LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38
Daca nu aparea pizda aia de ragee pe aici bombardier ca scoate el aliante la interval si alti 2 3 bombardieri tari in clanta castigau lejer sv ... asa la cum vad lucrurile castigati voi lejer . nu au ce sa faca atat timp cat voi controlati ciupercile , si clar aveti echipa mai buna (activa ) si Demos are , dar au imbatranit oameni lor ce erau bombardieri candva .(Daca nu rulezi jucatori costant ally se duce pe pla . )
Si au dat cu stangu' -n dreptu' , cel mai rau imi pare de cei din All Stars + cativa din Wild ce ii vad acolo , numai decizi proaste a luat @twistdark1 in ultimul timp .... in loc sa isi ridice alianta , sa acapareze noi jucatori in grup , el si- a futut "brand-ul " . (nu o zic in nume de rau ) .
" (Daca nu rulezi jucatori costant ally se duce pe pla . )" ruleaza el altceva=))
Au timp sa mai intoarca jocul in favoarea lor:)),dar vreau sa vad la cine mai da termene.
 

DeletedUser17271

Guest
Tu și acum ceva mai mult timp, ai început să-mi spui, in special după ce am RECONSTRUIT TOT DEMOSUL DE LA 0, că nu o sa mai fie același căcăt, ca n-o să mai fie aceeași forță, presing, joc, etc... si totusi, tocmai acel demos, a devenit cea mai de succes de ally din istoria grepolis România, fie ca vrei/vreți să recunoașteți. Nici pe atunci nu aveam timp, ori bombardieri, atacanti, etc... si totusi, am castigat vreo 3 srv ( dupa ce ai spus același lucru ca acum )... apoi au urmat 2 srv de v6, unde, cu bătrânii mei obosiți am fost peste alții, ca joc, ca nr de trupe, asedii sparte, etc. Noi am venit pe primul srv de v6, sa ne batem cu "cea mai buna ally de ro" dupa 4 srv consecutive jucate... si am ținut pasul lejereanu.... "))))))))) si cam atat, a-si mai continua, dar n are rost. Te pup.
Tu nu ai inteles ideea , aceleasi probleme toate aliantele le au , mai putin sau mai mult - la voi e mai mult fata de alte aliante ... de ce ... pt ca aveti acceasi jucatori ce tin granitele de prea multi ani . Cand ma refer ca a-ti imbrananit ma refer la vechime pe grepolis ( la aceasi categorie sunt si eu ) .
Cred ca nimeni nu are ce comenta la trecutul Demosul . tot Demos ramane . Nu e cea mai de succes , cea mai de succes de pe ro sunt Lupi au vreo 20 lumi castigate . in o luna de zile , Wild Fangs are acelasi nr de lumi castigate ca si voi .... deci nu stiu ce sa spun .... Dar, Demos ramane nume greu pe ro , asta e clar .
Cat despre ultima parte cu sv v6 jucate , si tinut pasul si mai stiu eu , e degeaba atata timp cat la final castiga alti . Si tenacii , si alte echipe de calibru ducea lumea la capt si tineau pasul ... dar locul 2 pe grepolis e degeaba sti si tu .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus