LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

DeletedUser17271

Guest
Atat comentati din tribune ca bateti demos,all stars etc etc si de cand s a anuntat lumea se stia de prezenta noastra,consider ca daca erati atat de coiosi reuseati sa va strangeti 40 din frenz sons wild etc etc sa veniti sa ne bateti ( suntem slabi )
Mai taci draq , si nu mai scoate tu aliante la interval ca nu esti in masura , si din ce vad harta nici echipa asa waw nu aveti .
E destul sa se alieza alea 3 aliante (ragnarok -gucci - si gucci gang) , si aveti adversar pe masura.

Cat despre Wild Fangs are lume in curs . Desi mananci tu si alti la kkt din ce vad , cu tot respectul fata de multi din Demos /*All Stars , nu cred ca va doriti sa intre una din aliantele alea de mai sus .
Tot vreti /vrem sa castigam o lume cat mai usor si rapid posibil. Sa joci 1 2 3 luni intensiv dupa sa stai in grup la caterinca ,vrajeala s.a .
Liderul ala care zice ca nu il intreseaza castigul..... mananca la kkt .
Spor la castigat lumea . Aveti prima sansa .
 
Mai taci draq , si nu mai scoate tu aliante la interval ca nu esti in masura , si din ce vad harta nici echipa asa waw nu aveti .
E destul sa se alieza alea 3 aliante (ragnarok -gucci - si gucci gang) , si aveti adversar pe masura.

Cat despre Wild Fangs are lume in curs . Desi mananci tu si alti la kkt din ce vad , cu tot respectul fata de multi din Demos /*All Stars , nu cred ca va doriti sa intre una din aliantele alea de mai sus .
Tot vreti /vrem sa castigam o lume cat mai usor si rapid posibil. Sa joci 1 2 3 luni intensiv dupa sa stai in grup la caterinca ,vrajeala s.a .
Liderul ala care zice ca nu il intreseaza castigul..... mananca la kkt .
Spor la castigat lumea . Aveti prima sansa .

eu niciodata nu am fost dupa castig, eu unul chiar as vrea sa am un adversar pe masura ca voi. Atunci imi place mai mult jocul si am o placere mult mai mare sa il joc.
 
Sus