 Serviciile premium includ mai ales, dar fără a se limita la aceasta, furnizarea de valută virtuală (de ex. puncte premium, monede de aur), utilizarea de avantaje de joc sub formă de bunuri virtuale („obiecte”).

§ 9 Dreptul de revocare, avizul de revocare cu privire la serviciile premium​

  1. La transmiterea revocării prin e-mail se recomandă utilizatorului pentru o procesare mai rapidă să indice la subiect numele de utilizator și numele jocului.
  2. Avizul de revocare
  3. Dreptul de revocare
  4. Utilizatorul poate revoca acest contract în decursul a 14 zile, fără a aduce justificări în acest sens.
  5. Termenul de revocare este de 14 zile de la ziua încheierii contractului.
  6. Pentru a-și exercita dreptul de revocare, utilizatorul trebuie să ne informeze (InnoGames GmbH, Friesenstrasse 13, 20097 Hamburg; tel.: +49 40 7889335-0; fax: +49 40 7889335-200; e-mail: info@innogames.com) cu privire la decizia sa de a revoca prezentul contract printr-o declarație explicită (de ex. printr-o scrisoare trimisă poștal, telefax sau prin e-mail). Utilizatorul are posibilitatea să folosească acest model de formular la libera sa alegere.
  7. Pentru respectarea termenului de revocare este suficientă trimiterea înștiințării asupra exercitării dreptului de revocare înainte de expirarea termenului.
  8. Consecințele revocării
  9. În cazul revocării acestui contract de către dvs., suntem nevoiți să vă rambursăm neîntârziat și în termen de cel mult 14 zile de la ziua în care am primit înștiințarea de la dvs. cu privire la revocarea contractului, toate plățile pe care le-am primit de la dvs., inclusiv costurile de livrare (cu excepția costurilor suplimentare rezultate ca urmare a alegerii de către dvs. a unui alt tip de livrare, decât cea standard avantajoasă oferită de noi). Pentru rambursare vom utiliza aceeași metodă de plată folosită de dvs. la realizarea tranzacției inițiale, cu excepția cazului în care am convenit altceva împreună; nu vi se vor percepe în niciun caz taxe pentru rambursarea acestei plăți.
  10. Finalul avizului de revocare.
  11. Indicație specială cu privire la stingerea dreptului de revocare înainte de termen:
  12. Dreptul dvs. de revocare se stinge înainte de termen, dacă execuția contractului a început înainte de expirarea termenului de revocare, după ce dvs. v-ați dat consimțământul expres ca utilizator și ați luat la cunoștință că veți pierde dreptul de revocare o dată cu realizarea contractului.
  13. Indicație specială cu privire la textul contractului:
  14. Confirmăm utilizatorului încheierea contractului via e-mail, prin trimiterea unei facturi și salvarea textului contractului.
E si p-aici,yeah,tot ceva asemanator scria si in email,deci @Demos06 nu prea au ce sa iti faca.
 

One Sh0t

Membru
Coeeeeeee vezi ca la minuni iti trebuie activitate nu cantitate ca idee,iar despre minunile care vorbesti tu eu eram in tabara sonsului ca si anterioara lume de byllis aceea fiind paros :)
Dar cum poti vorbi tu despre lumi unde chiar s a jucat grepolis,cand tu doar ai farmat 2 3 lumi cu hakuna=)))))))))) tu pe nessebar in loc sa te bati cu fake frenzul ala ai fugit cu coada intre picioare in vacanta si acolo ai ramas timp de 30-40 zile =)))))))))))
Regret ca zic asta dar totusi e un adevar...pana si david sau gucci sunt mai jucatori ca tine =)))))))
esti animal, e ultima data cand iti dau atentie.
1. chiar tu mi-ai dat mesaj si ti-am zis cand ajung in tara terminatu puli mele pe nese(chiar si asa am ajuns cu 60 orase la dominatie parca)
2.is prea jucator pentru tine ti-am zis si pe imbros si aici si oriunde vrea pl mea, ma joc doar cand am timp deci mi se rupe pl de oricare, ca ideie.
3. chiar nu stiam ca ai nevoie de activitate la minuni nu le-am facut niciodata, ms de info... nu stiu unde ai jucat tu acolo, eu zic ca demosu daca face minunile le face capone si m-am lamurit pe lumea aia cu toata avantajele.
 

colinw

Membru activ
la timpul meu avut lumea asta sincer va spun si sunt locul 16:)))mda daca aveam mai mult de o ora pe zi pe joc....chiar nu stiu daca cei din demos au jucat in special aia care au si boturi si aur fals si timp pe masura!!!!chiar nu stiu ce sa spun:))
 

DanyGBR

Membru activ
la timpul meu avut lumea asta sincer va spun si sunt locul 16:)))mda daca aveam mai mult de o ora pe zi pe joc....chiar nu stiu daca cei din demos au jucat in special aia care au si boturi si aur fals si timp pe masura!!!!chiar nu stiu ce sa spun:))
Vrei sa spui ca ne rupeai pe genunchi este?:)))))))))
Ne-o dadeai de ne-o sugeai daca aveai mai mult timp=}}}}}}
 

DeletedUser17271

Guest
Pana o sa vina acele masuri ro-ul va deveni pustiu,iar pe extern nu cred ca se face asa ceva
Devine ma ta pustie dispar doar cei care fac chargeback .
Si nu v a batut nici ciupercile , nici adversari v ati batut draq singuri , luand jumatate dintre voi ban .
VOI ATI FUTUT LUMEA DE JOC , nu ciupercile si ce draq mai debitati voi .
Rupeti eventurile , instantele , bombardieri pe joc , pe extern si cand sunteti banati va dati maicute .
Sa sugeti toata pula la aia care inca isi permite sa bage 50 lei din toata saracia lor sa tina pasul cu marii goldisti in chargeback .
Bombardierii puli va meritati soarta.
 
Sus