LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38
sclava ii ma-ta ma pisatule,tu mi-ai dat tag mai sus eu ti-am raspuns altundeva ce importanta are,nu imi mai da tag ,si ai sa vezi ca nu te mai injur de ileana,beleste pula mai bine ,oricum last legion castiga,le dam noi lumea ca tu esti un pisat si nu meriti nimic:))
My friend:)),daca voi le dati lumea la Last Legion bravo voua;)),daca ei aleg sa rupa pactul cu noi sau ceva,este alegerea lor.Intai trebuie sa accepte propunerea voastra:),asa ca baietii trageti de rizea
 

My-TzA15

Membru activ
My friend:)),daca voi le dati lumea la Last Legion bravo voua;)),daca ei aleg sa rupa pactul cu noi sau ceva,este alegerea lor.Intai trebuie sa accepte propunerea voastra:),asa ca baietii trageti de rizea
nu esti my friend cu mine,scapa de orice ideologie ca am fi noi cumva amici ,cu tine nici familia nu sta,esti dracu trimis in anglia la donatie de organe
 

DeletedUser17271

Guest
Suferi de un retardism foarte ridicat…sa inteleg ca pe bylis au fost vreo 3k ciuperci de partea Demos ului si tot pe bylis s-a jucat dominație si nu minuni, pai ba retardatul pulii mele tu asemeni dominația cu minunile ma handicapatule?
Se vede ca nu ai pic de habar…la minuni nici nu conteaza nr ul de playeri, conteaza doar cine is mai activi, mai buni, si nr ul de orase bineinteles, si Sons ul acolo deși erau in inferioritate numerica, au bătut pentru ca au fost mai buni, bravo lor.
Dar tu…compari o lume cu o alta lume care nu are nici cea mai mica legatura..aici cum a spus si Ivan, ei daca cuceresc toate ciupercile au dominația, dar tu esti prea retardat omule, compari dominația cu minunile..se vede ca asta iti este nivelul…:)))))))))))))))))))
pai boss pe dominatie e si mai simplu decat pe minuni din contra aici se vede care e mai bun ... degeaba aia sunt 200 si voi 50 daca doar 40 sau cat e limita poti baga intr o alianta si ai timp 3 4 luni sa iti cresti 40 jucatori mari in nr de orase . Wtf =)))) .
LA MINUNI NU AI OAMENI ACTIVI ALEA 2 SAPT AI SUPT O .
 
pai boss pe dominatie e si mai simplu decat pe minuni din contra aici se vede care e mai bun ... degeaba aia sunt 200 si voi 50 daca doar 40 sau cat e limita poti baga intr o alianta si ai timp 3 4 luni sa iti cresti 40 jucatori mari in nr de orase . Wtf =)))) .
LA MINUNI NU AI OAMENI ACTIVI ALEA 2 SAPT AI SUPT O .
da, dar cand sunt blocate toate insule cu boti bagati in vacanta si scosi pt preluare cand vor, cum mai intemeiezi si tu ?:)))))))))))))))))))
 

DeletedUser17271

Guest
@Ghost Man ca sa intelegi cum functioneaza dominația..intri 200-300 pe link, 100-150 ii bagi la interne…sau daca mai ai un Ivan care iti baga 1000 ciuperci de le scoate din vacanta, aia e lumea, ce pula mea vi si imi faci tu mie comparatii care nu au nicio legatura si unde singura asemănare este numărul de playeri..Uatăfac rumenia
Coie... ai mai jucat dominatie ...
 

DeletedUser17271

Guest
Coie sa va zic cv ... sunt subiectiv ...nu bat la nimeni obrazul sau cv .
Dar daca e careva si tine minte ..Demosul vieti ca de aia ma si oftic pe uni de acolo din conducerea lor , coie nu au o treaba cu organizarea aliantei .
Pe orice lume daca adversari lor nu au sters in primele luni de joc si au dus lumea la final au luat bataie .Au pierdut sv .

Dominatie vieti e simpla coie
bustati in plm 40 jucatori astfel incat Sa fie 40 in top sau cat draq e limita aliantei .
Degeaba adversarul are 500 jucatori daca nu are cultura .
Zici in plm ca ai oameni ce cuceresc inca orase . Pai cucereste preia de la academii , asteapta sa deblocheze ei ciupercile dupa ia de la ei daca te tine pula si aia e .
Numarul nu conteaza efectiv deloc .
Cu 40 activi te pisi pe 500 .. cu cat ai mai multi cu atat ai si mai multe dormeze .
scuze scuze scuze ... wtf .
 
Coie sa va zic cv ... sunt subiectiv ...nu bat la nimeni obrazul sau cv .
Dar daca e careva si tine minte ..Demosul vieti ca de aia ma si oftic pe uni de acolo din conducerea lor , coie nu au o treaba cu organizarea aliantei .
Pe orice lume daca adversari lor nu au sters in primele luni de joc si au dus lumea la final au luat bataie .Au pierdut sv .

Dominatie vieti e simpla coie
bustati in plm 40 jucatori astfel incat Sa fie 40 in top sau cat draq e limita aliantei .
Degeaba adversarul are 500 jucatori daca nu are cultura .
Zici in plm ca ai oameni ce cuceresc inca orase . Pai cucereste preia de la academii , asteapta sa deblocheze ei ciupercile dupa ia de la ei daca te tine pula si aia e .
Numarul nu conteaza efectiv deloc .
Cu 40 activi te pisi pe 500 .. cu cat ai mai multi cu atat ai si mai multe dormeze .
scuze scuze scuze ... wtf .
Asa @7bile intra sa le arati cum se joaca
 

TereX

Membru activ
Indiferent că vorbim de asediu, ori revoltă, demos-ul are cele mai multe srv câștigate...:)))))

Si apoi, dacă tu compari revolta cu asediu... plm :))))))).... nu compari ucl-ul cu Europa league:))))))

Și să ne înțelegem, nu spun că revolta, ori jucătorii de pe revoltă sunt slabi, doar ca intensitatea cu care se joaca pe asediu, nu cred c-o găsești pe revoltă. :))))))




Cu stamina, pardon, condiția stau mai prost :)))))))) =)))))))))
Ne-ai rupt coaie cu demosul tău
Care morții tăi a fost ultima lume unde demos a jucat decent și a câștigat ? Zi-ne și nouă te rugăm
A ,faptul ca încă țineți brandu în picioare tot respectul,da a trecut vremea voastră de mult timp,ați îmbătrânit
Poftim și pe Rodos,zi-mi un jucător original Demos in afara de guta ,alina și pișu care mișcă cat de cat
Nici măcar porcul nu e motivat lumea asta
 

DanyGBR

Membru activ
pai boss pe dominatie e si mai simplu decat pe minuni din contra aici se vede care e mai bun ... degeaba aia sunt 200 si voi 50 daca doar 40 sau cat e limita poti baga intr o alianta si ai timp 3 4 luni sa iti cresti 40 jucatori mari in nr de orase . Wtf =)))) .
LA MINUNI NU AI OAMENI ACTIVI ALEA 2 SAPT AI SUPT O .
Bilosule, eu stiu ce vrei tu sa spui, ideea e alta…sunt insule…sa zic 60% blocate cu boti care is in vacanta(insule de dominație in mare parte) unde colonizez?
In M56 pe stânci?
Situația nu este asa precum crezi tu:))))))
 

TereX

Membru activ
@CaponeM a apelat la curva lui ,@twistdark1 pe Rodos cu speranța ca poate fărma și el liniștit o lume cu moșnegii lui și botii îi fac probleme acum :))
Aa,și @CaponeM ,cand curva ta făcea blaturi pe lumea aia unde au pierdut vs Wild și Demos of Sons îl pupai în pula ca e inteligent și bla bla,și acum când cineva joacă murdar împotriva voastră nu e bine,nu?:))) să-ți dau la muie și ție și la doctorul nebun
 

DeletedUser17271

Guest
man nu zic sa colonizati , coie aveti jucatori de noapte acolo acolo cad multi aici activi de la voi ... ma gandesc ca si pe joc .. ce mama masi e asa de greu sa intrati intre dormezele alea de la gucci sau de la king midas , intri mai tare intre ei se duc pe pla . Procitati coie de guta de panarama aia de ragee si bagati intre dormeze ... daca sunt 200 sunt absolut sigur ca 100 minim sunt palete .....
 
Sus